Domov Hrad a Kaštieľ Grand Castle – prehliadky hradu

Hrad a Kaštieľ Grand Castle – prehliadky hradu

Preneste sa do 14. storočia

Ponorte sa do histórie Hradu a Kaštieľa v Liptovskom Hrádku a preneste sa do života panovníkov v 14. storočí. Prehliadkou hradu a interiérom kaštieľa s historickým výkladom, audiovizuálnou prezentáciou histórie a rekonštrukcie až do súčasnej podoby Vás prevedie skúsený sprievodca. Areál ponúka navyše možnosť štýlového ubytovania v historickom hoteli Chateau GrandCastle a zážitkovú gastronómiu v Reštaurácii Magdaleny Zai. WiFi a vstup pre deti do 5 rokov zdarma.

Informácie o prehliadkach:

VSTUPENKU je možné zakúpiť v pokladni pred začiatkom prehliadky. Vstup do areálu je možný iba so sprievodcom!

Prístup: autom až k hradu, pešo z Liptovského Hrádku (železničná stanica) asi 10 min.

Okolie hradu je príjemným miestom pre kočíkovanie.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

  1. ,Hrad s Kastielom v Liptovskom Hradku mi obzvllast ucaroval,Cela jeho historia,ale predovstetkym jeho terajsia podoba vdaka usiliu a odhodlaniu pani Dagmar Machovej,patri jej moj obdiv a velka vdaka,za pracu ,ktoru vynalozila na obnovu tohto hradu,vidiet s akou laskou a obetavostou sa podielala na jeho podobe aku mozme vsetci obdivovat.Velmi rada sa do priestorov a chodieb tohto jej diela znovu vratim a nasajem troskou minulosti a pre mna takeho magicna ake som tam citila uz pri prvej navsteve.Mala som tu cest a hradna pani nam osobne robila sprievod.Este raz dakujem a tesim sa ked sa tam budem moct znovu vratit a byt chvilku hostom na hrade.

  2. Veľmi pôsobivá, emocionálne nabitá prehliadka, krásne priestory, príjemné posedenie pred vstupom až po čisté toalety, všetko sa nám veľmi páčilo. Neuveriteľné, že na obnovu kultúrnej pamiatky sa odhodlala žena, súkromná osoba a nie štát. Urobila to úžasne, veľká poklona p. D. Machovej.

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov