Domov Zoznam regionálnych produktov Mliečne výrobky Kravské mlieko nepasterizované

Kravské mlieko nepasterizované

0.80 €
1 l
nepasterizované

Čerstvé, chemicky neupravované mlieko s podielom tuku najmenej 3.6%.

Kravské mlieko, čerstvo nadojené, nie je chemicky upravované. S pôvodným obsahom vitamínov a bielkovín, s podielom tuku najmenej 3.6%. Mlieko je z vlastnej produkcie družstva v Liptovských Sliačoch.

Kde kúpiť:

Čerstvé mlieko si môžete zakúpiť v mliekomate v lokálnych potravinách Hýrošova špajza. Malý obchodík v centre mesta Ružomberok vás očarí svojou pohostinnosťou. Ponúka domáce a vždy čerstvé kvalitné výrobky priamo od lokálnych pestovateľov a výrobcov. Okrem čerstvého mlieka ponúka Hýrošova špajza aj ďalšie Produkty Liptova: bylinkové čaje BIOTATRY, medovníky MedonaMedveďovník, Liptovské droby, remeselné pivo Nilio a bylinkové mydlá Krmešáky.

O PD Lisková – Sliače

Jedno z najväčších poľnohospodárskych družstiev na Liptove sa stará o to, aby si Liptáci aj návštevníci mohli dopriať kvalitné čerstvé surové mlieko. Stačí na to sklenená fľaška a o zvyšné sa postará mliekomat, ktorý sa nachádza hneď vedľa predajne potravín s lokálnymi potravinami v správe družstva. Je to názorná ukážka ako byť bližšie ľuďom a prospešne vplývať na miestnu komunitu.

Kontakt

Ďalšie produkty v tejto kategórii

Plánovač Liptov