Domov PILGRIM SKI Academy

PILGRIM SKI Academy

Lyžiarska škola Pilgrim Ski Academy je rodinná lyžiarska a snowboardová škola, lyžiarska požičovňa a ski servis v stredisku Jasná, Nízke Tatry.

Lyžiarska škola je umiestnená na modrej zjazdovke Biela Púť. Nachádza sa na dolnom podlaží hotela Ski&Wellness Residence Družba****. Škola je dostupná do 10 minút chôdze z parkoviska Biela Púť ako aj zo zastávky Ski Busu.

Lyžiarska škola

Lyžiarska a snowboardová škola v Jasnej pre všetky lyžiarske úrovne a pre všetky vekové kategórie.

Kancelária lyžiarskej školy, ktorá je zároveň aj „meeting point“, sa spolu so servisom a požičovňou lyží nachádza na -3. podlaží v dolnej budove hotela Ski & Wellness Residence Družba****, v susedstve s lyžiarňou a Ľudovou reštauráciou. Vstup pre hotelových hostí je priamo z hotela, pre ostatných klientov zo zjazdovky č. 13 Biela Púť.

Škola disponuje vlastným ohradeným lyžiarskym areálom pre začiatočníkov s dopravným pásom – „lyžiarska škôlka“ – hneď vedľa hotela Ski&Wellness Residence Družba****. Na tomto mieste sa môžu všetci adepti učiť lyžiarsku abecedu v bezpečí a bez rušivých vplyvov a ohrozenia od ostatných návštevníkov strediska. Vstup do tohoto priestoru je podmienený zakúpením služieb lyžiarskej školy Pilgrim Ski Academy podľa platného cenníka. Skipass počas výuky tu nie je potrebný.

Každá lekcia trvá 120 minút. Začiatok jednotlivých lekcií je o 8:45, 11:00 a 13:30.

Individuálne lekcie sú najefektívnejšou formou výuky pre lyžiarov každého veku a všetkých úrovní. Či sa chcete vy alebo vaše dieťa lyžovať naučiť alebo v lyžovaní zlepšiť, keď ste sám s inštruktorom, pokrok je najrýchlejší.

Skupinová výuka si od každého v skupine vyžaduje vyššiu mieru disciplinovanosti a samostatnosti. Preto je vhodná pre dospelých a deti, ktoré sú ochotné a schopné v skupine spolupracovať. Ďalším nevyhnutným predpokladom je približne rovnaká lyžiarska úroveň jednotlivých členov skupiny. Inak sa budú jedni nudiť, alebo druhí budú frustrovaní a nahnevaní, keď nebudú stíhať.

Požičovňa
  • Lyže a snowboardy sú po každom vypožičaní servisované, lyžiarky dezinfikované.

  • Obsluha požičovne vám ochotne pomôže pri výbere vhodného materiálu.

  • Možnosť testovania VIP lyží Rossignol, Atomic, Salomon.

Požičovňa pre skupiny

Zvýhodnené ceny pre skupiny pri zapožičaní lyžiarskeho resp. snowboardového výstroja pre minimálne 50 osôb. Cenu za zapožičanie je nutné zaplatiť najmenej 10 dní dopredu.

Servis

Servis špičkovými rakúskymi a nemeckými servisnými strojmi. Základné predbrúsenie sklznice a nanesenie finálnej štruktúry robia na rakúskom WINTERSTEIGER OMEGA SBI. Uhlovanie a tuning hrán potom na nemeckej mašine REICHMANN DTS-U PRO.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov