Domov Zoznam regionálnych produktov Špajza Nealkoholické pivá NILIO

Nealkoholické pivá NILIO

od 3.00 €
330ml
remeselný pivovar

Prvý nealkoholický pivovar na Slovensku.

Vyskúšajte skvelé nealkoholické pivá, ktoré pivovar NILIO vyrába tradičným remeselným spôsobom. Pivo NILIO vzniká unikátnou metódou procesu výroby nealkoholického piva kedy v procese fermentácie sú použité kvasinky, ktoré pri správnom biotechnologickom nastavení neprodukujú alkohol. V svete NILIO pivo nedealkoholizujú ako väčšina pivovarov a aj preto má plné telo, vycibrené chute a vône a je senzoricky veľmi blízke alkoholickým pivám.

  • NILIO Zero Power
  • NILIO Black Hero
  • NILIO Great Warrior
  • NILIO Yuzu Samuray
  • NILIO White Knight
  • NILIO Caribic IPA
  • NILIO Golden Ale

V auguste 2022 NILIO potvrdilo svoje kvality a získalo svetové ocenenia GREAT TASTE, ktoré je najväčšou a najdôveryhodnejšou akreditačnou schémou pre potraviny a nápoje. V ocenení GREAT TASTE NILIO získalo:
NILIO YUZU SAMURAY – ** GREAT TASTE
NILIO ZERO POWER – * GREAT TASTE
NILIO BLACK HERO – * GREAT TASTE

Kde kúpiť:

O pivovare Nilio

Názov NILIO je spojený s miestom, kde je pivovar situovaný, a tým je región Liptov a mesto Liptovský Mikuláš. Názov je zložený zo slov Nicholas (Ni) Liptov (li) a O ( 0%).

Pivovar vznikol v roku 2020 a zameral sa na výrobu kvalitného nealkoholického piva. Prvá myšlienka založenia remeselného pivovaru Nilio sa zrodila počas letného posedenia dobrých kamarátov, milovníkov tohto univerzálneho nápoja zdravia a dlhovekosti. Hlavným cieľom bolo ponúknuť nie len špičkové alkoholické pivo, ale taktiež vytvoriť nealkoholické pivo s plnou chuťou, ktorá je charakteristická pre moderné kraftové pivá.

NILIO je prvým pivovarom, ktorý je hrdým držiteľom celosvetovej certifikácie VEGAN a všetky pivá sú výlučne vyrobené iba z prírodných surovín, t.j. v žiadnom procese výroby sa nepoužívajú syntetické látky.

V roku 2022 získalo NILIO prestížne Inovácie Žilinského kraja 2022, kde sa stali celkovým Víťazom v kategórii malé a stredné podniky za najinovatívnejšie produkty a výrobu Žilinského kraja.

Kontakt

Ďalšie produkty v tejto kategórii

Plánovač Liptov