Bylinkové čaje

od 2.50€
30g – 200g
prírodný produkt

100 % bio prírodné bylinkové čaje bez použitia chémie. Vďaka šetrnému spôsobu pestovania a výrobe od semienka až po balenie samotného čaju majú Biotatry kvalitu pod kontrolou počas celého procesu. Čaje si tak zachovávajú výnimočnú vôňu, farbu aj chuť. Čaj je pre nich symbolom slobody, pokoja, čistoty a harmónie. Veria, že človeku prináša vyrovnanie už prvým vdýchnutím vône. Pitie čaju je zážitok, ktorý spája ľudí od nepamäti.

Variant: papierové balenie 30g – 100g – 200g/ sklenená dóza 50g

Zloženie: pre zloženie konkrétneho typu čaju navštívte biotatry.com

Kde kúpiť:

O BIOTATRY

BIOTATRY H&B sú čisté bylinky z lúky pod Kriváňom. Zalievané dažďom, ošľahané horským slnkom a vetrom. Okolo nich behajú jelene, vlci, aj medvede. Sú ručne zbierané, sušené a balené vo Východnej pod Tatrami. Presne tak, ako kedysi. V roku 2022 získali Biotatry okrem ocenenia Produkt Liptova aj slovenskú značku kvality.

SME HRDÍ FARMÁRI

Ľubomír Kružliak: „Farmárske prostredie, z ktorého náš produkt pochádza a práca miestnych ľudí si zaslúžia náš obdiv. Sme hrdí, že všetky bylinky, ktoré vypestujeme, pochádzajú z jedinečnej farmárskej oblasti Tatier. Spája nás vášeň k našej práci, viera v produkt a láska k prírode. Sme čestní a féroví k zákazníkom aj zamestnancom, záleží nám na úprimnosti a kvalite. Prostredníctvom tímovosti a súdržnosti vytvárame trvalé hodnoty.“

Kontakt

Ďalšie produkty v tejto kategórii

Plánovač Liptov