Domov Vodné parky a relax

Doprajte si čas pre seba a zažite čaro prírody Nízkych  Tatier nielen v prírode, ale i v našom wellness Lesania. Pri relaxovaní na vonkajšej oddychovej terase si vychutnáte jedinečné výhľady do doliny a načerpáte silu ticha prírody, ktorá vás obklopí.  Dokonalé uvoľnenie zažijete v našich saunách: infra sauna, parná sauna, fínska sauna a k dispozícii je aj vírivý bazénik. Pre detičky  je k dispozícii detský bazén. Po kvalitnom saunovaní si telo nechajte rozmaznávať masážou podľa vlastného výberu.  Zatvorte oči a nechajte sa unášať príjemnou atmosférou.

Wellness Rusnácka baňav Kolibe Strachanovka v Liptovskom Jáne je útulným miestom oddychu pre telo aj dušu. V ponuke je parná sauna, fínska sauna, ľadové vedro, ľadová kaďa, oddychová miestnosť s krbom a ručnými nástennými maľbami, ktoré dotvárajú celkovú atmosféru pokoja. Vonkajšia vírivka pod holým nebom je ako stvorená pre romantické chvíle.

Maravar je netradičný pivný wellness, ktorý ponúka súkromie a individuálny prístup. Priestory pivného wellnessu pozostávajú zo 6 samostatných miestností, ktoré sú určené na súkromné pivné procedúry pre dve osoby. Dominantou miestností sú veľké drevené kaďe s objemom viac ako 700 litrov. Súčasťou procedúr je aj neobmedzené pitie remeselného piva.

KÚPELE LÚČKY sú to pravé miesto pre oddych, zlepšenie zdravotného stavu a načerpanie nových síl. Medzi návštevníkmi sú Lúčky veľmi obľúbené. Nachádzajú sa v krásnom horskom prostredí Liptova a vďaka kompaktnému areálu máte takmer všetko „na dosah ruky“. 

AQUA-VITAL PARK

V prírodnom prostredí KÚPEĽOV LÚČKY na Vás čaká celoročne otvorený AQUA – VITAL PARK, ktorého súčasťou je:

 1. Vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 – 33 °C s rozličnými atrakciami (vzduchové sedadlá, protiprúd, masážne trysky, vzduchové lehátka, vodná čaša, chŕliče vody, podhladinové osvetlenie).
 2. Priamo s ním je spojený aj vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 – 38 °C.
 3. K dispozícii je aj delený vnútorný liečivý minerálny bazén s teplotou vody 33 °C a 35 °C.
 4. Pre tých, ktorí obľubujú čaro saunovania je určený vitálny (saunový) svet, kde sa nachádzajú: fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium, turbo sprcha, sprcha – dážď. Vo vitálnom svete sa využívajú éterické oleje – silice, zmesi prchavých látok, ktoré sa získavajú z rastlín. Tieto látky sú nositeľmi vône a majú liečivé účinky, pre ktoré ich ľudia s obľubou využívajú od nepamäti.
 5. K dispozícii majú aj vonkajší vitálny svet, kde môžu klienti využiť fínsku saunu, ochladzovací bazén a jacuzzi pod holým nebom.
BALNEOCENTRUM

Pre klientov, ktorí si chcú užiť relax a pre svoje telo chcú dopriať len to najlepšie, KÚPELE LÚČKY poskytujú rozličné liečebné procedúry v novom modernom BALNEOCENTRE, ktoré si môžete dopredu objednať a priamo v krásnych priestoroch vychutnať.

Absolvovanie liečebných procedúr prispieva k zlepšeniu kondície a zdravotného stavu. Kvalifikovaní pracovníci kúpeľov poskytovaním procedúr pomáhajú odstrániť bolesti krížov a krčnej chrbtice, spevniť chrbtové svalstvo, zlepšiť pohyblivosť kĺbov, bojovať proti rednutiu kostí ale aj odstrániť príznaky civilizačných chorôb.

Zo širokej ponuky procedúr si klienti môžu vybrať rozličné druhy masáží, kúpeľov v liečivej minerálnej vode ale aj ďalších procedúr. Rozmaznajte svoje telo masážami, minerálnymi kúpeľmi alebo procedúrami so špičkovou francúzskou kozmetikou GERnétic.

Prijmite naše pozvanie do Bešeňovej a užívajte si relax a zábavu vo Vašom obľúbenom termálnom vodnom parku

Bešeňová je miesto príjemného oddychu, relaxu a miesto, kde načerpáte pozitívnu energiu. Termálna voda hnedočervenej farby obsahuje veľké množstvo minerálnych látok a blahodarne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, má priaznivé kozmetické účinky a pozitívne vplýva aj na psychiku. Vaše oko pohladí majestátny výhľad na Malú Fatru a Chočské vrchy.

Vodný park Bešeňová je zasadený do prírodných scenérií dolného Liptova poteší každého člena rodiny. Tí skôr narodení nájdu úľavu od ubolených kĺbov v bazénoch s geotermálnou vodou. Ak patríte ku generácii s malými deťmi, relax vám poskytne hala s veľkým relaxačným bazénom s chŕličmi vody a ďalšími vodnými atrakciami. Nechajte deti vyblázniť v detskom bazéne kde zažijú malý raj na Zemi.

Nezabudnuteľný relax precítite v bazénovom bare Cosmopolitan. Pritom ako si vychutnávate miešaný nápoj, blahodarne na vás pôsobí liečivá termálna voda. Navyše, nachádzajú sa v nej masážne trysky, ktoré sa postarajú o rôzne časti vášho tela. Toto spojenie vám ponúka naozaj nevšedný zážitok. Na regeneráciu a zotavenie poslúžia aj rôzne vodné atrakcie ako podvodné lavice a ležadlá po okrajoch bazénov, vodný hríb či vodná čaša. Zabudnite na starosti a načerpajte energiu aj v centre Wellness & SPA Vodný park Bešeňová s bohatou ponukou masáží a služieb.

Celoročné termálne bazény

Vodný park BEŠEŇOVÁ je vybudovaný na báze horúcich prameňov termálnych vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5°C. Blahodarne pôsobia na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, majú priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne vplývajú aj na psychiku človeka.

Relaxačný bazén

Najteplejší bazén v areáli. Termálna voda s vysokým obsahom liečivých prvkov a masážne trysky uvoľnia stuhnuté svalstvo vášho tela.

Teplota vody: 36 – 40 °C
Hĺbka vody:  1,3 m
Otvorené: celoročne

Relaxačný bazén s aquabarom Cosmopolitan

Popri relaxácii na vodných masážnych bublinkových ležadlách môžete popíjať drink z aquabaru COSMOPOLITAN.

Teplota vody: 30 – 36 °C
Hĺbka vody:  1,1 m
Otvorené: celoročne

Rekreačný bazén

Zaplávate si v termálnej vode rekreačného bazéna s dvomi plaveckými dráhami. Otužíte sa tak po horúcom kúpeli z relaxačných bazénov.

Teplota vody: 28 – 30 °C
Hĺbka vody:  1,1 m
Otvorené: celoročne

Relaxačný bazén s čašou

Termálny oddychový bazén s perličkovým kúpeľom na podvodných sedadlách. Voda z čaše padá na plecia a tým masíruje šiju, ramenné a chrbtové svalstvo.

Teplota vody: 36 – 40 °C
Hĺbka vody:  0,90 m
Otvorené: celoročne

Celoročné vnútorné bazény

Rekreačný bazén

Vnútorný bazén s čírou vodou, masážnymi tryskami, perličkovým kúpeľom, chrličmi a vstupom ku Striebornému toboganu.

Teplota vody: 26-30°C
Hĺbka vody: 1,3 m
Otvorené: celoročne

Relaxačný bazén

Krytý relaxačný bazén s chrličmi, bublinkovými podvodnými sedadlami a masážnymi tryskami. V prostriedku tiež vyviera bublinkový prameň.

Teplota vody: 36-38 °C
Hĺbka vody: 1 m
Otvorené: celoročne

Fontána

Tento krytý bazén s fontánkou robí radosť aj tým najmenším deťom. Deti sa môžu zahrať s hračkami do vody a spustiť sa po vodnej šmýkačke.

Teplota vody: 30-34°C
Hĺbka vody: 0,2 m
Otvorené: celoročne

Strieborný bazén

Menší antikorový špirálový tobogan môžu skúsiť aj väčšie deti. Nachádza sa rovno pri bazénoch, a tak nemusíte odchádzať s deťmi ani od obľúbených relaxačných bazénov.

Obtiažnosť: stredná
Dĺžka toboganu: 42,6 m
Otvorené: celoročne

Stan zábavy Bešeňová
Detský bazén
Vodné vedierka, šmýkačky, striekačky, vodopád a iné detské vodné aktakcie sú pripravené pre tú najlepšiu detskú radosť a vodnú zábavu. Teplota vody: 33 °C
Hĺbka vody: 0,3 m
Otvorené: celoročne

Bazén s vlnami

Vlnky v bazéne s pozvoľným vstupom pripomínajú skutočný šum mora.

Teplota vody: 28 – 30 °C
Hĺbka vody: 0 – 1,8 m
Otvorené: celoročne

Tobogany

Vstup do najväčšej toboganovej veže so šiestimi toboganmi vedie cez Stan zábavy po ľavej strane. Môžete si užiť jazdu v najdlhšom tobogane na Slovensku, alebo sa spustiť v niektorom z farebných toboganov.

Denné saunové rituály

Pretože vieme ako milujte relax, rozhodli sme sa premeniť naše saunové rituály na dennú prevádzku a to znamená, že kedykoľvek prídete k nám, zažijete výnimočné saunovanie ako nikdy predtým.

Čo sú to Saunové rituály?

Ide o výnimočné spestrenie saunovania, ktoré pre vás pripraví skúsený saunamaster. Ten pomocou vírenia horúceho vzduchu a rozpúšťaním ľadu s aromatickou zložkou, dostáva saunovanie na úplne inú dimenziu než ste kedy zažili.

Čím sú saunové rituály výnimočné?

Saunamaster polieva kamene, a tak zvyšuje vlhkosť vzduchu, a tým cítite viac tepla. Kedže saunamaster používa na vírenie vzduchu aj rôzne iné nastroje ako je uterák alebo iné zaujímavosti, má to na vás nie len blahodárny účinok, ale zažijete aj zaujímavú kultúrnu lekciu saunovania.

Pre koho je tento druh sauny určený?

Ak sa bojíte, či je tento druh saunovania vhodný pre vás, určite to skúste, priemerne trvá celá procedúra 10 minút. Po nej dostanete dostatočne veľa času na oddych a osvieženie, napríklad drinkom u nás.

Noc saunových rituálov

Pod rúškom noci sa náš areál mení na magické miesto preplnené pocitom relaxu a pohody. Ak poznáte saunové rituály a zažili ste ich počas dňa, garantujeme, že počas noci je zážitok znásobený a to hlavne o atmosféru ticha a pokoja v celom areáli. Počet vstupov na naše magické noci je obmedzený a preto neváhajte a rezervujte si svoj vstup.

Tobogány
 • 6 letných tobogánov (od 15 m do 83 m s rôznou obtiažnosťou)

Červená šmýkačka – Obtiažnosť (ľahká)-15,4 m
Žltý tobogan – Obtiažnosť (ťažká) – 18,1 m
Modrý tobogan – Obtiažnosť (stredná) – 74,1 m
Žltý tobogan – Obtiažnosť (ťažká) – 25 m
Červený tobogan – Obtiažnosť (stredná) – 54 m
Farebný tobogan – Obtiažnosť (stredná) – 83 m

 • 7 celoročných tobogánov (od 121 m do 212 m s rôznou obtiažnosťou)

Strieborný tobogán – Obtiažnosť: stredná – 42,6 m
Zelený tobogan – Obtiažnosť: ľahká –  208 m
Žltý tobogan – Obtiažnosť: ťažká – 149 m
Modrý tobogan 1 – Obtiažnosť: ľahká – 206 m
Modrý tobogan 2 – Obtiažnosť: ľahká – 206 m
Červený tobogan – Obtiažnosť: ťažká – 121 m
Čierny tobogan – Obtiažnosť: stredná – 212 m

Letné bazény

Relaxačný bazén

Oddýchnete si v jemnom bublinkovom kúpeli, vymasírujete si chrbát masážnymi tryskami, uvoľníte si stuhnuté krčné a ramenné svalstvo padajúcou vodou.

Teplota vody: 34 – 38 °C
Hĺbka vody:  1,1 m
Otvorené: Letná sezóna

Detský bazén

Detský anitikorový bazén s fontánkou a malým vodným ježkom. Deti sa v ňom zahrajú s vodnými nafukovacími hračkami alebo si zaplávajú s kolesom či rukávkami.

Teplota vody: 30 – 34 °C
Hĺbka vody:  0,45 m
Otvorené: Letná sezóna

Plavecký bazén

Plavecký antikorový bazén s dĺžkou 20 m a so šiestimi plaveckými dráhami. Plavci si môžu zmerať sily alebo sa len príjemne schladiť počas horúcich letných dní.

Teplota vody: 22 – 26 °C
Hĺbka vody:  1,6 m
Otvorené: Letná sezóna

Divoká rieka

Neplavecký antikorový bazén. Kto sa ešte nekúpal počas leta v rieke môže sa skúsiť nechať unášať prúdmi divokej rieky vodného parku, alebo si zaplávať proti jej prúdu.

Teplota vody: 24 – 28 °C
Hĺbka vody:  1,1 m
Otvorené: Letná sezóna

Dopadový bazén

Ak v lete využijete vonkajšie tobogany, tento bazén bude vašim bezpečným dopadovým miestom.

Teplota vody: 24 – 28 °C
Hĺbka vody:  1,1 m
Otvorené: Letná sezóna

Letné atrakcie

Raftovanie 
Nasadnite na nafukovací raft spolu s priateľmi a plavte sa dolu riekou okolo lode. Preplavte sa bez zrážky popod drevený mostík a cez úzku jaskyňu.

Teplota vody: 30-34°C
Hĺbka vody: 1,1 m
Otvorené: Letná sezóna

Bublina

Bublinu môžete preliezať, odrážať sa z nej, vyliezť na jej vrchol a skĺznuť sa do záchytného bazéna. Je mäkká a klzká vďaka padajúcej vode z jej vrcholu.

Teplota vody: 35-38 °C
Hĺbka vody: 0,4 m – 1,02 m
Otvorené: Letná sezóna

Vodná sopka                                                                                     

Jedna z najlepších letných, detských atrakcií v Bešeňovej, z ktorej vrcholu chrli voda. Detičky môžu na ňu vyliezť a následne sa spúšťať. Okrem iného môžu striekať vodu z vodného dela.

Teplota vody: 35-38 °C
Hĺbka vody: 0,4 m
Otvorené: Letná sezóna

Detský svet a zvieratkovo      

Detský svet s množstvom zábavy pre deti. Skákacie hrady, trampolíny, šmýkačky, pieskovisko a letné animácie. Len na skok sa nachádza ďalšia novinka – zvieratkovo, kde vás čakajú mláďatá domácich či exotických zvierat ako papoagáje, emu, korytnačky, kozy, sliepky a mnoho iných.

Navštívte rezort Maladinovo a vychutnajte si tradičné Pivné kúpele Bernard, ktoré obsahujú ingrediencie použité len pri výrobe piva, olejové pivné extrakty a bylinky. Počas celého času procedúry si doprajte neobmedzenú konzumáciu piva Bernard, ktoré si sami čapujete.

Relaxačné procedúry v pivných kúpeľoch Bernard sú rozdelené d dvoch častí. Prvá je kúpeľ v originálnej drevenej vírivej vani určenej pre 2 osoby, spojená s neobmedzenou konzumáciou piva Bernard. Druhá je relaxačná – odpočinková. Obidve časti trvajú spolu cca 1 hodinu.

Pivné kúpele sú od stredoveku preverenou liečebnou procedúrou. Nutné je dodržať správnu teplotu, dobu aj správne dávkovanie prísad do kúpeľa. Kúpele prebiehajú v špeciálnych vaniach určených pre pivné kúpele a aj preto priaznivo prospievajú organizmu človeka.

Aby vám pocit znovuzrodenia zostal čo najdlhšie, nesmiete sa osprchovať skôr než za 12 hodín. Pokiaľ netrpíte kožnými ochoreniami stačí si procedúru zopakovať raz za mesiac. 

Hotel *** SOREA SNP nájdete v najnavštevovanejšej lokalite Nízkych Tatier, v Demänovskej doline. Okrem moderného a rodinám prijateľného ubytovania hotel ponúka aj wellness s panoramatickým výhľadom na zjazdovku Biela Púť. Bazénový aj saunový svet poteší ako veľkých tak i najmenších návštevníkov, kde v samostatnej rodinnej zóne nájdu detský bazén s vodnými atrakciami, ale aj rodinnú saunu.

PANORÁMA bazény
 • relaxačný bazén (hydromasážne trysky, vodné chrliče, perličková sedacia masáž, podhladinové
  svietidlá)
 • oddychový bazén Whirlpool (vodopád, hydromasážne trysky, dnová vzduchová perlička,
  perličková masáž, podhladinové svietidlá)
RODINNÉ wellness
 • detský bazén (vodný ježko, fontánky, podhladinové svietidlá)
 • detský oddychový bazén (detské atrakcie, vodné delo, šmýkalky, podhladinové svietidlá)
 • detská sauna 60°
SAUNOVÝ svet
 • infrasauna carbo
 • suchá sauna 60°
 • suchá sauna 90°
 • parná sauna s teplým jazierkom
 • bylinková sauna
 • ochladzovací bazén (na ochladzovanie návštevníkov po pobyte v saunách)
 • Kneippov šliapací kúpeľ (procedúra na povzbudenie krvného obehu)

Nie je nič lepšie ako si po celodennej túre či lyžovačke oddýchnuť vo wellnesse a načerpať nové sily. Doprajte si dostatočný relax a oddych pre telo v modernom a štýlovom wellnesse v Demänová Rezort. Na výber máte fínsku, parnú a infra saunu s ochladzovacou kaďou, odpočiváreň a vírivky s úžasným výhľadom.

Športovo-relaxačné a tréningové centrum winner je multifunkčné centrum na Liptove. Zastrešuje fitness zónu, skupinové cvičenia, fyzioterapiu, wellness a v neposlednom rade skatemill, ktorý robí centrum unikátnym a lákavým najmä pre hráčov ľadového hokeja, ale rovnako aj pre širokú verejnosť.

Tréningové centrum ponúka individuálne osobné tréningy, skupinové cvičenia, diagnostiku pohybových schopností, fyzioterapeutické a masérske služby, solárium priamo v centre alebo možnosť korčuľovania na trenažéri, ktorý zlepší Vaše korčuliarske schopnosti.

Wellness

Wellness zóna ponúka pre dokonalý oddych vírivku, infra saunu, parnú saunu, fínsku saunu, fínske vedro, Kneippeov vodný kúpeľ, tepidárium a masáže. Okrem relaxu, wellness vo WINNER centre ponúka aj možnosť malého občerstvenia.

Fitness

Vo fitness a kardio zóne nájdete dva druhy kvalitných strojov od popredných výrobcov Nautilus StarTrac, určené na precvičovanie a posilňovanie všetkých svalových partií. Tieto stroje sú z hľadiska biomechaniky zhotovené tak, aby vyhovovali ako ženám, tak aj mužom a na ploche sú umiestnené s ohľadom na účelné využitie priestoru. Naše priestory a ich plná výbava pre Vás poskytujú jednoduchú a efektívnu pomôcku pri tréningu.

Funkčná zóna patrí medzi najobľúbenejšie. Samotný funkčný tréning je nepochybne trendom posledných rokov, a niet sa čomu čudovať. Jedná sa o cvičenia, ktoré nám uľahčia vykonávať pohyby v bežnom živote, tzn., že naše telo nimi pripravíme (sfunkčníme) pre každodenné potreby. Je to „inteligentný“ tréning, ktorý vznikol ako reakcia na pohybové stereotypy ľudí v dnešnej dobe. Je zameraný najmä na rozvoj silových schopností, koordinačných schopností, stability a mobility. Práve funkčný tréning by mal byť základom pre všetkých ľudí so sedavým alebo fyzicky jednostranne zameraným zamestnaním. Pre nich je tento typ tréningu kompenzáciou ich jednostranného zaťaženia a často riešením bolesti v oblasti krížovej, krčnej chrbtice, ramien či kolien. Pre športovcov je funkčný silový tréning prostriedkom k maximalizácii športového výkonu z hľadiska všeobecnej kondičnej prípravy a zároveň absolútnou povinnosťou v rámci predchádzania zranení spojených taktiež s jednostranným športovo-špecifickým zaťažením. Rovnako každý, kto sa venuje silovému tréningu, by mal do svojho tréningového programu zaradiť i funkčný tréning. Naše fitness priestory samozrejme disponujú aj konštrukciou na „streetworkout“ tréning (Monkey bars) či kobercom s umelou trávou na ťahanie saní. Toto cvičenie sa dnes veľmi využíva a je vhodné ho zapojiť do každého druhu tréningového programu.

Vo fitness zóne nájdete uvoľňovaciu, strečingovú zónu s mäkkou podlahou ideálnou pre tieto fázy tréningu, ktorá sa nachádza na vyvýšenom pódiu a je oddelená, aby dokonale spĺňala svoju funkciu.

V neposlednom rade je pre Vás k dispozícii aj aerobik zóna, ktorá v kvalitnom športovom centre nesmie chýbať. Táto časť centra je pre svoje účely, spolu aj s celou fitness zónou, vybavená kvalitným ozvučením a pokrokovou technikou na rekuperáciu vzduchu. Miestnosť je určená predovšetkým pre skupinové cvičenia.

Počas Vašej návštevy našich plne vybavených priestorov sú Vám neustále k dispozícii aj naši profesionálni tréneri, ktorí Vám radi pomôžu a poradia.

Skatemill

SKATEMILL alebo aj korčuliarsky trenažér je jedinečnou súčasťou športovo-relaxačného centra WINNER. Tento trenažér slúži predovšetkým športovcom – hokejistom, ale aj širokej verejnosti, ktorá sa chce naučiť korčuľovať správne. Pomocou trenažéra totiž získate správne technické, ale aj motorické návyky, zdokonalíte techniku a efektivitu korčuľovania, odstránite chyby pri korčuľovaní a predchádzate zraneniu.

Na čo sa zameriava SKATEMILL trenažér?

Benicky Skatemill spolu s ostatnými prvkami tréningového procesu Benicky Systems u hráča zabezpečí:

 • Zvýšenie maximálnej rýchlosti, zrýchlenia a efektívnosti techniky korčuľovania hráča
 • Funkčnú stabilitu tela, zvýšenú ochranu puku, lepší balans v priebehu korčuľovania a pozitívne ovplyvní kvalitu všetkých zručností s pukom
 • Správny návyk práce s pukom, nahrávanie, prijímanie nahrávky, streľba a celková práca s hokejkou
 • Zlepšenie koordinácie hráča a integrácie herného myslenia
 • Prevenciu zranení triesiel, keďže takéto zranenia sú často spôsobené zlou technikou korčuľovania
 • Efektívnejšiu rehabilitáciu po zraneniach a rýchlejší návrat do hry
 • Predchádzaniu zranení vďaka osvojeniu si efektívnejšej techniky kľúčových individuálnych hokejových zručností

Liečivý plavecký bazén

Termálna voda v bazéne Hotela *** SOREA MÁJ pochádza priamo z termálneho prameňa Rudolf. Jej teplota je 28° – 29°C. Je mineralizovaná a kyslá, podľa obsahu plynov je silno uhličitá a stredne sírovodíková. Voda má priaznivé účinky na dýchacie cesty, pohybové ústrojenstvo (reuma, kĺby), kožné problémy (ekzémy, alergie). Pravidelný pobyt vo vode navodzuje prirodzený oddych tela a podporuje dobrý spánok.

Termálna voda vzhľadom na svoje zloženie nie je vhodná pre deti a batoľatá do 3 rokov.

Penzión BLESK sa svojou kvalitou zaraďuje medzi dvojhviezdičkové reštauračno – ubytovacie zariadenia. Nachádza sa v blízkom centre mesta Ružomberok, len 100 m od futbalového štadióna. V blízkosti rekreačnej oblasti Malinô Brdo – Skipark Ružomberok, 1000 m od údolnej stanice kabínkovej lanovky a cca 100 m od hlavného cestného ťahu Bratislava – Košice.

Náš penzión Blesk Vám môže poslúžiť nielen na rekreaciu, rodinné pobyty, ale aj firemnú turistiku, prezentácie rozličného druhu a spoločenské podujatia. Je dokonale pripravený na spríjemnenie pobytu. Zákazník má k dispozicií rôzne vybavenie a kvalitné služby na uspokojenie svojich prianí a predstáv o kvalitnom pobyte. Viacmiestne parkovisko pre našich zákazníkov je priamo pred penziónom.

Wellness

Penzión Blesk ponúka novovybudovaný wellness, kde si môžete odpočinúť a zrelaxovať svoje telo. Na výber máte fínsku alebo parnú saunu s ochladzovacou kaďou, odpočivárňou a plaveckým bazénom s bazénovým protiprúdom s teplotou vody 28°C. Okrem wellness a relaxu máte možnosť objednania nápojov.

Ubytovanie

Penzión Vám ponúka ubytovanie v 1-lôžkových, 2-lôžkových izbách s možnosťou prístelky a v jednom 3-lôžkovom a v 4-lôžkovom apartmáne.

Gothal Liptovská Osada je výnimočný multifunkčný areál, ktorý poskytuje komfort pohodlného rodinného ubytovania a množstvo športových a relaxačných aktivít v priľahlom komplexe Vodného sveta. Gothal je ideálnym miestom pre aktívny oddych s celou rodinou.

Vodný svet

Po celodennej túre alebo výlete s deťmi na Liptove padne asi každému vhod ísť na kúpalisko, skočiť do bazéna, oddýchnuť si a nabrať nové sily. Ak premýšľate nad miestom, kde si jednoducho ľahnete do vody, vaše deti sa budú zabávať a vy budete relaxovať, potom ste na správnom mieste – rezort Gothal Liptovská Osada má bazény a všetko, čo iné kúpaliská na Liptove a Donovaloch. Na svoje si prídu aj aktívni plavci alebo športovci, ktorí túžia po oddychu. Pre plavcov odporúčame 25-metrový plavecký bazén, ktorý má 6 dráh a príjemnú 28 °C vodu. Poskytujeme aj prenájom plaveckej dráhy. Náš Vodný svet si vyberajú aj rodiny s deťmi, ktorí hľadajú detský bazén v okolí Nízkych Tatier alebo Donovál. Vaši drobci sa u nás môžu vyblázniť v detskom bazéne. Čaká na nich detský hrad, kamarát Ježko, točiace sa valce a ďalšie zdroje takmer nekonečnej zábavy. Trojicu bazénov dopĺňa relaxačný bazén s masážnymi tryskami a farebným podsvietením.

Wellness

Túžite si ísť oddýchnuť na dovolenku k moru a bojíte sa, či bude pekné počasie? V našom rezorte s wellness v prírode Nízkych Tatier, môžete zažiť dovolenku ako pri mori, a to v každom počasí. Ponúkame vám unikátny floatingový bazén so soľou z Mŕtveho mora, ktorý má rovnaký nadnášajúci efekt ako možno zažiť v mori. Okrem toho je charakteristický výbornými účinkami pre vaše zdravie, ktoré keď skombinujete so saunami, budete sa cítiť ako znovuzrodení. Navštevujú nás hostia, ktorí hľadajú saunový svet a wellness v blízkosti Donovál alebo v Nízkych Tatrách. U nás si podľa chuti môžete vybrať z troch sáun – parnúfínsku a sanárium.

Beauty a relax

Služby v balíčku Beaty a Relax sú pre mnohé klientky a klientov GOTHALu  obľúbeným doplnkom relaxu vo wellnesse. Začnite svoj deň v infrasaune, ktorá vás svojím príjemným, sálavým teplom zohreje a navodí pravý pocit relaxu. Následne zverte svoje telo do rúk profesionálov a užívajte si postupné uvoľnenie všetkých svalov na jednotlivých procedúrach vo svete masáží.

Ak vám to nebude stačiť, k dispozícii je aj privátna vírivka, kde vás horúcou vodou jemne pomasírujú vodné trysky. A po takomto bohatom relaxačnom dni vám odporúčame oddych zakončiť na pohodlnom ležadle v relaxačnej miestnosti.

Ak sa chcete opáliť bez slnka, vyskúšajte aj UV alebo kolagénové solárium, zamerané na opálenie a stimuláciu kolagénu v pokožke.

Šport

Gothal Liptovská Osada je multifunkčný areál rodinného typu, ktorý ponúka množstvo športových a relaxačných aktivít v priľahlom komplexe Vodného sveta ako sú fitness s lezeckou stenou, tenis, bedminton, workout ihrisko, bowling, golfový trenažér, detský kútik, 2 ihriská, víkednové animácie či neďalekú Ferratu Dve veže.

Pre deti

Gothal je ideálnym miestom aj pre rodiny s deťmi. Najmenší si totiž u nás prídu na svoje! Malých plavcov poteší detský bazén, neposedné šidlá sa vyšantia v detskom hrade alebo na detskom ihrisku a budúce gazdinky si môžu vyskúšať detskú kuchynku v detskom kútiku. Budúci lezci si zas môžu vyskúšať lezeckú stenu na špeciálnych detských podsedákoch.
Gothal je jednoducho ako stvorený na oddych pre aktívnu rodinu.

Ubytovanie

Rezort GOTHAL Liptovská Osada ponúka komfortné ubytovanie v štýlových liptovských chalupách inšpirovaných tradičnou ľudovou architektúrou, v priestranných apartmánoch Apartmánového domu Smrek***, alebo v útulných izbách nových penziónov.

Gastronómia

Gastronomickou pýchou rezortu Gothal je novootvorená Koliba Liptov s ponukou po domácky pripravovaných tradičných slovenských špecialít. Rýchle a chutné jedlo po kúpaní na Vás čaká v reštaurácii Vlnka s prepojením na detské ihrisko a len pár krokov od bazénov je k dispozícii Aqua bar.

vám ponúka 14 bazénov, 28 šmýkačiek a toboganov, zábavné atrakcie a podujatia, reštaurácie, wellness a iné.

Tatralandia je areálom vodnej zábavy s ubytovaním a zároveň jediným, kde si môžete vyskúšať surfovanie na divokých vlnách Surf Waves Tatralandia. Nachádza sa v regióne Liptov – oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom, ktorú obklopujú najväčšie slovenské hory – Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Chočské vrchy.

Objavte toto miesto plné dobrodružstva a zábavy, ktorého súčasťou je Aquapark Tatralandia, s celoročným prímorským rajom Tropical Paradise aj ubytovacím komplexom Holiday Village Tatralandia.

Na to, aby ste si užili Tatralandiu naplno, jeden deň nestačí. Je totiž ideálnym miestom na letnú aj zimnú dovolenku pre všetky vekové kategórie.

Počas letnej sezóny si na svoje prídu malí aj veľkí v 14 bazénoch s morskou, termálnou aj čírou vodou a nudiť sa určite nebudete vďaka 28 toboganom a šmýkačkám, atrakciám, celodennému programu s animačným tímom či letným eventom.

A keby náhodou pršalo, tak sa stretneme pod priehľadnou strechou celoročného Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Letom sa však zábava v Tatralandii nekončí. Počas celého roka sa okrem slnenia pod palmami môžete vyšantiť na 6 toboganoch, zrelaxovať v 10 bazénoch, užívať si blahodárne účinky thalasso terapie, zregenerovať svoje telo v Keltskom saunovom svete a načerpať stratené sily vďaka masážam, zábalom a kúpeľom vo Wellness Centre.

Tí, ktorí túžia užívať si pravú zimu, len nasadnú do skibusu, ktorý ich pohodlne prepraví do najvychytenejšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku, doJasnej.

Jednoducho zábava, relax a dobrodružstvo 365 dní v roku na jednom mieste. V Tatralandii.

Pre rodiny

Užite si leto v Tatralandii s celou rodinou. Deti do 6 rokov majú vstup zdarma.

Tatralandia je ideálna voľba na deň plný zábavy a dobrodružstva pre celú rodinu

Poďte stráviť chladné dni plné tropických teplôt, nezabudnuteľných zážitkov, dobrodružstva a srandy k nám do Tatralandie. Rodičia si so svojimi ratolesťami užijú každý deň naplno vo vnútorných bazénoch či na krivoľakých toboganoch aj šmýkačkách. Pre odvážnych je stále pripravené surfovanie na divokých vlnách Surf Waves Tatralandia, a aj mimo leta nás budú baviť animácie. Pre tých úplne najmenších s mamičkami máme pripravené tiché a pokojné miesto.

Novinka – deti do 6 rokov majú vstup grátis

Pre najmenších je vstup úplne zdarma. Všetky detičky do 6 rokov majú vstup do aquaparku Tatralandia grátis. Urobte radosť svojim ratolestiam aj sebe a príďte do Tatralandie. Nudiť sa u nás určite nebudete.

Tobogany a šmýkačky pre deti

Pre deti je počas školského roka k dispozícii 6 toboganov a šmýkačiek, a to je zaručená zábava počas celého dňa. S doprovodom rodiča sa môžu na toboganoch spúšťať deti s výškou už od 90 cm.

Detské bazény

V našich detských bazénoch si zaplávajú v teplej čírej vode aj najmenšie detičky. Jeden nájdete vo vnútornej časti Karibik pod názvom Detský bazén pirátov (Poll of Pirates) a ďalší bazén, kde sa dá šnorchlovať a pozorovať rybičky, Snorkeling pool – šnorchlovací bazén, nájdete v Tropical Paradise za veľkou pirátskou loďou.

Baby Silent Zone

Pre detičky od 0 do 3 rokov nájdite na hornom poschodí Tropical Paradise tichú, intímnu zónu Baby Silent Zone → . Rodičia s najmenšími návštevníkmi tu nájdu priestor na hygienu, odpočinok a prípravu jedál počas dňa plného zábavy.

Detský kútik

V časti Karibik, na druhom poschodí, hneď nad detským bazénom pirátov, sa nachádza detský kútik, kde sa do sýtosti zabavia deti od 3 do 12 rokov pod dohľadom svojich rodičov. Pre rodičov je tu zas pripravená bohatá ponuka nápojov Tiki baru nachádzajúceho sa na skok od detského kútika.

Pre najmenších

Mysleli sme aj na tých najmenších, a preto sme v areáli umiestnili niekoľko prebaľovacích pultov, ako aj vstupy pre rodiny s kočíkmi. V areáli Tatralandie sa tak môžete pohodlne pohybovať s vlastným kočíkom.

Animácie

V Tatralandii vás budú zabávať nápadité a energické animácie. Tie nie sú určené len pre detských členov rodiny, ale aj pre rodičov či starých rodičov. Jednoducho sa celá rodina zabáva, užíva si, tancuje a cvičí s našimi vysmiatymi animátormi – to je pravá, smiechom nabitá atmosféra.

Celoročné bazény

Ponorte a zabavte sa v 10 celoročných bazénoch so slanou, termálnou aj čírou vodou.

White lagoon

Slaná voda vo vnútornom bazéne White Lagoon má takmer identické zloženie ako voda v Jadranskom mori. Má teplotu 34 – 36 °C a jej minerály na pokožke kryštalizujú, čím ju vyhladia a upokoja. Kúpanie v slanej vode aktivuje regeneračný a revitalizačný proces v bunkách, a zvyšuje koncentráciu železa v krvi. Slaná voda je okrem toho prirodzene antiseptická. Užite si skutočnú terapiu slanou vodou (thalasso therapy).

  • Plocha: 128 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 15 x 8 m
  • Objem vody: 141 m3

Bubble pool

Bubble Pool je ďalší vnútorný bazén s unikátnou slanou vodou a s teplotou 34 – 36°C. Slaná voda podporuje detoxikáciu a imunitu vášho organizmu. Celé telo si nechajte vymasírovať vodnými tryskami na masážnej lavici, masážnymi ležadlami alebo vzduchovým gejzírom. Thalsso therapia pomáha tiež pri problémoch s pleťou, reume či športových zraneniach, zlepšuje krvný obraz a prejavy celulitídy.

  • Plocha: 146 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 15 x 11 m
  • Objem vody: 161 m3

Paradise pool

V bazéne s čírou a teplou (34 – 36 °C) vodou sa vaše telo dokonale uvoľní. Ležadlá, trysky a masáže sú súčasťou vodnej relaxačnej cesty. Priamo z bazéna máte výhľad na repliku španielskej Galeony – lode, ktorú často využívali piráti. Tropickú atmosféru dokonale doplní vychladený drink vo vodnom bare Barbados.

  • Plocha: 149 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 20 x 8 m
  • Objem vody: 164 m3

Tropical pool

Bazén s čírou vodou ponúka oddych na vzduchových sedadlách, masážnej lavici alebo vzduchových gejzíroch, kde si môžete vymasírovať zadnú časť tela, chrbát ale aj nohy. V príjemne teplej vode (34 – 36 °C) sa uvoľníte a v tieni veľkej pirátskej lode definitívne zabudnete na každodenné problémy.

  • Plocha: 159 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 12,7 x 12 m
  • Objem vody: 175 m3

Thermal pool

Thermal pool je vonkajší bazén s termálnou vodou rozdelený na športovú (36 ˚C) a relaxačnú časť (40 ˚C). Termálna voda, ktorá blahodarne pôsobí na pohybové aj dýchacie ústrojenstvo, je privádzaná z hĺbky viac ako 2,5 km. V tejto hĺbke má teplotu 60,7 ˚C a obsahuje vody z paleogénneho mora, ktoré sa na území Liptovskej kotliny nachádzalo pred 40 miliónmi rokov. Pocit úplného relaxu umocnia vzduchové masážne ležadlá, sedadlá či vyvieračka.

 • Plocha: 433,8 m2
 • Hĺbka: 110 cm
 • Rozmery bazéna: 35,2 x 14,2 m
 • Objem vody: 432 m3

Niagara pool

Vonkajší bazén Niagara pool s teplotou vody 30 °C je vám k dispozícii počas celého roka. Zdravie si utužíte nielen vďaka plaveckým dráham ale aj blahodárnym účinkom termálnej vody na pohybové a dýchacie ústrojenstvo.

  • Plocha: 399,6 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 33,3 x 12 m
  • Objem vody: 440 m3

Snorkeling pool

Dobrodružstvo a zábavu zažijú malí aj veľkí pri skúmaní života pod morskou hladinou v šnorchlovacom bazéne. Komu by sa málilo skúmanie rybičiek a koralov, určite si príde na svoje pri vodných hrách a hľadaní strateného pokladu. V bazéne je číra voda s teplotou 34 – 36 °C.

  • Plocha: 42 m2
  • Hĺbka: 120 cm
  • Rozmery bazéna: 9,3 x 6 m
  • Objem vody: 50 m3

Ocean pool

V krytom bazéne s čírou vodou s teplotou 32 °C si vychutnáte vodné masáže, postele, chrliče, bublinkovače, masážne trysky ale aj plaveckú časť s protiprúdom. Atmosféru pokoja príjemne dotvára podvodné osvetlenie.

  • Plocha: 202 m2
  • Hĺbka: 120 cm
  • Rozmery bazéna: 11 x 18,4 m
  • Objem vody: 243 m3

Detský bazén pirátov

Bazén pre najmenších v krytej časti v Karibiku má príjemných 32 °C a číru vodu. Nechajte svoje deti sa vyšantiť na Jumbo hrade, vo vodnej priekope so šmýkačkami alebo s exotickými zvieratkami a palmami. Rodičia môžu svoje ratolesti sledovať a odpočívať na ležadle pri bazéne.

  • Plocha: 90,5 m2
  • Hĺbka: 30 cm
  • Rozmery bazéna: 8 x 11,3 m
  • Objem vody: 27 m3

Tower pool

Celoročný dojazdový bazén s čírou ohrievanou vodou. Slúži ako dojazd k celoročným toboganom Jungle Raft, Black & White, Rapido a Monkey Slide. Poďte zažiť adrenalín na toboganoch.

 • Plocha: 65,32 m2
 • Hĺbka: 30 cm
 • Rozmery bazéna: 9,2 x 7,1 m
 • Objem vody: 20 m3
Letné bazény

Pool 21 atractions

Letný bazén, v ktorom vás okrem vody s teplotou od 28 do 32 °C čaká 21 atrakcií ako napríklad detské šmýkačky, vodné hojdačky, vodný dáždnik, umelý dážď, vzduchové gejzíry, sedenia a lehátka, chŕliče, clony, masážne státia, masáže chrbta a nôh.

  • Plocha: 312,5 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 25 x 12,5 m
  • Objem vody: 344 m3

Amazonia

Bazén Amazonia poskytne najmenším návštevníkom osvieženie a zábavu počas horúcich letných dní. Tropický hrad s palmami, hadom, šmýkačkou Amazonia a vodou s teplotou 30 – 33 °C, je detský vodný raj letnej Tatralandie.

  • Plocha: 300 m2
  • Hĺbka: 30 cm
  • Rozmery bazéna: priemer 19 m
  • Objem vody: 90 m3

Swimming pool

Keď sa nasýtite letnej zábavy v Tatralandii, je najvyšší čas zašportovať si. Ideálny priestor vám pripraví 25 m dlhý klasický plavecký bazén s plaveckými dráhami a s teplotou vody 24 – 26 °C.

  • Plocha: 312,5 m2
  • Hĺbka: 140 cm
  • Rozmery bazéna: 25 x 12,5 m
  • Objem vody: 437,5 m3

Raftaria pool

Letný bazén s čírou ohrievanou vodou slúži ako dojazd k letným toboganom Crazy River, Rollercoaster, Tripple Splash, Double Bubble, Double Fall a Free Fall.

  • Plocha: 380 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 20 x 12 m
  • Objem vody: 264 m3
Tobogány

Rýchla jazda, trochu adrenalínu, teplá voda, zábava s priateľmi – to je dovolenka v obľúbenom Vodnom Parku Tatralandia.

Využite Tatralandiu na maximum! Nájdete tu 28 rôznych spôsobov ako zažiť adrenalín, pretože máte k dispozícii 28 tobogánov a šmýkačiek – z toho 22 letných a 6 v prevádzke počas celého roka. Využite Photopointy a odfoťte sa pri svojej adrenalínovej jazde na toboganoch Tornado a Boomerang Raft Ramp.

CELOROČNÉ TOBOGÁNY:

TORNÁDO – Vezmite svojich priateľov na bláznivú jazdu na rafte vo dvojici. Vyštartujte z veže vysokej 12 metrov, naberte rýchlosť a vyskúšajte let vo vodnej smršti, ktorá strhne každého. Tobogan tvarom pripomína lievik a je v ňom nainštalovaný photopoint – môžete si odniesť svoju foto →

RAPIDO – Vyskúšajte hranice svojej odvahy a spustite sa v modro-fialovom tobogane Rapido, ktorý určite prekoná predstavy aj tých najnáročnejších nadšencov bláznivej rýchlej jazdy.

MONKEY SLIDE – Otestujte svoju odvahu! Naskočte na strhujúci prúd vody a vychutnajte si jedinečný pôžitok z voľnosti a hry farieb na 100 m dlhom tobogane Monkey Slide.

JUNGLE RAFT – Dajte sa do pohody na raftovacích kolesách pre dvoch a vychutnajte si jazdu na rodinnom tobogane Jungle Raft. Hor sa na kolesá užívať si džungľu plnú zábavy!

BLACK & WHITE – Biela a čierna sú stále v móde – nezáleží na ročnom období. Tak naskočte na raft a po voľnejšom začiatku si môžete užiť nespútanú jazdu v bielo-čiernom tobogane Black & White

WOOD SPLASH – V krytej hale Karibik nájdu svoj raj najmä najmenší návštevníci na detských šmýkačkách v bazéne s Jumbo hradom. A rodičia si môžu oddýchnuť na ležadlách alebo sa občerstviť v Tiki bare.

LETNÉ TOBOGÁNY:

DELPHIN – Spustite sa zákrutami z výšky 17,16 m a zažite na U-rampe pocit voľného pádu. Na dráhe širokej 2,8 m si zajazdíte na bezpečných veľkých raftoch až pre 4 osoby a k tomu sa o váš komfort a obrie rafty postará výťah, ktorý rafty vyvezie späť na začiatok toboganu.

4FAMILY – 4Family je rodinný tobogan pre zábavnú a pokojnejšiu jazdu pre deti už od 4 rokov. Obrovské rafty pre 4 osoby a farebné zákruty zaručia, že každá jazda bude výnimočná. Výťah rafty vyvezie späť na začiatok toboganu.

TRIO – Jedinečný tobogan na Slovensku ponúka zábavu tebe a dvom ďalším osobám súčasne. Počas jazdy sedíte oproti sebe a vychutnávate si jazdu nie len smerom dole, ale aj točenie, ktoré závisí len od vašej šikovnosti.

BOOMERANG RAFT RAMP – Nasadnite na raft pre dve osoby a užite si poriadny adrenalín na bláznivej raftovacej U-rampe. Z jazdy si môžete odniesť na pamiatku foto vašej jazdy →

CRAZY RIVER – Zábavný zjazd na nafukovacom kolese na „bláznivej rieke” so sklonmi, turbulentnými prúdmi a malým jazierkom v strede. Vytvorte s kamarátmi reťaz a vychutnajte si fantastický zážitok zo spoločnej crazy party na raftoch.

ROLLER COASTER – Otvorený raftovací tobogan s jazdou na nafukovacích kolesách pre dve a tri osoby. Hustá žlto-modrá jazda plná ostrých zákrut.

TRIPLE SPLASH – Predstavujeme našu super rýchlu trojdráhovú šmýkačku. Zoberte podložky do ruky a pripravte sa na poriadne preteky v trojici. Poďme na to!

DOUBLE BUBBLE – Naskočte na dvojmieste rafty, pustite sa dole vlnitou dvojdráhovou šmýkačkou a zmerajte si sily s kamarátmi.

FREE FALL – Áno, aj na tomto tobogane môžete zažiť pocit voľného pádu. Vyskúšajte si na vlastnej koži jeden z najstrmších toboganov v Tatralandii.

DOUBLE FALL – Dvojnásobný adrenalín môžete zažiť na tobogany Double Fall, ktorý je dvakrát zlomený do strmhlavých dráh.

ANAKONDA – Naskočte a okúste pocit voľnosti v takmer nekonečnom tobogane Anakonda.

TWISTER – Krúti sa, kľučkuje a zatáča. Stačí kúsok odvahy a poriadna osviežujúca jazda sa môže začať.

BLACK HOLE – ČIERNA DIERA – Tobogan, ktorý prekoná vaše predstavy. Stĺpy vody vás prevedú tmou až k vytúženému svetlu.

KAMIKADZE  – Štyri poschodia hore a za 3 sekundy dole – odtiaľto už niet návratu. Len si okúsiť pocit z rýchlosti voľného pádu.

NIAGARA – Trojdráhová šmýkačka, to je výzva byť rýchlejší ako dvaja protihráči. Ľahni si na podložku hlavou dole a hurá do súťaženia. Zápolenie hlava pri hlave. Kto bude víťaz?

BANANA FUN – Adrenalínová strašidelná jazda na trojrafte so svetelnou show.

LITTLE NIAGARA – Originálna trojdráhová šmýkačka pre deti v bazéne 21 Pool Atractions.

AMAZONIA – Osobitý tobogan pre najmenších, ktorý nájdete v interaktívnom hrade letného detského bazéna.

SKI, SUN & FIRE SLIDE – 3 šmýkačky pre deti s dopadom do celoročného bazéna Thermal pool, prispôsobené pre malých návštevníkov Tatralandie.Raj zdravého oddychu nájdete na letnom kúpalisku TERMAL raj. Kúpalisko ponúka 4 bazény s termálnou liečivou vodou, ktorá navodzuje prirodzený oddych tela a podporuje dobrý spánok. Okrem oddychu, kúpalisko pri Hoteli*** SOREA MÁJ organizuje aj animačné aktivity v určitých dňoch.

Termálna voda vo vonkajších a vnútorných bazénoch Hotela*** SOREA MÁJ pochádza priamo z termálneho prameňa Rudolf. Teplota vody je 26 až 29 °C, je mineralizovaná a kyslá, podľa obsahu plynov je silno uhličitá a stredne sírovodíková. Voda má priaznivé účinky na dýchacie cesty, pohybové ústrojenstvo (reuma, kĺby), kožné problémy (ekzémy, alergie). Pravidelný pobyt vo vode navodzuje prirodzený oddych tela a podporuje dobrý spánok.

Vonkajšie bazény kúpaliska TERMAL raj

Zábava a oddych – to je TERMAL raj.

Plánovač Liptov