Bylinkové mydlá a šampóny

od 4.50€
80g+/-5g
prírodný produkt

Prospešné pre ľudskú pokožku a ohľaduplné k prírode.

Krmešáky sú prvé prírodné bylinkové mydlá vyrábané remeselným spôsobom na Liptove.

Prírodné mydlá a šampóny sú vyrábané za studena, z výhradné prírodných surovín, v drevených formách, krájané ručne. Nasleduje pomalé dozrievanie v drevených roštoch a ručná finalizácie nielen mydiel ale aj ich obalov, čoho výsledok je, že skutočne každý kus je originál.

Bylinky z vlastnej produkcie Krmešákov sú ručne zbierané a precízne sušené vďaka čomu sa zachovajú ich prirodzené vlastnomi, farba aj vôňa.

Hlavnou úlohou Krmešákov je pokožku jemne, šetrne a ohľaduplne čistiť, a to vďaka ich výhradne prírodnému zloženiu, ktoré pokožku nezaťažuje žiadnymi syntetickými látkami. Pozitívne podporujú fyziologické procesy kože, čo sa prejaví pri ich dlhodobom používaní. Pri ich výrobe sa požívajú iba certifikované prírodné silice a éterické oleje.

Prečo sa rozhodnúť pre Krmešáky?

Majú 100% prírodné zloženie, sú autentické svojim zložením, aj vzhľadom. Ekologické, recyklovateľné balenie Krmešákov je v synergii s ich prírodnou podstatou – nie je našej modrej planéte na príťaž. Krmešáky – zdravie pre pokožku, ale aj prírodu.

Variant: na mydlovničku/ darčekové balenie dekor

Zloženie: pre zloženie konkrétneho typu mydla navštívte krmesaky.sk

čítať viac skryť

Kde kúpiť:

O Krmešákoch

Krmeš je malebná časť rovnako malebnej liptovskej obce Vlachy v blízkosti Liptovskej Mary. Práve tam bývajú Slávka a Juro, a práve tam pestujú bylinky a vyrábajú 100% prírodné bylinkové mydlá – Krmešáky – prospešné pre ľudskú pokožku, ohľaduplné k prírode.

SME RODINNÁ FIRMA

Slávka Strenková „To, čo súvisí s terajším spôsobom nášho života spätého s prírodou, čo súvisí s výrobou prírodných bylinkových mydiel, prišlo na základe postupne nadobudnutého vlastného presvedčenia o potrebe životnej zmeny. Prišlo to postupne, prirodzene a nenápadne. Nebola to nevyhnutnosť, núdza, či povinnosť. Bola to voľba. Nebolo to nič vopred vymyslené, naplánované, nebol to žiadny termínovaný projekt, ktorý bolo potrebné stihnúť. Krmešáky nám do života akosi samozrejme priniesol život – tu, v Krmeši.

Kontakt

Plánovač Liptov