Domov Maladinovo, s.r.o.

Maladinovo, s.r.o.

Rezort Maladinovo, ktorý sa nachádza na brehu Liptovskej Mary, tvorí 7 apartmánových domov s 91 apartmánmi. V areáli nájdete reštauráciu Bernard Pub Maladinovo s výborným pivom, wellness, jedinečné pivné kúpele Bernard a pláž na Liptovskej Mare.

Recepcia je tu pre vás a sme pripravení kedykoľvek vám poradiť s programom na Liptove tak, aby ste si vytvorili svoj vlastný príbeh. Maladinovo – miesto, kde si nájdu zážitky veľkí aj malí. Z Maladinova vykročíte tým správnym smerom – nech sa vyberiete kamkoľvek. V tesnej blízkosti vás čaká Tatralandia či Západné, Nízke a aj Vysoké Tatry.

A že sa vám nikam nechce? To je úplne v poriadku. Priamo v rezorte si môžete vychutnať špičkovú gastronómiu a pivá prvotriednej kvality v reštaurácii Bernard Pub Maladinovo alebo zažiť zážitkové pivné kúpele Bernard aj so zľavou s Liptov Region Card.

Maladinovo je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi, aktívnych ľudí, ale aj ľudí v produktívnom veku, ktorí skrátka hľadajú komfortné ubytovanie so spoľahlivými službami a skvelý priestor pre aktívny oddych.

Rezort Maladinovo

Recepcia je pre Vás otvorená nonstop a sú pripravení kedykoľvek vám poradiť s programom na Liptove.

Nájdete tu aj lyžiareň, bicykláreň, ihrisko pre najmenších, posedenie na večerné grilovačky alebo lavičky, kde môžete jednoducho rozjímať. Parkovacie miesto pre každý apartmán je samozrejmosťou.

Pivné kúpele Bernard a rešturácia Bernard Pub Maladinovo

Vychutnajte si tradičné pivné kúpele Bernard, ktoré obsahujú ingrediencie použité len pri výrobe piva, olejové pivné extrakty a bylinky. Počas celého času procedúry si doprajte neobmedzenú konzumáciu piva Bernard.

Kvalitné pivo Bernard a tradičné jedlá ponúka Bernard Pub Maladinovo. Vyskúšajte až 5 druhov točeného piva a pivných špeciálov, pochutiny k pivu či tradičné špeciality z tých najkvalitnejších surovín. Deti sa pritom vyšantia na detskom ihrisku.

Reštaurácia sa nachádza priamo oproti Vodnému parku Tatralandia a ponúka nádherné panoramatické výhľady.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov