Domov Klzisko v Gothale

Klzisko v Gothale

Užite si zimu v Gothale naplno a spoznajte, čo je to pravá liptovská vyštípaná tvár. Nové zimné ľadové klzisko v Gothale!

Spríjemnite si váš pobyt v Gothale na Liptove aktivitou, ktorá je so zimou úzko spätá. Zakorčuľujte si s celou rodinou či priateľmi v krásnej prírode Liptova, na klzisku v Gothale.

O klzisku:

  • Vonkajšia ľadová plocha s rozmermi 30x15m
  • Klzisko je určené pre všetkých hostí z Gothalu a návštevníkov z okolia
  • Klzisko je umiestnené za budovou Vodného sveta
  • Osvetlenie
  • Umelé chladenie

Ukončenie sezóny:

  • závisí od vývoja vonkajších teplôt, o presnom dátume budeme informovať

Požičovňa korčúľ a vybavenia:

Nepribalili ste si na váš pobyt korčule? Nevadí! Radi vám ich požičiame.

Požičať si môžete dámske, pánske či detské korčule. Pre najmenších korčuliarov máme k dispozícii pripravené aj detské prilby či oporné pomôcky. Požičovňu nájdete na recepcii v budove Vodného sveta, cez ktorú sa zároveň dostanete na klzisko.

Cenník

VstupČasCena
Korčulovanie dospelí3 hodiny5 €
Korčulovanie deti do 100 cm a do 15 rokov3 hodiny3 €
Požičanie korčúľ (dámske, pánske, detské)3 hodiny5 €
Požičanie prilby3 hodiny1 €
 Prenájom ľadovej plochy po 18:00 hod2 hodina 40 € 

Doklad o zaplatení je vstupenkou na ľadovú plochu. Záloha pri požičaní korčúľ = 30 EUR

Z bezpečnostných dôvodov je prísny zákaz vstupu na ľadovú plochu bez korčúľ. S výnimkou prenájmu celej ľadovej plochy je na klzisko zákaz vstupu s hokejkami.

Návštevníci sú povinní dodržiavať prevádzkový poriadok klziska.

Prenájom ľadovej plochy

Prenajmite si klzisko pre vašu partiu, alebo si zahrajte hokej na čerstvom vzduchu! Pokiaľ ste partička hokejistov, radi vám zadarmo požičiame bránky a naše klzisko sa v okamihu premení na parádny „ outdoorový zimák“.

V prípade záujmu o prenájom celej ľadovej plochy pre vás a priateľov, či hokejovú partičku, nás, prosím, kontaktuje na číslo recepcie Vodného sveta +421 948 72 12 12.

V prípade rezervácie klziska pre hokejové kluby, škôlky, kurzy, eventy, firemné akcie či teambuldingy nás, prosím, kontaktujte na čísle +421 905 475 475, alebo mailom na eventy@gothal.sk

Korčuľovaním sa deň v Gothale nekončí.

Po korčuľovaní na čerstvom vzduchu sa môžete vyhriať aj v našom saunovom svete či horúcom bazéne vo Vodnom svete. Zaručene si oddýchnete aj na jednej z masáží alebo pri floatingu. Pokiaľ prídete celá rodina, zábavu môžete presunúť na bowling či biliard.

Športovcom odporúčame náš 25-metrový plavecký bazén, moderné fitness centrum či výstup na jedinú ferratu na Liptove – Ferratu Dve veže, na ktorú vám poskytneme kompletnú výstroj.

Rodiny s deťmi zas ocenia možnosti, ktoré prinášame pre ich ratolesti. Tých najmenších pozývame do detského kútikudetského bazénu s hradom vo Vodnom svete, či ihriská.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov