Domov Maladinovo

Maladinovo

Vytvorili sme miesto, kde si nájdu zážitky veľkí aj malí. Z Maladinova vykročíte tým správnym smerom – nech sa vyberiete kamkoľvek. V tesnej blízkosti vás čaká Tatralandia či Západné, Nízke a aj Vysoké Tatry. A že sa vám nikam nechce? To je úplne v poriadku. Priamo u nás si môžete vychutnať Bernard Pub alebo zážitkové pivné kúpele Bernard.

Rezort Maladinovo, ktorý sa nachádza na brehu Liptovskej Mary, tvorí 7 apartmánových domov s 92 apartmánmi. V areáli nájdete reštauráciu Bernard Pub s výborným pivom, wellness, jedinečné pivné kúpele Bernard a minimarket. Recepcia je pre Vás otvorená nonstop a tak sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť s otázkami. Sme tiež pripravení poradiť Vám s programom na Liptove.

Nájdete u nás aj lyžiareň, bicykláreň, ihrisko pre najmenších, posedenie na večerné grilovačky alebo lavičky, kde môžete jednoducho rozjímať. Parkovacie miesto pre každý apartmán je samozrejmosťou.

Maladinovo je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi, aktívnych ľudí, ale aj ľudí v produktívnom veku, ktorí skrátka hľadajú komfortné ubytovanie so spoľahlivými službami a skvelý priestor pre aktívny oddych.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia