Medovníky Medona

od 1.80€
od 25g
ručná výroba

Medovníčky od Medony – vôňa Vianoc na zahryznutie.

Medovníky sú výsledkom ručnej práce s prepracovanou bielou kornútkovou technikou vo vzoroch liptovskej čipky. Každý kus je malé umelecké dielo – originál, ktorý je robený s láskou. Medovníky sú vyrábané výlučne z prírodných surovín, sú neprifarbované, a bez konzervačných látok. Majú charakteristickú hnedú farbu, nezameniteľnú chuť a vôňu, ktorú im dodávajú vždy čerstvo zomleté koreniny. Mnohé z nich majú aj liečivé účinky.

TIP: Aby vám medovníky vydržali čo najdlhšie, skladujte ich v špajzi alebo počas zimy na balkóne. Nevystavujte ich slnku a skladujte ich v pôvodnom obale v tmavšej a chladnejšej miestnosti. Tak predídete ich vysušeniu a vyblednutiu (medovníky neobsahujú farbivá, iba kakao, ktoré po vystavení slnečnému žiareniu bledne).

Kde kúpiť:

O Miroslave Cingelovej

Medovníkom sa dá vyjadriť veľmi veľa. Nie je to len láska, či náklonnosť k druhej osobe, môže vyjadriť poďakovanie, či úctu no i poprianie zdravia. Ružomberská medovnikárka Miroslava Cingelová sa výrobe medovníkov venuje od roku 1995 a výsledky jej práce sú skutočné umelecké dielo. Jej medovníky poznajú ľudia nie len na Slovensku, ale aj vo svete.

Kontakt

Ďalšie produkty v tejto kategórii

Plánovač Liptov