Domov KONGRES: Sojka resort Malatíny

KONGRES: Sojka resort Malatíny

Sojka resort ponúka konferenčné služby, k dispozícii má miestnosť s moderným vybavením vhodné pre školenia, firemné stretnutia, konferencie, a pod.

Konferenčná miestnosť

K dispozícii máte konferenčnú miestnosť s moderným vybavením vhodnú pre školenia, firemné stretnutia, konferencie a pod. Konferenčná miestnosť má rozmery 9,5 m x 7,5 m s max. kapacitou 65 osôb. V miestnosti je možné pripraviť bufetový stôl na občerstvenie.

Ubytovanie

Hotel & Drevenice sa nachádzajú v strede liptovského regiónu, ukryté v tichu dedinky Malatíny. V Sojka resort vám vedia ponúknuť rôzne alternatívy ubytovania. Možnosť ubytovania v hotelových izbách, dreveniciach alebo apartmánoch.

Wellness

Súčasťou areálu je wellness, ktorý poslúži na relax a načerpanie energie. Náš wellness je priestranný, disponuje 4 druhmi sáun, vírivkou, odpočívacou miestnosťou. K dispozícii je aj vnútorný bazén. Wellness poskytuje aj rôzne druhy masáží.

Teambuilding

Teambuilding v srdci Liptova je tým pravým riešením pre všetkých, ktorí hľadajú únik od pracovného zhonu a zároveň by si chceli spolu s kolegami užiť poriadny kus zábavy, hier, športu a relaxu. Priamo v areáli nájdete mnoho možností pre firemné hry. V prípade, že sa vydáte spoznať liptovský región, odporučíme vám program podľa vašich preferencií, ktorý určite naplní vaše očakávania.

E-bikom po Liptove

Liptov má veľa cyklistických trás, ideálne pre trekové a horské bicykle. Radi vám poradia, ktoré cyklotrasy si vybrať priamo z rezortu. Prineste si vlastný alebo si vypožičajte bicykle na recepcii.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov