Domov Kalendár podujatí Za 7 Horami 2022

Za 7 Horami 2022

….rozprávková krajina na Liptove

Rozprávkové leto začína – jubilejný 5. ročník podujatia ZA7HORAMi bude rozdelený na dva rozprávkami nabité víkendy a môžete sa tešiť aj na Spievankovo.

Začneme v piatok 1. júla na viacerých miestach v malebnom v Liptovskom Jáne a Jánskej doline a rozprávkovo bude aj v Liptovskom Mikuláši v centre a  v pondelok 4. júla v blízkosti Liptovskej Mary v rezorte Maladinovo.  Druhý rozprávkový víkend bude nasledovať od 9. do 10 júla v Jasnej na Záhradkách, Liptovskom Hrádku Pod Skalkou, v Kráľovstve Hrabovo pri Ružomberku a bodku za podujatím dá program v obchodnom centre v Liptovskom Mikuláši.

Miesta a termíny programu

1. rozprávkový víkend

  • 1. – 3. júl Liptovský Ján
  • 1. júl Námestie osloboditeľov Liptovský Mikuláš
  • 4. júl Maladinovo

2. rozprávkový víkend

  • 9. júl Jasná
  • 10. júl Liptovský Hrádok
  • 10. júl Hrabovo
  • 10. júl STOP-SHOP Liptovský Mikuláš

Okrem množstvo krásnych predstavení, športu, zábavy aj hravého vzdelávania budú najväčšími hviezdami programu – Spievankovo, Paci Pac, Sranda Banda, Sníček Hugo a chystáme ešte jedno veľké prekvapenie a kopec zábavy, aby bol štart prázdnin jednoducho neopakovateľný….

ČAKÁ NA VÁS BOHATÝ PROGRAM:

Piatok – 1.7.2022

Liptovský Ján, amfiteáter

09:20 Teáter Komika – zábavná klauniáda
10:00 Ďuro Truľo – Divadelný svet
10:45  Animácie a súťaže pre deti
11:30  Edo Drewo – Divadelný svet

Liptovský Ján, Hotel Liptovský dvor

10:30 Šašo a strašidlá – Divadelná spoločnosť
11:15 Teáter Komika – klauniáda v priestore
11:45 Hókusy pokusy pre malých s STU
12:15 Súťaže o ceny
13:30 Luciin príbeh – Divadelná spoločnosť
14:15 Hýbeme sa v prírode – detská škola Hip Hopu
14:45 Hókusy pokusy pre malých s STU

Liptovský Ján, Hotel SOREA Ďumbier 

11:00 Animácie a workshopy v prírode
11:30 Janko a Marienka – Divadlo zo šuflíka
12:15 Teáter Komika – klauniáda v priestore
12:45 Kazizúbkovia v akcii – interaktívne divadlo
13:15 Súťaže o ceny
13:45 Tárajko a Popletajka – Z rozprávky do rozprávky
14:45 Dog Dancing – Monika Olšovská
15:15 Zlatá rybka – Divadlo zo šuflíka

Liptovský Ján, Wellness hotel Alexandra

11:30 Zóna Manner a partneri – šport, zábava a súťaže o ceny
13:00 Bubácka rozprávka – Divadlo na rázcestí
13:45 Robotika, fyzika a formula s STU
14:30 Thomas Puskailer – Eco Žúr Tour – hudobný koncert
15:15 Teáter Komika – veselá klauniáda
15:45 Zóna Manner a partneri – šport, zábava a súťaže o ceny
16:00 Robotika, fyzika a formula s STU
16:30 Dve rozprávky na brušku – Divadlo na rázcestí

Liptovský Mikuláš, Námestie Osloboditeľov

14:40 Folklórny súbor Cindruška
15:00 12 mesiačikov – Dvor zázrakov
15:45 Oficiálne otvorenie Rozprávkovej krajiny ZA7HORAMi
16:00 Sauna Master Show
16:20 Tárajko a Popletajka – Z rozprávky do rozprávky
17:00 Hókusy pokusy pre malých alchymistov s STU
17:40 Súťaže s Dedom Mirom o ceny
18:15 O 3 grošoch – Dvor zázrakov

Sobota – 2.7.2022

Liptovský Ján, amfiteáter 

09:30 Dedo Miro a klauni z Teáter Komika
10:00 Pinokio – Divadlo Zo šuflíka
10:45 Rozprávky z flašinetu
11:15 Súťaže pre deti
11:30 Klauniáda – Divadlo Zo šuflíka

Liptovský Ján, Hotel SOREA Ďumbier

10:30 O 3 grošoch – Dvor zázrakov
11:15 Teáter komika – veselá klaluniáda
11:45 Perla Mareena – tajomstvá oceánov s morskou vílou
12:00 Krst rozprávkovej knihy ZA7HORAMi
12:20 Spievankovo – naj hity koncert
13:50 Freeze Dance – tanečné vystúpenie hip hop
14:10 Kazizúbkovia v akcii – interaktívne divadlo
14:40 Perla Mareena – tajomstvá oceánov s morskou vílou
15:00 O múdrej princeznej – Dvor Zázrakov

Liptovský Ján, Hotel Liptovský dvor

11:00 Dedo Miro a hókusy pokusy pre malých s STU
11:30 Kráľov príbeh – Divadelná spoločnosť
12:15 Rozprávky z flašinetu
12:45 Hókusy pokusy pre malých s STU
13:15 Teáter komika – veselá klaluniáda
13:45 Detská škola Hip Hopu
14:15 Kids Fun Academy – pohybové aktivity a súťaže pre deti
14:45 Hókusy pokusy pre malých s STU
15:15 Šašo a strašidlá – Divadelná spoločnosť

