Domov Vodné parky a relax

Wellness Rusnácka baňav Kolibe Strachanovka v Liptovskom Jáne je útulným miestom oddychu pre telo aj dušu. V ponuke je parná sauna, fínska sauna, ľadové vedro, ľadová kaďa, oddychová miestnosť s krbom a ručnými nástennými maľbami, ktoré dotvárajú celkovú atmosféru pokoja. Vonkajšia vírivka pod holým nebom je ako stvorená pre romantické chvíle.

KÚPELE LÚČKY sú to pravé miesto pre oddych, zlepšenie zdravotného stavu a načerpanie nových síl. Medzi návštevníkmi sú Lúčky veľmi obľúbené. Nachádzajú sa v krásnom horskom prostredí Liptova a vďaka kompaktnému areálu máte takmer všetko „na dosah ruky“. 

AQUA-VITAL Park v Kúpeľoch Lúčky je celoročne otvorený a ponúka skvelú možnosť ako si užiť oddych v horskom prostredí Liptova vo vonkajšom bazéne s teplotou 28 °C – 33 °C s rôznymi atrakciami, v sedacom bazéne s liečivou minerálnou vodou teplou 36 °C – 38 °C, tiež v delenom vnútornom liečivom minerálnom bazéne s teplotou vody 32 °C a 35 °C. Voda z minerálnych liečivých prameňov prinavrátila zdravie už mnohým návštevníkom. Lieči pohybové ústrojenstvo, choroby dýchacích ciest, ženské choroby a iné.

AQUA-VITAL PARK

V prírodnom prostredí KÚPEĽOV LÚČKY na Vás čaká celoročne otvorený AQUA – VITAL PARK, ktorého súčasťou je:

 1. Vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 – 33 °C s rozličnými atrakciami (vzduchové sedadlá, protiprúd, masážne trysky, vzduchové lehátka, vodná čaša, chŕliče vody, podhladinové osvetlenie).
 2. Priamo s ním je spojený aj vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 – 38 °C.
 3. K dispozícii je aj delený vnútorný liečivý minerálny bazén s teplotou vody 33 °C a 35 °C.
 4. Pre tých, ktorí obľubujú čaro saunovania je určený vitálny (saunový) svet, kde sa nachádzajú: fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium, turbo sprcha, sprcha – dážď. Vo vitálnom svete sa využívajú éterické oleje – silice, zmesi prchavých látok, ktoré sa získavajú z rastlín. Tieto látky sú nositeľmi vône a majú liečivé účinky, pre ktoré ich ľudia s obľubou využívajú od nepamäti.
 5. K dispozícii majú aj vonkajší vitálny svet, kde môžu klienti využiť fínsku saunu, ochladzovací bazén a jacuzzi pod holým nebom.
BALNEOCENTRUM

Pre klientov, ktorí si chcú užiť relax a pre svoje telo chcú dopriať len to najlepšie, KÚPELE LÚČKY poskytujú rozličné liečebné procedúry v novom modernom BALNEOCENTRE, ktoré si môžete dopredu objednať a priamo v krásnych priestoroch vychutnať.

Absolvovanie liečebných procedúr prispieva k zlepšeniu kondície a zdravotného stavu. Kvalifikovaní pracovníci kúpeľov poskytovaním procedúr pomáhajú odstrániť bolesti krížov a krčnej chrbtice, spevniť chrbtové svalstvo, zlepšiť pohyblivosť kĺbov, bojovať proti rednutiu kostí ale aj odstrániť príznaky civilizačných chorôb.

Zo širokej ponuky procedúr si klienti môžu vybrať rozličné druhy masáží, kúpeľov v liečivej minerálnej vode ale aj ďalších procedúr. Rozmaznajte svoje telo masážami, minerálnymi kúpeľmi alebo procedúrami so špičkovou francúzskou kozmetikou GERnétic.

Prosím, pre zobrazenie videa, akceptujte cookies pre marketing.

Prijmite naše pozvanie do Bešeňovej a užívajte si relax a zábavu vo Vašom obľúbenom termálnom vodnom parku

Bešeňová je miesto príjemného oddychu, relaxu a miesto, kde načerpáte pozitívnu energiu. Termálna voda hnedočervenej farby obsahuje veľké množstvo minerálnych látok a blahodarne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, má priaznivé kozmetické účinky a pozitívne vplýva aj na psychiku. Vaše oko pohladí majestátny výhľad na Malú Fatru a Chočské vrchy.

Vodný park Bešeňová je zasadený do prírodných scenérií dolného Liptova poteší každého člena rodiny. Tí skôr narodení nájdu úľavu od ubolených kĺbov v bazénoch s geotermálnou vodou. Ak patríte ku generácii s malými deťmi, relax vám poskytne hala s veľkým relaxačným bazénom s chŕličmi vody a ďalšími vodnými atrakciami. Nechajte deti vyblázniť v detskom bazéne kde zažijú malý raj na Zemi.

Nezabudnuteľný relax precítite v bazénovom bare Cosmopolitan. Pritom ako si vychutnávate miešaný nápoj, blahodarne na vás pôsobí liečivá termálna voda. Navyše, nachádzajú sa v nej masážne trysky, ktoré sa postarajú o rôzne časti vášho tela. Toto spojenie vám ponúka naozaj nevšedný zážitok. Na regeneráciu a zotavenie poslúžia aj rôzne vodné atrakcie ako podvodné lavice a ležadlá po okrajoch bazénov, vodný hríb či vodná čaša. Zabudnite na starosti a načerpajte energiu aj v centre Wellness & SPA Vodný park Bešeňová s bohatou ponukou masáží a služieb.

Celoročné termálne bazény

Vodný park BEŠEŇOVÁ je vybudovaný na báze horúcich prameňov termálnych vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5°C. Blahodarne pôsobia na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, majú priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne vplývajú aj na psychiku človeka.

Relaxačný bazén

Najteplejší bazén v areáli. Termálna voda s vysokým obsahom liečivých prvkov a masážne trysky uvoľnia stuhnuté svalstvo vášho tela.

Teplota vody: 36 – 40 °C
Hĺbka vody:  1,3 m
Otvorené: celoročne

Relaxačný bazén s aquabarom Cosmopolitan

Popri relaxácii na vodných masážnych bublinkových ležadlách môžete popíjať drink z aquabaru COSMOPOLITAN.

Teplota vody: 30 – 36 °C
Hĺbka vody:  1,1 m
Otvorené: celoročne

Rekreačný bazén

Zaplávate si v termálnej vode rekreačného bazéna s dvomi plaveckými dráhami. Otužíte sa tak po horúcom kúpeli z relaxačných bazénov.

Teplota vody: 28 – 30 °C
Hĺbka vody:  1,1 m
Otvorené: celoročne

Relaxačný bazén s čašou

Termálny oddychový bazén s perličkovým kúpeľom na podvodných sedadlách. Voda z čaše padá na plecia a tým masíruje šiju, ramenné a chrbtové svalstvo.

Teplota vody: 36 – 40 °C
Hĺbka vody:  0,90 m
Otvorené: celoročne

Celoročné vnútorné bazény

Rekreačný bazén

Vnútorný bazén s čírou vodou, masážnymi tryskami, perličkovým kúpeľom, chrličmi a vstupom ku Striebornému toboganu.

Teplota vody: 26-30°C
Hĺbka vody: 1,3 m
Otvorené: celoročne

Relaxačný bazén

Krytý relaxačný bazén s chrličmi, bublinkovými podvodnými sedadlami a masážnymi tryskami. V prostriedku tiež vyviera bublinkový prameň.

Teplota vody: 36-38 °C
Hĺbka vody: 1 m
Otvorené: celoročne

Fontána

Tento krytý bazén s fontánkou robí radosť aj tým najmenším deťom. Deti sa môžu zahrať s hračkami do vody a spustiť sa po vodnej šmýkačke.

Teplota vody: 30-34°C
Hĺbka vody: 0,2 m
Otvorené: celoročne

Strieborný bazén

Menší antikorový špirálový tobogan môžu skúsiť aj väčšie deti. Nachádza sa rovno pri bazénoch, a tak nemusíte odchádzať s deťmi ani od obľúbených relaxačných bazénov.

Obtiažnosť: stredná
Dĺžka toboganu: 42,6 m
Otvorené: celoročne

Stan zábavy Bešeňová
Detský bazén
Vodné vedierka, šmýkačky, striekačky, vodopád a iné detské vodné aktakcie sú pripravené pre tú najlepšiu detskú radosť a vodnú zábavu. Teplota vody: 33 °C
Hĺbka vody: 0,3 m
Otvorené: celoročne

Bazén s vlnami

Vlnky v bazéne s pozvoľným vstupom pripomínajú skutočný šum mora.

Teplota vody: 28 – 30 °C
Hĺbka vody: 0 – 1,8 m
Otvorené: celoročne

Tobogany

Vstup do najväčšej toboganovej veže so šiestimi toboganmi vedie cez Stan zábavy po ľavej strane. Môžete si užiť jazdu v najdlhšom tobogane na Slovensku, alebo sa spustiť v niektorom z farebných toboganov.

Denné saunové rituály

Pretože vieme ako milujte relax, rozhodli sme sa premeniť naše saunové rituály na dennú prevádzku a to znamená, že kedykoľvek prídete k nám, zažijete výnimočné saunovanie ako nikdy predtým.

Čo sú to Saunové rituály?

Ide o výnimočné spestrenie saunovania, ktoré pre vás pripraví skúsený saunamaster. Ten pomocou vírenia horúceho vzduchu a rozpúšťaním ľadu s aromatickou zložkou, dostáva saunovanie na úplne inú dimenziu než ste kedy zažili.

Čím sú saunové rituály výnimočné?

Saunamaster polieva kamene, a tak zvyšuje vlhkosť vzduchu, a tým cítite viac tepla. Kedže saunamaster používa na vírenie vzduchu aj rôzne iné nastroje ako je uterák alebo iné zaujímavosti, má to na vás nie len blahodárny účinok, ale zažijete aj zaujímavú kultúrnu lekciu saunovania.

Pre koho je tento druh sauny určený?

Ak sa bojíte, či je tento druh saunovania vhodný pre vás, určite to skúste, priemerne trvá celá procedúra 10 minút. Po nej dostanete dostatočne veľa času na oddych a osvieženie, napríklad drinkom u nás.

Noc saunových rituálov

Pod rúškom noci sa náš areál mení na magické miesto preplnené pocitom relaxu a pohody. Ak poznáte saunové rituály a zažili ste ich počas dňa, garantujeme, že počas noci je zážitok znásobený a to hlavne o atmosféru ticha a pokoja v celom areáli. Počet vstupov na naše magické noci je obmedzený a preto neváhajte a rezervujte si svoj vstup.

Tobogány
 • 6 letných tobogánov (od 15 m do 83 m s rôznou obtiažnosťou)

Červená šmýkačka – Obtiažnosť (ľahká)-15,4 m
Žltý tobogan – Obtiažnosť (ťažká) – 18,1 m
Modrý tobogan – Obtiažnosť (stredná) – 74,1 m
Žltý tobogan – Obtiažnosť (ťažká) – 25 m
Červený tobogan – Obtiažnosť (stredná) – 54 m
Farebný tobogan – Obtiažnosť (stredná) – 83 m

 • 7 celoročných tobogánov (od 121 m do 212 m s rôznou obtiažnosťou)

Strieborný tobogán – Obtiažnosť: stredná – 42,6 m
Zelený tobogan – Obtiažnosť: ľahká –  208 m
Žltý tobogan – Obtiažnosť: ťažká – 149 m
Modrý tobogan 1 – Obtiažnosť: ľahká – 206 m
Modrý tobogan 2 – Obtiažnosť: ľahká – 206 m
Červený tobogan – Obtiažnosť: ťažká – 121 m
Čierny tobogan – Obtiažnosť: stredná – 212 m

Letné bazény

Relaxačný bazén

Oddýchnete si v jemnom bublinkovom kúpeli, vymasírujete si chrbát masážnymi tryskami, uvoľníte si stuhnuté krčné a ramenné svalstvo padajúcou vodou.

Teplota vody: 34 – 38 °C
Hĺbka vody:  1,1 m
Otvorené: Letná sezóna

Detský bazén

Detský anitikorový bazén s fontánkou a malým vodným ježkom. Deti sa v ňom zahrajú s vodnými nafukovacími hračkami alebo si zaplávajú s kolesom či rukávkami.

Teplota vody: 30 – 34 °C
Hĺbka vody:  0,45 m
Otvorené: Letná sezóna

Plavecký bazén

Plavecký antikorový bazén s dĺžkou 20 m a so šiestimi plaveckými dráhami. Plavci si môžu zmerať sily alebo sa len príjemne schladiť počas horúcich letných dní.

Teplota vody: 22 – 26 °C
Hĺbka vody:  1,6 m
Otvorené: Letná sezóna

Divoká rieka

Neplavecký antikorový bazén. Kto sa ešte nekúpal počas leta v rieke môže sa skúsiť nechať unášať prúdmi divokej rieky vodného parku, alebo si zaplávať proti jej prúdu.

Teplota vody: 24 – 28 °C
Hĺbka vody:  1,1 m
Otvorené: Letná sezóna

Dopadový bazén

Ak v lete využijete vonkajšie tobogany, tento bazén bude vašim bezpečným dopadovým miestom.

Teplota vody: 24 – 28 °C
Hĺbka vody:  1,1 m
Otvorené: Letná sezóna

Letné atrakcie

Raftovanie 
Nasadnite na nafukovací raft spolu s priateľmi a plavte sa dolu riekou okolo lode. Preplavte sa bez zrážky popod drevený mostík a cez úzku jaskyňu.

Teplota vody: 30-34°C
Hĺbka vody: 1,1 m
Otvorené: Letná sezóna

Bublina

Bublinu môžete preliezať, odrážať sa z nej, vyliezť na jej vrchol a skĺznuť sa do záchytného bazéna. Je mäkká a klzká vďaka padajúcej vode z jej vrcholu.

Teplota vody: 35-38 °C
Hĺbka vody: 0,4 m – 1,02 m
Otvorené: Letná sezóna

Vodná sopka                                                                                     

Jedna z najlepších letných, detských atrakcií v Bešeňovej, z ktorej vrcholu chrli voda. Detičky môžu na ňu vyliezť a následne sa spúšťať. Okrem iného môžu striekať vodu z vodného dela.

Teplota vody: 35-38 °C
Hĺbka vody: 0,4 m
Otvorené: Letná sezóna

Detský svet a adrenalínová zóna

Detský svet s množstvom zábavy pre deti. Skákacie hrady, trampolíny, šmýkačky, pieskovisko a letné animácie. Len na skok sa nachádza ďalšia novinka – adrenalínová zóna, kde na vás čaká minigolf a detské interaktívne hry.

Prosím, pre zobrazenie videa, akceptujte cookies pre marketing.
Prosím, pre zobrazenie videa, akceptujte cookies pre marketing.

Navštívte rezort Maladinovo a vychutnajte si tradičné Pivné kúpele Bernard, ktoré obsahujú ingrediencie použité len pri výrobe piva, olejové pivné extrakty a bylinky. Počas celého času procedúry si doprajte neobmedzenú konzumáciu piva Bernard, ktoré si sami čapujete.

Relaxačné procedúry v pivných kúpeľoch Bernard sú rozdelené d dvoch častí. Prvá je kúpeľ v originálnej drevenej vírivej vani určenej pre 2 osoby, spojená s neobmedzenou konzumáciou piva Bernard. Druhá je relaxačná – odpočinková. Obidve časti trvajú spolu cca 1 hodinu.

Pivné kúpele sú od stredoveku preverenou liečebnou procedúrou. Nutné je dodržať správnu teplotu, dobu aj správne dávkovanie prísad do kúpeľa. Kúpele prebiehajú v špeciálnych vaniach určených pre pivné kúpele a aj preto priaznivo prospievajú organizmu človeka.

Aby vám pocit znovuzrodenia zostal čo najdlhšie, nesmiete sa osprchovať skôr než za 12 hodín. Pokiaľ netrpíte kožnými ochoreniami stačí si procedúru zopakovať raz za mesiac. 

Hotel *** SOREA SNP nájdete v najnavštevovanejšej lokalite Nízkych Tatier, v Demänovskej doline. Okrem moderného a rodinám prijateľného ubytovania hotel ponúka aj wellness s panoramatickým výhľadom na zjazdovku Biela Púť. Bazénový aj saunový svet poteší ako veľkých tak i najmenších návštevníkov, kde v samostatnej rodinnej zóne nájdu detský bazén s vodnými atrakciami, ale aj rodinnú saunu.

PANORÁMA bazény
 • relaxačný bazén (hydromasážne trysky, vodné chrliče, perličková sedacia masáž, podhladinové
  svietidlá)
 • oddychový bazén Whirlpool (vodopád, hydromasážne trysky, dnová vzduchová perlička,
  perličková masáž, podhladinové svietidlá)
RODINNÉ wellness
 • detský bazén (vodný ježko, fontánky, podhladinové svietidlá)
 • detský oddychový bazén (detské atrakcie, vodné delo, šmýkalky, podhladinové svietidlá)
 • detská sauna 60°
SAUNOVÝ svet
 • infrasauna carbo
 • suchá sauna 60°
 • suchá sauna 90°
 • parná sauna s teplým jazierkom
 • bylinková sauna
 • ochladzovací bazén (na ochladzovanie návštevníkov po pobyte v saunách)
 • Kneippov šliapací kúpeľ (procedúra na povzbudenie krvného obehu)

Nie je nič lepšie, ako si po celodennej lyžovačke oddýchnuť vo wellnesse a načerpať nové sily. Doprajte si dostatočný relax a oddych pre telo v modernom a štýlovom wellnesse. Na výber máte fínsku, parnú a infra saunu s ochladzovacou kaďou, odpočiváreň a vírivky s úžasným výhľadom. Absolútny súlad dovŕšite aj vďaka veľkej ponuke masáží a procedúr, ktoré vám Demänová Rezort ponúka.

Gothal Liptovská Osada je výnimočný multifunkčný areál, ktorý poskytuje komfort pohodlného rodinného ubytovania a množstvo športových a relaxačných aktivít v priľahlom komplexe Vodného sveta. Gothal je ideálnym miestom pre aktívny oddych s celou rodinou.

Vodný svet

Po celodennej túre alebo výlete s deťmi na Liptove padne asi každému vhod ísť na kúpalisko, skočiť do bazéna, oddýchnuť si a nabrať nové sily. Ak premýšľate nad miestom, kde si jednoducho ľahnete do vody, vaše deti sa budú zabávať a vy budete relaxovať, potom ste na správnom mieste – rezort Gothal Liptovská Osada má bazény a všetko, čo iné kúpaliská na Liptove a Donovaloch. Na svoje si prídu aj aktívni plavci alebo športovci, ktorí túžia po oddychu. Pre plavcov odporúčame 25-metrový plavecký bazén, ktorý má 6 dráh a príjemnú 28 °C vodu. Poskytujeme aj prenájom plaveckej dráhy. Náš Vodný svet si vyberajú aj rodiny s deťmi, ktorí hľadajú detský bazén v okolí Nízkych Tatier alebo Donovál. Vaši drobci sa u nás môžu vyblázniť v detskom bazéne. Čaká na nich detský hrad, kamarát Ježko, točiace sa valce a ďalšie zdroje takmer nekonečnej zábavy. Trojicu bazénov dopĺňa relaxačný bazén s masážnymi tryskami a farebným podsvietením.

Wellness

Túžite si ísť oddýchnuť na dovolenku k moru a bojíte sa, či bude pekné počasie? V našom rezorte s wellness v prírode Nízkych Tatier, môžete zažiť dovolenku ako pri mori, a to v každom počasí. Ponúkame vám unikátny floatingový bazén so soľou z Mŕtveho mora, ktorý má rovnaký nadnášajúci efekt ako možno zažiť v mori. Okrem toho je charakteristický výbornými účinkami pre vaše zdravie, ktoré keď skombinujete so saunami, budete sa cítiť ako znovuzrodení. Navštevujú nás hostia, ktorí hľadajú saunový svet a wellness v blízkosti Donovál alebo v Nízkych Tatrách. U nás si podľa chuti môžete vybrať z troch sáun – parnúfínsku a sanárium.

Beauty a relax

Služby v balíčku Beaty a Relax sú pre mnohé klientky a klientov GOTHALu  obľúbeným doplnkom relaxu vo wellnesse. Začnite svoj deň v infrasaune, ktorá vás svojím príjemným, sálavým teplom zohreje a navodí pravý pocit relaxu. Následne zverte svoje telo do rúk profesionálov a užívajte si postupné uvoľnenie všetkých svalov na jednotlivých procedúrach vo svete masáží.

Ak vám to nebude stačiť, k dispozícii je aj privátna vírivka, kde vás horúcou vodou jemne pomasírujú vodné trysky. A po takomto bohatom relaxačnom dni vám odporúčame oddych zakončiť na pohodlnom ležadle v relaxačnej miestnosti.

Ak sa chcete opáliť bez slnka, vyskúšajte aj UV alebo kolagénové solárium, zamerané na opálenie a stimuláciu kolagénu v pokožke.

Pre deti

Gothal je ideálnym miestom aj pre rodiny s deťmi. Najmenší si totiž u nás prídu na svoje! Malých plavcov poteší detský bazén, neposedné šidlá sa vyšantia v detskom hrade alebo na detskom ihrisku a budúce gazdinky si môžu vyskúšať detskú kuchynku v detskom kútiku. Budúci lezci si zas môžu vyskúšať lezeckú stenu na špeciálnych detských podsedákoch.
Gothal je jednoducho ako stvorený na oddych pre aktívnu rodinu.

Prosím, pre zobrazenie videa, akceptujte cookies pre marketing.

vám ponúka 14 bazénov, 28 šmýkačiek a toboganov, zábavné atrakcie a podujatia, reštaurácie, wellness a iné.

Tatralandia je areálom vodnej zábavy s ubytovaním. Nachádza sa v regióne Liptov – oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom, ktorú obklopujú najväčšie slovenské hory – Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Chočské vrchy.

Objavte toto miesto plné dobrodružstva a zábavy, ktorého súčasťou je vodný park Tatralandia, s celoročným prímorským rajom Tropical Paradise aj ubytovacím komplexom Holiday Village Tatralandia.

Na to, aby ste si užili Tatralandiu naplno, jeden deň nestačí. Je totiž ideálnym miestom na letnú aj zimnú dovolenku pre všetky vekové kategórie.

Počas letnej sezóny si na svoje prídu malí aj veľkí v 14 bazénoch s morskou, termálnou aj čírou vodou a nudiť sa určite nebudete vďaka 28 toboganom a šmýkačkám, atrakciám, celodennému programu s animačným tímom či letným eventom.

A keby náhodou pršalo, tak sa stretneme pod priehľadnou strechou celoročného Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Letom sa však zábava v Tatralandii nekončí. Počas celého roka sa okrem slnenia pod palmami môžete vyšantiť na 6 toboganoch, zrelaxovať v 10 bazénoch, užívať si blahodárne účinky thalasso terapie, zregenerovať svoje telo v Keltskom saunovom svete a načerpať stratené sily vďaka masážam, zábalom a kúpeľom vo Wellness Centre.

Tí, ktorí túžia užívať si pravú zimu, len nasadnú do skibusu, ktorý ich pohodlne prepraví do najvychytenejšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku, do Jasnej.

Jednoducho zábava, relax a dobrodružstvo 365 dní v roku na jednom mieste. V Tatralandii.

Pre rodiny

Užite si leto v Tatralandii s celou rodinou. Deti do 6 rokov majú vstup zdarma.

Tatralandia je ideálna voľba na deň plný zábavy a dobrodružstva pre celú rodinu

Poďte stráviť chladné dni plné tropických teplôt, nezabudnuteľných zážitkov, dobrodružstva a srandy k nám do Tatralandie. Rodičia si so svojimi ratolesťami užijú každý deň naplno vo vnútorných bazénoch či na krivoľakých toboganoch aj šmýkačkách a aj mimo leta nás budú baviť animácie. Pre tých úplne najmenších s mamičkami máme pripravené tiché a pokojné miesto.

Deti do 6 rokov majú vstup grátis

Pre najmenších je vstup úplne zdarma. Všetky detičky do 6 rokov majú vstup do aquaparku Tatralandia grátis. Urobte radosť svojim ratolestiam aj sebe a príďte do Tatralandie. Nudiť sa u nás určite nebudete.

Tobogany a šmýkačky pre deti

Pre deti je počas školského roka k dispozícii 6 toboganov a šmýkačiek, a to je zaručená zábava počas celého dňa. S doprovodom rodiča sa môžu na toboganoch spúšťať deti s výškou už od 90 cm.

Detské bazény

V našich detských bazénoch si zaplávajú v teplej čírej vode aj najmenšie detičky. Jeden nájdete vo vnútornej časti Karibik pod názvom Detský bazén pirátov (Poll of Pirates) a ďalší bazén, kde sa dá šnorchlovať a pozorovať rybičky, Snorkeling pool – šnorchlovací bazén, nájdete v Tropical Paradise za veľkou pirátskou loďou.

Baby Silent Zone

Pre detičky od 0 do 3 rokov nájdite na hornom poschodí Tropical Paradise tichú, intímnu zónu Baby Silent Zone → . Rodičia s najmenšími návštevníkmi tu nájdu priestor na hygienu, odpočinok a prípravu jedál počas dňa plného zábavy.

Detský kútik

V časti Karibik, na druhom poschodí, hneď nad detským bazénom pirátov, sa nachádza detský kútik, kde sa do sýtosti zabavia deti od 3 do 12 rokov pod dohľadom svojich rodičov. Pre rodičov je tu zas pripravená bohatá ponuka nápojov Tiki baru nachádzajúceho sa na skok od detského kútika.

Pre najmenších

Mysleli sme aj na tých najmenších, a preto sme v areáli umiestnili niekoľko prebaľovacích pultov, ako aj vstupy pre rodiny s kočíkmi. V areáli Tatralandie sa tak môžete pohodlne pohybovať s vlastným kočíkom.

Celoročné bazény

Ponorte a zabavte sa v 10 celoročných bazénoch so slanou, termálnou aj čírou vodou.

White lagoon

Slaná voda vo vnútornom bazéne White Lagoon má takmer identické zloženie ako voda v Jadranskom mori. Má teplotu 34 – 36 °C a jej minerály na pokožke kryštalizujú, čím ju vyhladia a upokoja. Kúpanie v slanej vode aktivuje regeneračný a revitalizačný proces v bunkách, a zvyšuje koncentráciu železa v krvi. Slaná voda je okrem toho prirodzene antiseptická. Užite si skutočnú terapiu slanou vodou (thalasso therapy).

  • Plocha: 128 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 15 x 8 m
  • Objem vody: 141 m3

Bubble pool

Bubble Pool je ďalší vnútorný bazén s unikátnou slanou vodou a s teplotou 34 – 36°C. Slaná voda podporuje detoxikáciu a imunitu vášho organizmu. Celé telo si nechajte vymasírovať vodnými tryskami na masážnej lavici, masážnymi ležadlami alebo vzduchovým gejzírom. Thalsso therapia pomáha tiež pri problémoch s pleťou, reume či športových zraneniach, zlepšuje krvný obraz a prejavy celulitídy.

  • Plocha: 146 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 15 x 11 m
  • Objem vody: 161 m3

Paradise pool

V bazéne s čírou a teplou (34 – 36 °C) vodou sa vaše telo dokonale uvoľní. Ležadlá, trysky a masáže sú súčasťou vodnej relaxačnej cesty. Priamo z bazéna máte výhľad na repliku španielskej Galeony – lode, ktorú často využívali piráti. Tropickú atmosféru dokonale doplní vychladený drink vo vodnom bare Barbados.

  • Plocha: 149 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 20 x 8 m
  • Objem vody: 164 m3

Tropical pool

Bazén s čírou vodou ponúka oddych na vzduchových sedadlách, masážnej lavici alebo vzduchových gejzíroch, kde si môžete vymasírovať zadnú časť tela, chrbát ale aj nohy. V príjemne teplej vode (34 – 36 °C) sa uvoľníte a v tieni veľkej pirátskej lode definitívne zabudnete na každodenné problémy.

  • Plocha: 159 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 12,7 x 12 m
  • Objem vody: 175 m3

Thermal pool

Thermal pool je vonkajší bazén s termálnou vodou rozdelený na športovú (36 ˚C) a relaxačnú časť (40 ˚C). Termálna voda, ktorá blahodarne pôsobí na pohybové aj dýchacie ústrojenstvo, je privádzaná z hĺbky viac ako 2,5 km. V tejto hĺbke má teplotu 60,7 ˚C a obsahuje vody z paleogénneho mora, ktoré sa na území Liptovskej kotliny nachádzalo pred 40 miliónmi rokov. Pocit úplného relaxu umocnia vzduchové masážne ležadlá, sedadlá či vyvieračka.

