Domov Reštaurácia Rotunda na Chopku

Reštaurácia Rotunda na Chopku

Na Chopku získa kulinársky zážitok úplne nový rozmer.

Reštaurácia Rotunda poteší svojich návštevníkov nielen širokou ponukou chutných špecialít, ale tiež magickým 360° panoramatickým výhľadom na krásy Slovenska. Z reštaurácie môžete vyjsť priamo na novú otvorenú terasu a výhľady si vychutnať aj so slnkom a horským vzduchom. Ak potrebujete rýchlo dobiť energiu počas letných či zimných aktivít, navštívte Energy bar, kde vás nabudia nielen osviežujúce drinky, ale aj rýchle chuťovky. Jedinečnú atmosféru si môžete vychutnať v Rum bare, kde vám prevedieme špeciálnou ponukou svetových rumov.

Reštaurácia Rotunda

Panoramatická reštaurácia s 360° výhľadom na Nízke aj Vysoké Tatry a krásy Liptova vás pozýva prežiť gastronomické zážitky. Štýlová samoobslužná reštaurácia Rotunda ponúka široký výber slovenských a medzinárodných špecialít, ku ktorým naservíruje aj nádherný výhľad.

Priamo nad stanicou lanovky na južnej strane môžete vybehnúť aj na slnečnú terasu, kde sú okrem sedenia k dispozícií aj lehátka. Vychutnávajte si čarovné výhľady a skvelé jedlo na jedinečnom mieste.

Menu nájdete TU.

Súčasťou reštaurácie Rotunda je aj Rum bar.

Rum Bar

Exkluzívny rumový bar v kaviarenskej časti Rotundy je ideálnym miestom na príjemné posedenia. Okrem širokej ponuky nápojov vás pozývame na ochutnávku pestrého výberu rumov z celého sveta. V Rum bare si môžete vybrať z viac ako 50 rôznych rumových špeciálov.

Interiér Rum baru je ozvláštnený unikátnou snímkou hviezdy pod názvom Nebula IC410, ktorú pre Rotundu vyhotovili pracovníci astrofyzikálneho ústavu (Harvard – Smithsonian CfA, Observers) Cambridge, Massachusetts. Jedinečnú atmosféru dotvára aj unikátny krb, na výrobu ktorého bol použitý materiál z pôvodnej Rotundy a starej lanovky.

Energy Bar

Prízemie Rotundy poskytne rýchle občerstvenie v podobe Energy baru. To pravé miesto pre dobitie energie počas lyžovačky a zábavy na svahu. Bohatý a chutný výber rýchleho občerstvenia vrátane hamburgerov či wrapov dopĺňajú osviežujúce nápoje.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia