Domov BAR & RESTAURANT Route 66

BAR & RESTAURANT Route 66

 

Route 66 sa nachádza neďaleko centra mesta Liptovský Mikuláš v blízkosti shoping centra Billa, kde je k dispozícii parkovisko a sieť obchodov. Je rozdelená na prízemie s barom, reštauráciou a letnou terasou a poschodie, kde nájdete skvelé centrum zábavy Gameroom 66.

Po prekročení prahu reštaurácie sa okamžite ocitnete v Amerike. Zážitok umocní aj kuchyňa a jedlá pre Ameriku charakteristické – steaky, burgre, sendviče, rebrá… Najväčšou vášňou pri bare je to najčerstvejšie pivo z tanku. Na svoje si prídu rovnako milovníci whisky, rumov, či miešaných drinkov. Americkú kuchyňu na Liptove je možné ochutnať aj prostredníctvom bleskovej donáškovej služby.

V najnavštevovanejšom bare v Liptovskom Mikuláši si môžete v pohode sadnúť za najdlhší barový pult na Slovensku. Objednať si niektorý zo 153 druhov nápojov a pokojne si naň počkať pri sledovaní TV alebo veľkoplošných projektorov (160 cm uhlopriečka). Pivo čapujeme systémom DYNAX. Ponúkame tiež tankové pivo Kozel – nepasterizované, stočené priamo z pivovaru.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov