Domov Kone vo Východnej

Kone vo Východnej

10% ZĽAVA na všetky typy vychádzok.

 

Odporúčaná rezervácia na kone@farmavychodna.sk alebo +421 944 503 567 min. 1 deň vopred. Liptov Region Card je potrebné preukázať pri objednávke, pred platbou.

Dobrodružstvo na konskom chrbte

Poďte zažiť dobrodružstvo na konskom chrbte. Vydáte sa po nádhernej podtatranskej prírode, kde vám po celý čas bude robiť spoločnosť majestátny masív Kriváňa.

Na koňoch budete spoznávať krajinu, výhľady, plantáže bylín, naše divožijúce kravy a kone, či divožijúce zvieratá našej oblasti. Navštívite oddychové miesta, kde necháte kone oddýchnuť. Popri občerstvení si vychutnáte zvuky prírody a ďaleké výhľady do liptovskej kotliny alebo výhľady na nádherné Tatry (Nízke, Vysoké i Západné).

Poldňové a celodňové výlety

V našej ponuke poldňové alebo celodňové výlety s prestávkami na oddych a občerstvenie, toto je skutočné dobrodružstvo vhodné pre partie kamarátov alebo pre rodiny s deťmi. K dispozícii je množstvo trás s rôznou obtiažnosťou a tak si každý príde na svoje, dokonca aj úplný nejazdec.

Viac sa dozviete TU.

Zastavte sa cestou domov v obchodíku HUMNO, kde si môžete nakúpiť  syry, bio bylinkové čaje a ďalšie výrobky z Farmy Východná.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov