Domov KONGRES: Hrad a kaštieľ Grand Castle v Liptovskom Hrádku

KONGRES: Hrad a kaštieľ Grand Castle v Liptovskom Hrádku

Areál Hradu a Kaštieľa s historickým parkom je ideálnym miestom na organizovanie pracovných, spoločenských či súkromných podujatí. Ponúka možnosť zorganizovať konferencie v netradičných priestoroch renesančného zrekonštruovaného kaštieľa a gotického hradu, ktoré sú zariadené tak, aby poskytovali nielen celkový vysoký komfort ale predovšetkým nezabudnuteľný zážitok a maximálne súkromie. Pri organizácii tu kladú mimoriadny dôraz na uspokojenie požiadaviek hostí a preto historické prvky hradu citlivo kombinujú s komfortom modernej doby. Chateau GrandCastle disponuje mnohými atypickými spoločenskými priestormi, ktoré sú vhodné na organizovanie firemných akcií, menších konferencií, team-buildingových aktivít, či koncertov a výstav.

Okrem uvedenej ponuky jednotlivých priestorov je možné celý areál Hradu a Kaštieľa, vrátane historického parku, prenajať exkluzívne iba pre vás. Na požiadanie vám tu radi zabezpečia aj sprievodný program (historická večera, kultúrny program, prehliadka areálu so školeným sprievodcom a pod.).

Radi pre vás usporiadajú firemné teambuildingy, oslavy výročí, vianočné posedenia, ale aj súkromné oslavy, či iné príležitosti. Chateau Grand Castle je miesto vhodné aj na odborné konferencie, ktoré vám ale poskytne komfort hodný 21. storočia. Máte na výber viaceré exteriérové priestory, ale i miestnosti priamo v hrade, či v kaštieli. Váš event sa tak môže stať nezabudnuteľným zážitkom pre vás, i všetkých účastníkov.

STONE GALLERY

Majestátnosť a diskrétnosť hradných múrov ideálne vystihujú požiadavky na obchodné rokovania, svadby alebo iné obchodné, spoločenské či súkromné podujatia.

Stone Gallery je najväčšia z 3 miestností a je špecifická tým, že ako jediná miestnosť spája hrad s kaštieľom. Architektonicky sa v nej prepájajú staré kamenné múry s moderným využitím skla, čo poskytuje dostatok svetla. Je vybavená vysokokvalitným High End ozvučením a premietacim plátnom. Jej súčasťou je aj terasa s prechodom na hrad. Pri Stone Gallery je menšia sála, ktorá sa dá využiť počas prestávok a koktejlov.

Kapacita: 100 osôb
Rozloha: 175 m2  

BALLROOM

Ballroom je krásna pozdĺžna klenbová sála s možnosťou využitia na rauty, koktejly , osvieženie počas prestávok konferencií, či iných firemných akcií.

Kapacita: 50 osôb
Rozloha: 80 m2

OBRAZÁREŇ

je miestnosť s príjemnou atmosférou, historickými obrazmi, lustrami a dobovým nábytkom. Veľká obrazáreň je určená na menšie meetingy v diskrétnom prostredí priestorov GrandCastle. V prípade záujmu nainštalujeme aj prezentačnú techniku.

Kapacita: 30 osôb
Rozloha: 72 m2

BIBLIOTÉKA

Bibliotéka je ideálna miestnosť pre menšie firemné stretnutia, či posedenia v maximálnom súkromí. Priestory knižnice poskytujú komfort s kompletným technickým vybavením (ozvučenie, plátno, data-projektor, smart-TV, WiFi, či flipchart).

Kapacita: 30 osôb

Rozloha: 130 m2


Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov