Domov Pekáreň a mäsovýroba U ŇAŇA

Pekáreň a mäsovýroba U ŇAŇA

Čestvé mäso z vlastnej farmy, poctivé mäsové výrobky, kváskový chlieb a lahodné pečivo

Dlhoročnú rodinnú tradíciu začal už Jozef Žilinec narodený v roku 1913. Pochádzal z chudobnej roľníckej rodiny z Hruštína na Orave a celý svoj život strávil prácou na poli, v hore, alebo pri dobytku. Spolu so svojou ženou Helenou vychovali tri deti Mateja, Máriu a Jozefa “Ňaňa” narodeného v roku 1942. Vyrastali v gazdovskom prostredí a ich každodennou súčasťou bola nie len práca na poli, ale aj starostlivosť o poľnohospodárske zvieratá a výroba vlastných potravín z dvora. Ňaňo má najväčší vzťah k poľnohospodárstvu a výrobe mäsových výrobkov a už od detstva viedol svojich potomkov ku poľnohospodárstvu, ktorí sa dodnes o farmu starajú.  Na rodinné dedičstvo nezanevrel, spolu so svojou manželkou.

Mäso pochádza z farmy vo Vyšných Malatínach, kde sa dobytok pasie voľne na lúkach. Starajú sa tu o celý reťazec od chovu, cez spracovanie až po dovoz priamo k Vám domov. V obchode tak vedia zaručiť prvotriednu kvalitu mäsa a mäsových výrobkov.

Tajomstvo pečiva je jednoduché: tradičné receptúry cesta len zo základných ingrediencií a pečenie v peci na dreve. Pečú ho s láskou niekoľkokrát denne, aby bolo k dispozícii čerstvé po celý deň.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov