Domov BAR & RESTAURANT Route 66

BAR & RESTAURANT Route 66

10% ZĽAVA na jedlá a nápoje z jedálneho lístka

10% ZĽAVA na jedlá a nápoje z jedálneho lístka na donášku

 

Zľava je poskytnutá z celého účtu. Liptov Region Card je potrebné preukázať pri objednávke, pred platbou. Nevzťahuje sa na denné menu.

Frekvencia čeprania 1x denne. Zľava platí aj na donáškovú službu.

 

Route 66 sa nachádza neďaleko centra mesta Liptovský Mikuláš v blízkosti shoping centra Billa, kde je k dispozícii parkovisko a sieť obchodov. Je rozdelená na prízemie s barom, reštauráciou a letnou terasou a poschodie, kde nájdete skvelé centrum zábavy Gameroom 66.

Po prekročení prahu reštaurácie sa okamžite ocitnete v Amerike. Zážitok umocní aj kuchyňa a jedlá pre Ameriku charakteristické – steaky, burgre, sendviče, rebrá… Najväčšou vášňou pri bare je to najčerstvejšie pivo z tanku. Na svoje si prídu rovnako milovníci whisky, rumov, či miešaných drinkov. Americkú kuchyňu na Liptove je možné ochutnať aj prostredníctvom bleskovej donáškovej služby.

V najnavštevovanejšom bare v Liptovskom Mikuláši si môžete v pohode sadnúť za najdlhší barový pult na Slovensku. Objednať si niektorý zo 153 druhov nápojov a pokojne si naň počkať pri sledovaní TV alebo veľkoplošných projektorov (160 cm uhlopriečka). Pivo čapujeme systémom DYNAX. Ponúkame tiež tankové pivo Kozel – nepasterizované, stočené priamo z pivovaru.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kde sa ubytovať v blízkosti:

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia
34932

Plánovač Liptov