Liptovský Ján, Wellness Hotel Alexandra

11:30 Zóna Manner – zábava a súťaže o ceny
12:15 Formula Green teamu, robotika, fyzika s STU
13:00 Mici a Mňau – V lese
13:45 Zóna Manner – zábava a súťaže o ceny
14:15 Kúzelník Wolf – interaktívna šou
15:00 Formula Green teamu, robotika, fyzika s STU
15:30 Zóna Manner – zábava a súťaže o ceny
16:00 Sranda Banda – bruchomluvecká šou
16:40 Formula Green teamu, robotika, fyzika s STU
17:00 Mici a Mňau – Safari

Nedeľa – 3.7.2022

Liptovský Ján, amfiteáter 

09:40 Rozprávky z flašinetu
10:00 Mici a Mňau – Doprava či doľava
10:45 Teáter Komika – veselá klauniáda
11:30 Mici a Mňau – Orchestrión

Liptovský Ján, Hotel Liptovský dvor 

10:30 O zlej princeznej – Divadlo Concordia
11:15 Hókusy pokusy pre malých s STU
11:45 Teáter Komika – veselá klauniáda
12:15 Finančná olympiáda
12:45 Hókusy pokusy pre malých s STU
13:15 Kids Fun Academy – pohybové aktivity a súťaže pre deti
13:45 Huncút Gašpar – Divadlo Concordia
14:30 Detská škola Hip Hopu
15:00 Hókusy pokusy pre malých s STU

Liptovský Ján, Hotel SOREA Ďumbier

10:45 Dedo Miro a morská víla Perla Mareena
11:15 Nebojsa – Divadlo UŽ
12:00 Sníček Hugo z TV JOJKO – hudobné vystúpenie
12:30 Kazizúbkovia v akcii – interaktívne divadlo
13:00 Kúzelník Talostan – kúzla a balóniky
13:45 Teáter Komika – veselá klauniáda
14:15 Divadlo UŽ – Popletená rozprávka
15:00 Perla Mareena – Tajomstvá oceánov s morskou vílou
15:30 Paci Pac – koncert

Liptovský Ján, Wellness Hotel Alexandra

11:30 Zóna Manner – zábava a súťaže o ceny
12:30 Formula Green teamu, robotika, fyzika s STU
13:00 Čáry Máry – Divadlo Portál
13:45 Sníček Hugo z TV JOJKO – hudobné vystúpenie
14:15 Formula Green teamu, robotika, fyzika s STU
14:45 Kúzelník Talostan – kúzla a bublinky
15:45 Teáter Komika – veselá klauniáda
16:20 Divadlo portál – Perníková chalúpka

Pondelok – 4.7.2022

Maladinovo pri Tatralandii

13:45 Freeze Dance Group – Hip hop vystúpenie
14:15 Divadlo UŽ – Popletená rozprávka
15:00 Súťaže pre deti s dedom Mirom o ceny
15:40 Teáter Komika – klauniáda a zábava s komikmi
16:20 Maliny Jam – detský hudobný koncert
17:10 Dog Dancing – Monika Olšovská
17:45 Laktibrada – Divadlo UŽ

Sobota – 9.10.2022

Jasná, Záhradky

10:30 Teáter Komika – klauniáda
10:45 Kúzelník Wolf – netradičná kúzelnícka šou
11:30 Kedy stromy spievajú – Divadlo Na hojdačke
12:15 Sauna Master Show
12:30 Teáter Komika – klauniáda a zábava s komikmi
13:00 Sranda Banda – bruchomluvecká komediálna šou
13:40 Roman a parťák – pohybové aktivity a vtipné tance s deťmi
14:10 Sofia z predmestia – Divadlo Na hojdačke

Nedeľa – 10.7.2022

Hrabovo, Ružomberok 

13:45 Sníček Hugo z TV JOJKO – hudobno-tanečné vystúpenie
14:15 Kocúr v Čižmách – Divadlo Lienka
15:00 Súťaže pre deti s Dedom Mirom o ceny
15:40 Michal Barbier – akrobatické vystúpenie a workshop majstra sveta vo fitness
16:20 Sníček Hugo z TV JOJKO – hudobno-tanečné vystúpenie
16:50 Maco Hrabovský baví deti
17:20 O pyšnej Dorotke – Divadlo Lienka

Liptovský Hrádok, Pod Skalkou

13:15 Kúzelník Talostan – kúzla a balóniky
14:15 Sauna Master Show
14:45 Červená čiapočka – Divadlo Portál
15:30 Folklórny súbor Cindruška

STOP SHOP, Liptovský Mikuláš

14:30 Teáter Komika zabáva
15:00 Janko Hraško – Divadlo pod balkónom
15:45 Kúzelník Talostan – kúzla a bublinky
16:30 Dráčik Hapčí – Divadlo Pod Balkónom
16:00 Teáter Komika – klauniáda a zábava s komikmi
16:30 Súťaže pre deti s dedom Mirom o ceny
17:00 Tárajko a Popletajka – Kúzelný strom
17:45 Dog Dancing – Monika Olšovská
18:10 Pyšná princezná – Divadlo Portál

Tešíme sa na vás. Užijeme si dva skvelé prázdninové víkendy v rozprávkovej krajine na Liptove. 

Kde sa ubytovať v blízkosti:

Plánovač Liptov