Toto podujatie sa už skončilo

Na srdci mi hraj!

divadelné predstavenie plné hitov Karola Duchoňa po prvý krát pod holým nebom v Amfiteátri vo Východnej. Ako bonus po predstavení video retro diskotéka, na ktorej sa spolu zabavíme až do rána, ako za starých dobrých čias.

  • 19:00 otvorenie brán
  • 20:30 predstavenie Na srdci mi hraj!
  • 22:30 autogramiáda s hercami
  • 23:00 video retro diskotéka

Pravdivý príbeh ožije krásnou hudbou a výbornými činohernými výkonmi v réžii Karola Vosátka.
Najväčšie hity v podaní Karola Csina a Martina Gyimesiho ako Zem pamätá, V slovenských dolinách, Smútok krásnych dievčat, Čardáš dvoch sŕdc, Pieseň o decembri, Na srdci mi hraj, Cítim, Tancujem s tebou rád, Elena, Hrám hrám, Primášovo srdce, Dievča z Budmeríc, Mám ťa rád, Mám ľudí rád, Šiel, šiel, S úsmevom a….to si necháme ako prekvapenie.

Zažite Karola Duchoňa od výhry až po prehru. Od jeho najväčšej slávy po strmý pád. Príbeh zachytáva životnú dráhu tohto muža, od bezstarostnej mladosti cez bohémsky život až po tragický a smutný koniec. Ponecháva otázku v pozadí, či sa nedalo „zachrániť“ túto legendu, či si dostatočne vážime skutočné talenty a osobnosti. Či dokážeme vnímať nemý krik zdanlivo úspešného, bezprostredného človeka milujúceho život. Či za jeho ľahkosťou dokážeme rozoznať strach a potrebu obyčajnej pomoci.

Tento príbeh nebude len mapovaním úspechov vynikajúceho umelca v podobe jeho najväčších hitov, ale najmä potreba vnímania toho druhého „ja“, a to život obyčajného človeka. Dovolíme divákom vojsť do duše tohto nášho velikána až do špiku jeho intimity, odkryť pozlátku šoubiznisu, vzostupy, pády, úspechy a neúspechy. No za všetkým tým musíme ukázať jeho túžbu nikdy sa nevzdať a precítiť naplno chuť života. Lebo ako sa hovorí… „Žiť je umením života“.

Vstupenky

Vstupenky do 1.7.2023 iba za 14,90 €.
Vstupenky od 2.7.2023 za 24,90 €.

PREDPREDAJ: Informačné centrum mesta Liptovský Mikuláš

Plánovač Liptov