 • Plocha: 433,8 m2
 • Hĺbka: 110 cm
 • Rozmery bazéna: 35,2 x 14,2 m
 • Objem vody: 432 m3

Niagara pool

Vonkajší bazén Niagara pool s teplotou vody 30 °C je vám k dispozícii počas celého roka. Zdravie si utužíte nielen vďaka plaveckým dráham ale aj blahodárnym účinkom termálnej vody na pohybové a dýchacie ústrojenstvo.

  • Plocha: 399,6 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 33,3 x 12 m
  • Objem vody: 440 m3

Snorkeling pool

Dobrodružstvo a zábavu zažijú malí aj veľkí pri skúmaní života pod morskou hladinou v šnorchlovacom bazéne. Komu by sa málilo skúmanie rybičiek a koralov, určite si príde na svoje pri vodných hrách a hľadaní strateného pokladu. V bazéne je číra voda s teplotou 34 – 36 °C.

  • Plocha: 42 m2
  • Hĺbka: 120 cm
  • Rozmery bazéna: 9,3 x 6 m
  • Objem vody: 50 m3

Ocean pool

V krytom bazéne s čírou vodou s teplotou 32 °C si vychutnáte vodné masáže, postele, chrliče, bublinkovače, masážne trysky ale aj plaveckú časť s protiprúdom. Atmosféru pokoja príjemne dotvára podvodné osvetlenie.

  • Plocha: 202 m2
  • Hĺbka: 120 cm
  • Rozmery bazéna: 11 x 18,4 m
  • Objem vody: 243 m3

Detský bazén pirátov

Bazén pre najmenších v krytej časti v Karibiku má príjemných 32 °C a číru vodu. Nechajte svoje deti sa vyšantiť na Jumbo hrade, vo vodnej priekope so šmýkačkami alebo s exotickými zvieratkami a palmami. Rodičia môžu svoje ratolesti sledovať a odpočívať na ležadle pri bazéne.

  • Plocha: 90,5 m2
  • Hĺbka: 30 cm
  • Rozmery bazéna: 8 x 11,3 m
  • Objem vody: 27 m3

Tower pool

Celoročný dojazdový bazén s čírou ohrievanou vodou. Slúži ako dojazd k celoročným toboganom Jungle Raft, Black & White, Rapido a Monkey Slide. Poďte zažiť adrenalín na toboganoch.

 • Plocha: 65,32 m2
 • Hĺbka: 30 cm
 • Rozmery bazéna: 9,2 x 7,1 m
 • Objem vody: 20 m3
Letné bazény

Pool 21 atractions

Letný bazén, v ktorom vás okrem vody s teplotou od 28 do 32 °C čaká 21 atrakcií ako napríklad detské šmýkačky, vodné hojdačky, vodný dáždnik, umelý dážď, vzduchové gejzíry, sedenia a lehátka, chŕliče, clony, masážne státia, masáže chrbta a nôh.

  • Plocha: 312,5 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 25 x 12,5 m
  • Objem vody: 344 m3

Amazonia

Bazén Amazonia poskytne najmenším návštevníkom osvieženie a zábavu počas horúcich letných dní. Tropický hrad s palmami, hadom, šmýkačkou Amazonia a vodou s teplotou 30 – 33 °C, je detský vodný raj letnej Tatralandie.

  • Plocha: 300 m2
  • Hĺbka: 30 cm
  • Rozmery bazéna: priemer 19 m
  • Objem vody: 90 m3

Swimming pool

Keď sa nasýtite letnej zábavy v Tatralandii, je najvyšší čas zašportovať si. Ideálny priestor vám pripraví 25 m dlhý klasický plavecký bazén s plaveckými dráhami a s teplotou vody 24 – 26 °C.

  • Plocha: 312,5 m2
  • Hĺbka: 140 cm
  • Rozmery bazéna: 25 x 12,5 m
  • Objem vody: 437,5 m3

Raftaria pool

Letný bazén s čírou ohrievanou vodou slúži ako dojazd k letným toboganom Crazy River, Rollercoaster, Tripple Splash, Double Bubble, Double Fall a Free Fall.

  • Plocha: 380 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 20 x 12 m
  • Objem vody: 264 m3
Tobogány

Rýchla jazda, trochu adrenalínu, teplá voda, zábava s priateľmi – to je dovolenka v obľúbenom Aquaparku Tatralandia.

Využite Tatralandiu na maximum! Nájdete tu 28 rôznych spôsobov ako zažiť adrenalín, pretože máte k dispozícii 28 tobogánov a šmýkačiek – z toho 22 letných a 6 v prevádzke počas celého roka. Využite Photopointy a odfoťte sa pri svojej adrenalínovej jazde na toboganoch Tornado a Boomerang Raft Ramp.

CELOROČNÉ TOBOGÁNY:

TORNÁDO – Vezmite svojich priateľov na bláznivú jazdu na rafte vo dvojici. Vyštartujte z veže vysokej 12 metrov, naberte rýchlosť a vyskúšajte let vo vodnej smršti, ktorá strhne každého. Tobogan tvarom pripomína lievik a je v ňom nainštalovaný photopoint – môžete si odniesť svoju foto →

RAPIDO – Vyskúšajte hranice svojej odvahy a spustite sa v modro-fialovom tobogane Rapido, ktorý určite prekoná predstavy aj tých najnáročnejších nadšencov bláznivej rýchlej jazdy.

MONKEY SLIDE – Otestujte svoju odvahu! Naskočte na strhujúci prúd vody a vychutnajte si jedinečný pôžitok z voľnosti a hry farieb na 100 m dlhom tobogane Monkey Slide.

JUNGLE RAFT – Dajte sa do pohody na raftovacích kolesách pre dvoch a vychutnajte si jazdu na rodinnom tobogane Jungle Raft. Hor sa na kolesá užívať si džungľu plnú zábavy!

BLACK & WHITE – Biela a čierna sú stále v móde – nezáleží na ročnom období. Tak naskočte na raft a po voľnejšom začiatku si môžete užiť nespútanú jazdu v bielo-čiernom tobogane Black & White

WOOD SPLASH – V krytej hale Karibik nájdu svoj raj najmä najmenší návštevníci na detských šmýkačkách v bazéne s Jumbo hradom. A rodičia si môžu oddýchnuť na ležadlách alebo sa občerstviť v Tiki bare.

LETNÉ TOBOGÁNY:

DELPHIN – Spustite sa zákrutami z výšky 17,16 m a zažite na U-rampe pocit voľného pádu. Na dráhe širokej 2,8 m si zajazdíte na bezpečných veľkých raftoch až pre 4 osoby a k tomu sa o váš komfort a obrie rafty postará výťah, ktorý rafty vyvezie späť na začiatok toboganu.

4FAMILY – 4Family je rodinný tobogan pre zábavnú a pokojnejšiu jazdu pre deti už od 4 rokov. Obrovské rafty pre 4 osoby a farebné zákruty zaručia, že každá jazda bude výnimočná. Výťah rafty vyvezie späť na začiatok toboganu.

TRIO – Jedinečný tobogan na Slovensku ponúka zábavu tebe a dvom ďalším osobám súčasne. Počas jazdy sedíte oproti sebe a vychutnávate si jazdu nie len smerom dole, ale aj točenie, ktoré závisí len od vašej šikovnosti.

BOOMERANG RAFT RAMP – Nasadnite na raft pre dve osoby a užite si poriadny adrenalín na bláznivej raftovacej U-rampe. Z jazdy si môžete odniesť na pamiatku foto vašej jazdy →

CRAZY RIVER – Zábavný zjazd na nafukovacom kolese na „bláznivej rieke” so sklonmi, turbulentnými prúdmi a malým jazierkom v strede. Vytvorte s kamarátmi reťaz a vychutnajte si fantastický zážitok zo spoločnej crazy party na raftoch.

ROLLER COASTER – Otvorený raftovací tobogan s jazdou na nafukovacích kolesách pre dve a tri osoby. Hustá žlto-modrá jazda plná ostrých zákrut.

TRIPLE SPLASH – Predstavujeme našu super rýchlu trojdráhovú šmýkačku. Zoberte podložky do ruky a pripravte sa na poriadne preteky v trojici. Poďme na to!

DOUBLE BUBBLE – Naskočte na dvojmieste rafty, pustite sa dole vlnitou dvojdráhovou šmýkačkou a zmerajte si sily s kamarátmi.

FREE FALL – Áno, aj na tomto tobogane môžete zažiť pocit voľného pádu. Vyskúšajte si na vlastnej koži jeden z najstrmších toboganov v Tatralandii.

DOUBLE FALL – Dvojnásobný adrenalín môžete zažiť na tobogany Double Fall, ktorý je dvakrát zlomený do strmhlavých dráh.

ANAKONDA – Naskočte a okúste pocit voľnosti v takmer nekonečnom tobogane Anakonda.

TWISTER – Krúti sa, kľučkuje a zatáča. Stačí kúsok odvahy a poriadna osviežujúca jazda sa môže začať.

BLACK HOLE – ČIERNA DIERA – Tobogan, ktorý prekoná vaše predstavy. Stĺpy vody vás prevedú tmou až k vytúženému svetlu.

KAMIKADZE  – Štyri poschodia hore a za 3 sekundy dole – odtiaľto už niet návratu. Len si okúsiť pocit z rýchlosti voľného pádu.

NIAGARA – Trojdráhová šmýkačka, to je výzva byť rýchlejší ako dvaja protihráči. Ľahni si na podložku hlavou dole a hurá do súťaženia. Zápolenie hlava pri hlave. Kto bude víťaz?

BANANA FUN – Adrenalínová strašidelná jazda na trojrafte so svetelnou show.

LITTLE NIAGARA – Originálna trojdráhová šmýkačka pre deti v bazéne 21 Pool Atractions.

AMAZONIA – Osobitý tobogan pre najmenších, ktorý nájdete v interaktívnom hrade letného detského bazéna.

SKI, SUN & FIRE SLIDE – 3 šmýkačky pre deti s dopadom do celoročného bazéna Thermal pool, prispôsobené pre malých návštevníkov Tatralandie.

Animácie

Zimná dovolenka či jarné prázdniny?

Máte už plány ako ich strávite? Ľahnite si na lehátko s osviežujúcim nápojom v ruke alebo si užite adrenalínovú jazdu na tobogane. Či už preferujete pokojné chvíle relaxácie alebo vzrušenie z divokej jazdy, neváhajte a vezmite rodinu či priateľov a príďte sa zabaviť na animácie v Tatralandii. Každý deň od utorka do nedele v termíne od 19.1. do 17.3.2024 budete cvičiť, riešiť kvízy či tancovať na najznámejšie párty hity.

 

Svetová Tatralandia!

Čas Program
13:30  Kondičný aquagym
14:00 Liptovský biatlon
15:00 Liptovský triatlon
15:30 Minidisco s maskotom
16:00 Dynamická aquazumba
17:00 Záhada zlatej trofeje
18:00 Svetové tance a lá Tatralandia

 

Z rozprávky do rozprávky

23.1. – 26.1.2024

Čas Program
13:30  Aquagym morských víl
14:00 Mimoni
15:00 Nebojsa
15:30 Minidisco s postavičkou
16:00 Aquabella aquazumba
17:00 Kvíz bratov Grimmovcov
18:00 Ja tak rád trsám…

27.1. – 31.1.2024*

Čas Program
13:30  Aquagym morských víl
14:00 Mimoni
15:00 Nebojsa
15:30 Minidisco s postavičkou
16:00 Aquabella aquazumba
17:00 Hľadá sa Nemo
18:00 Ja tak rád trsám…

* okrem 29.1.2024


Prosím, pre zobrazenie videa, akceptujte cookies pre marketing.

Ďalšie aquaparky na Liptove

Raj zdravého oddychu nájdete na letnom kúpalisku TERMAL raj. Kúpalisko ponúka 4 bazény s termálnou liečivou vodou, ktorá navodzuje prirodzený oddych tela a podporuje dobrý spánok. Okrem oddychu, kúpalisko pri Hoteli*** SOREA MÁJ organizuje aj animačné aktivity v určitých dňoch.

Termálna voda vo vonkajších a vnútorných bazénoch Hotela*** SOREA MÁJ pochádza priamo z termálneho prameňa Rudolf. Teplota vody je 26 až 29 °C, je mineralizovaná a kyslá, podľa obsahu plynov je silno uhličitá a stredne sírovodíková. Voda má priaznivé účinky na dýchacie cesty, pohybové ústrojenstvo (reuma, kĺby), kožné problémy (ekzémy, alergie). Pravidelný pobyt vo vode navodzuje prirodzený oddych tela a podporuje dobrý spánok.

Vonkajšie bazény kúpaliska TERMAL raj

Zábava a oddych – to je TERMAL raj.

Objavte jedinečný saunový svet v nádhernom prostredí Liptova v Bešeňovej s rozšírenou kapacitou a veľkolepým Saunovým dómom s ochladzovacou jaskyňou.

Objavte dokonalú harmóniu relaxu a oddychu v Bešeňovej. Holisticky zameraný wellness s dôrazom na starostlivosť tela, duše a mysle je zdrojom novej energie pre každého. Nový wellness & spa ponúka prepojenie Liptovskej prírody prostredníctvom brezových stromov, bešeňovskej jaskyne s nekonečnými vodopádmi a veľkolepým Saunovým dómom. Vychutnajte si pokojné chvíle v príjemnom prostredí tepidária a načerpajte novú energiu.

Harmónia predstavuje obrovský a jedinečný svet relaxu, vôní a zážitkov pre stovky návštevníkov, každý deň. Návšteva wellness & spa nabudí organizmus a dá mu potrebnú energiu na celý deň.

Súčasťou nového saunového komplexu je aj moderný Saunový dóm, kde budete môcť zažiť jedinečné saunové rituály s hudobnými a svetelnými efektami. Jedná sa o prvú saunu svojho druhu na Slovensku. Po jedinečnom divadle prebieha ochladenie pod nekonečnými vodopádmi v Bešeňovskej jaskyni.

Zažili ste už saunový rituál? V Bešeňovej máte možnosť sa zúčastniť saunových rituálov každý deň počas ktorých zažijete saunovú show, aromaterapiu, muzikoterapiu alebo peeling. Novinku, ktorú ponúka Harmónia wellness & spa je metličkovanie. Každá jedna procedúra pozitívne vplýva na zdravie človeka. Omladzuje pokožku, pomáha proti chorobámprekrvuje telo a pozitívne vplýva na dýchacie ústrojenstvo.

Naši saunamasteri sú profesionálmi vo svojej profesii. Každý jeden sa špecializuje na iný druh saunového rituálu. Za ich kvalitu hovorí aj ich každoročná účasť v popredných saunových súťažiach na Slovensku či v Česku. 

Novinkou je aj samostatný vstup do wellness & spa bez použitia vstupu do vodného parku Bešeňová. Harmónia ponúka až 50 parných, vodných, masážnych procedúr a sáun. Preto Vás pozývame oddýchnuť si do termálneho srdca Liptova. 

Saunový svet

Sauna SAUNOVÝ DÓM
Najmodernejšia suchá sauna na Slovensku.  Veľkokapacitná sauna ponúka pohodlie aj pre väčší počet ľudí. Sauna využívaná prevažne na saunové rituály sprevádzané skvelou svetelnou a hudobnou show. Nezabudnuteľný zážitok si môžete odniesť aj zo sauny, stačí vyskúšať.

Sauna SVITANIE
Soľná inhalácia znamená zdravie. Má priaznivé účinky predovšetkým na pokožku. Zabezpečuje jej prirodzený peeling a celkové prekrvenie. Inhalácia soľných výparov je vhodná pri alergiách, nádche a všetkých ochoreniach dýchacích ciest, je vhodná i na detoxikáciu organizmu. Uvoľnite sa a nechajte pôsobiť soľné výpary a príjemnú relaxačnú hudbu na vaše zmysly.

Sauna CHOPOK
Suchá sauna je vhodná pre tých, ktorí sa chcú o svoje telo starať a slúži na regeneráciu a celkový oddych po fyzickej aj psychickej stránke. Dokonalý oddych v saune s nádherným výhľadom na Chopok.

Sauna MENTOLOVÁ INHALÁCIA 
Príjemná vôňa mentolu v parnej saune s prírodnými očistnými esenciami výrazne prispieva k posilneniu imunity, odbúrava stres a spevňuje pokožku. Pôsobí priamo na rozšírenie ciev. Príjemné sedenie, vlhko a teplo, to je ďalší relax pre Vaše telo a dušu.

Sauna RÍMSKY KÚPEĽ
Doprajte si božský pocit v parnom a horúcom prostredí. Nájdite harmóniu organizmu ako za dávnych rímskych dôb. Príjemná škoricová aróma a hudba len znásobí pôžitok z pobytu v tejto parnej saune.
Sauna RUSKÁ BAŇA

Klasické suché saunovanie, dokonalé prehriatie a očista organizmu. Kombinácia suchej sauny so studeným kúpeľom dodá Vášmu telu energiu a odbúra akýkoľvek stres.

Tepidárium

Ideálne miesto na odpočinok pri relaxačnej hudbe. Dajte myšlienkam priestor a nechajte ich voľne plynúť. Odpočiňte si medzi procedúrami na príjemných lehátkach pri krbe či s výhľadom do exteriéru

Bešeňovská jaskyňa

Najlepší spôsob ako schladiť svoje telo po saunovom rituály je voda. Príjemná teplota vody, nekonečné vodopády a vápencová jaskyňa zvyšujú pôžitok.

Vonkajšie vírivky

Ponorením sa do vírivej vane si doprajete nie len komfort, ale prospejete aj Vášmu zdraviu. Čerstvý vzduch, čistá príroda a nádherné výhľady zvyšujú pôžitok z pobytu vo vonkajších vírivkách.

Vodná cesta

Kneippov šliapací kúpeľ je balzamom pre vaše unavené nohy. Poprechádzajte sa niekoľkokrát dookola a nechajte pôsobiť chlad a teplo na váš organizmus. Striedavo teplá a chladná voda prekrví vaše dolné končatiny a stimuluje krvný obeh. Dná bazénikov tvorené kamienkami, zároveň vymasírujú Vaše nohy.

Ochladzovací bazén

Ak túžite uhasiť oheň vášho tela, naberte odvahu a ponorte sa do ľadovej vody. Okrem sily, ktorá vami prejde, pocítite aj prekrvenie každej časti vášho tela. Pre tých z vás, ktorý nemajú odvahu ponoriť sa do ľadového bazénu je pripravené ľadové vedro.

Whirlpool

Objavte tajomstvo malých bubliniek, ktoré pohladia každý centimeter vašej pokožky. Mikromasážou dochádza k lepšiemu prekrveniu a celkovej svalovej relaxácii organizmu.

Pramenitá voda

Prameň je miestom, kde môžete doplniť stratené tekutiny a zachovávať si tak rovnováhu v organizme. Tu zacítite silu čistej vody, jej chuť a blahodarné účinky na vaše telo.

Denné saunové rituály

Pretože vieme ako milujte relax, rozhodli sme sa premeniť naše saunové rituály na dennú prevádzku a to znamená, že kedykoľvek prídete k nám, zažijete výnimočné saunovanie ako nikdy predtým.

Čo sú to Saunové rituály?

Ide o výnimočné spestrenie saunovania, ktoré pre vás pripraví skúsený saunamaster. Ten pomocou vírenia horúceho vzduchu a rozpúšťaním ľadu s aromatickou zložkou, dostáva saunovanie na úplne inú dimenziu než ste kedy zažili.

Čím su saunové rituály výnimočné?

Saunamaster polieva kamene, a tak zvyšuje vlhkosť vzduchu, a tým cítite viac tepla. Kedže saunamaster používa na vírenie vzduchu aj rôzne iné nastroje ako je uterák alebo iné zaujímavosti, má to na vás nie len blahodárny účinok, ale zažijete aj zaujímavú kultúrnu lekciu saunovania.

Pre koho je tento druh sauny určený?

Ak sa bojíte, či je tento druh saunovania vhodný pre vás, určite to skúste, priemerne trvá celá procedúra 10 minút. Po nej dostanete dostatočne veľa času na oddych a osvieženie, napríklad drinkom u nás.

Noci saunových rituálov

Doprajte sebe a svojej polovičke nezabudniteľný zážitok počas noci v saunovom svete Bešeňovej. Tešia sa na vás zahraniční hostia, ktorí vám pripavia romantické saunové rituály a peelingy. Môžete sa tešiť na bohatý program so skvelým saunovým divadlom každý mesiac. Užite si nočnú atmosféru v saunovom svete Harmónia wellness & spa s bohatým programom saunových rituálov.

V čase od 20:30 do 00:30 a navyše aj v najmodernejšej saune na Slovensku – Saunový dóm so skvelými svetelnými a zvukovými efektami.

Tešiť sa môžete na:

 • 4 hodiny nočného saunovania
 • 10 jedinečných saunových rituálov, peelingov a procedúr
 • welcome drink + osviežujúce občerstvenie
 • všetky sauny a procedúry k dispozícii po celý čas
 • relaxačná zóna Átrium 
 • vnútorné bazény

Saunové ceremoniály budú prebiehať v novej saune Saunový dóm, v saune Chopok a peelingy v Soľnej saune Svitanie. Doprajte svojmu telu, mysli i duši odpočinok, ktorý si zaslúžite. Skutočný relax zažijete aj s doprovodom aromatických a zvukových elementov.

Termíny Nocí saunových rituálov

Masáže – tradičná thajská masáž

Odovzdajte sa do rúk profesionálnych masérov. Tradičná thajská masáž v Bešeňovej-zaručené uvoľnenie pre Vaše telo

Celotelová masáž
• Tradičná thajská masáž
• Thajská olejová aromatická masáž
• Thajská olejová bylinná masáž

Masáž chrbta
• Bylinná masáž chrbta a šije
• Thajská masáž chrbta a šije
• Masáž hlavy, šije a ramien
• Thajská olejová masáž chrbta a šije

Masáž chodidiel
Thajská masáž chodidiel je spôsob, ako získať späť energiu. Profesionálna masérka sa postará o to, aby sa Vaše telo uvoľnilo a oddýchlo si. Po masáži odporúčame 15 minútový oddych v Átriu.

Očista kože
Peelingová olejová masáž pomáha odstrániť odumreté kožné bunky a tým omladzuje tvár. Ideálne v kombinácii s parnou saunou.

Ďalšie thajské masáže
• Kráľovská masáž
• Romantická masáž pre dvoch

Masáže – ponuka klasických masáží

Zlepšujú prekrvenie svalov, uvoľňujú stuhnuté a bolestivé svalstvo

Klasické masáže s terapeutickým účinkom
Príjemný relax pre unavené svalstvo – celé telo, reflexná masáž chodidiel

Relaxačné masáže so 100% bylinkovým olejom
Éterické oleje povzbudzujúce či uvoľňujúce, arómy obohacujúce nie len na pokožku, ale i myseľ – masáž chrbta či celého tela

Masáže tváre a hlavy
Antistresové masáže, priaznivo odstraňujú stres a únavu čím zmierňujú príznaky starnutia pokožky.

Horúce masáže
Zahrievajúce masáže prispievajúce k celkovej relaxácii tela – masáž lávovými kameňmi chrbta či celého tela

Špeciálne masáže
Med odstraňujúci toxíny z tela či lymfodrenáž účinná v boji proti celulitíde – medová masáž, manuálna lymfodrenáž nôh

Procedúry

Starostlivé ošetrenie tváre v zmysle hydratácie a revitalizácie – pleťové masky, peeling tváre
Zábaly a obklady
Relax a uvoľnenie pôsobením blahodárnych látok a tepla.
• možnosť celotelových alebo čiastočných zábalov
• zábaly čokoládou, medovými plátmi, rašelinovými plátmi, telovými maslami či bahnom.

Starostlivosť o ruky a nohy
Hrejivý parafín na ruky či očista chodidiel

 • parafínový zábal rúk, peelingový zábal chodidiel

Prosím, pre zobrazenie videa, akceptujte cookies pre marketing.

Zabávajte sa v slaných, termálnych aj čírych vodách Tatralandie. 28 toboganov a šmýkačiek a 14 bazénov! Užite si celodenný vstup na bazény a tobogány a relaxujte 3 hodiny v saunovom svete! Nechajte sa hýčkať v Keltskom saunovom svete v komplexe s 21 parnými, vodnými a masážnymi kúpeľmi, saunami a procedúrami. Relax tela
aj mysle a miesto, kde dobijete stratenú energiu.

Dôležité upozornenie

V prípade zakúpenia 3-hodinového vstupu mimo letnej sezóny vám počas masáží, kúpeľov, zábalov a ostatných procedúr zastavíme čas a po ich absolvovaní vám čas opäť spustíme.

Pobyt v saune, vodných, parných a masážnych kúpeľoch je prameňom mladosti. Spočíva v striedaní pobytu v horúcom a studenom prostredí a následnom ochladení v studenej vode. Má predovšetkým výborný preventívny účinok. Pravidelné saunovanie sa v krátkom čase prejaví vytvorením odolnosti predovšetkým proti viróznym infekciám dýchacích ciest, uvoľňuje telo a dušu, nervové napätie, prináša psychickú a fyzickú relaxáciu a prispieva k zhromaždeniu síl.
Jednotlivé procedúry v Keltskom saunovom svete sa absolvujú bez plaviek (pri návšteve budete mať k dispozícii naše balneo plachty).

Nechoďte do saunového sveta nalačno, ale ani príliš nasýtený a tekutiny dopĺňajte i počas procedúr (Voda života je vám k dispozícii). Striedajte horúce a studené procedúry, po každej horúcej procedúre sa dôkladne ochlaďte.
Návšteva saunového sveta sa neodporúča ľuďom so strachom z uzavretého priestoru, ľuďom trpiacim chronickými ochoreniami, so srdcovou chorobou, náchylným na krvácanie.

Keltský saunový svet ponúka

Bio sauna

 • Doba pobytu: 20 min
 • Teplota: 40 – 60 ° C
 • Vlhkosť: 20 %

Tatranská sauna

 • Doba pobytu: 15 minút
 • Teplota: 60 – 80 °C
 • Vlhkosť: 25 – 35 %

Slnečný kúpeľ – whirpool

 • Teplota: 36 – 38 °C

Studňa odvahy

 • Teplota: 15 °C

Keltská soľná sauna

 • Doba pobytu: 20 min
 • Teplota: 44 °C
 • Vlhkosť: 50%

Tatranské jazero

 • Teplota: 15 – 30 °C

Keltské oppidum

 • Doba pobytu: neobmedzená
 • Teplota: 30 °C
 • Vlhkosť: 40%

Zlatá štôlňa

 • Doba pobytu: 20 min
 • Teplota: 30 °C
 • Vlhkosť: 50 %

Energia svetla

 • Doba pobytu: 15 min
 • Teplota: 44 – 55 °C
 • Vlhkosť: 20%

Liptovská sauna

 • Doba pobytu: 20 min
 • Teplota: 30 °C
 • Vlhkosť: 50 %

Soľná sauna

 • Doba pobytu: 15 minút
 • Teplota: 45 °C
 • Vlhkosť: 100 %

Parný kotol

 • Doba pobytu: 15 – 20 minút
 • Teplota: 45 °C
 • Vlhkosť: 100%

Hviezdny kúpeľ

 • Doba pobytu: 10 minút
 • Teplota: 37 °C

Oheň a ľad

 • Doba pobytu: 3 okruhy
 • Teplota: 12 °C / 38 °C

Ľadové vedro a skok

 • Teplota: 9 – 12 °C

Tatranský ľad

Búrka bohov

Masážna sprcha príjemne pohladí i prekrví pokožku tela centimeter po centimetri. Poskytne celkové prekrvenie pokožky, stimuláciu krvného obehu a zmierni prejavy celulitídy.
 • Teplota: 12 / 25 / 35 °C

Letný dážď

Vychutnajte si svieže dotyky kvapiek letného dažďa. Ich sila a energia povzbudí a uvoľní celé telo, osvieži vášho ducha a pomôže pri psychickej záťaži.
 • Teplota: 12 / 25 / 35 °C

Tuatha

 • Doba pobytu: 20 min.
 • Teplota: 37 °C
 • Vlhkosť: 60 %

Voda života

 • Teplota: 12 °C

Prosím, pre zobrazenie videa, akceptujte cookies pre marketing.

Plánovač Liptov