Domov Happy End Club

Happy End Club

Tento autentický a charizmatický club má svoje pevné nemenné základy: skvelých DJ´s, dokonalý servis, jedinečný dizajn interiéru, výnimočné osvetlenie, svetovo preslávený zvukový systém FUNKTION ONE, kvalitnú hudbu v podaní live kapiel a revival skupín. Počas víkendových nocí a mega eventov sa tu predstavujú domáce i zahraničné showbizové hviezdy, ale club žije počas celého týždňa.

HAPPY END sa od svojho vzniku postupne dostáva do pozície najznámejšieho music clubu, ktorý ponúka jedinečný nočný život, so svojou kapacitou viac ako 1000 hostí.

MUSIC CLUB HAPPY END je mekka nočnej zábavy a clubovej scény na Liptove!
See you on the dancefloor…

Ako to u nás vyzerá? Pozrite si virtuálnu prehliadku tu! :) —-> www.goo.gl/NrgXME

Music Club Happy End ponúka možnosť špičkovej zábavy priamo v centre rezortu Jasná Nízke Tatry  nielen pre lyžiarov, snowboardistov a návštevníkov Jasnej, ale tiež pre celú zónu  Liptova a severného Slovenska.

Iba neuveriteľných 120 dní sa v roku 2011 realizovala stavba Happy End Music Clubu, ktorú projektoval architekt  Ing. Arch. Ján Kromka!  V tom roku sme už otvárali zimnú sezónu v novom a Jasnou znela hudba výborných DJov a  live kapiel . Ponuku celú sezónu  dopĺňali vystúpenia tanečných skupín, spevákov a  známych osobností.

Celý interiér dvojpodlažnej budovy sa pred stavbou premyslel a dotiahol do detailov!
Do interiéru sa vstupuje bránou s originálnym dizajnom.

Pri tanečnom parkete sú umiestnené  drevené  sochy nadživotnej veľkosti, symbolizujúce písmená H a E, ktoré pre Happy End pripravil slobodný umelec Matúš Kručay.

Galéria na druhom poschodí a schodiská  majú  kovové zábradlie, ktorého súčasťou je originálne lanovkové lano a ručne kované časti zobrazujúce rajské pokušenie so symbolmi jablka a hada.

Galériou prechádzajú tiež uchvacujúce sklenené premostenia pre tanečníkov. Nechýba ani
samostatný VIP salónik s krbom, ručne kovaným lustrom, kreslami z červenej kože a  kožušinami .

Exkluzivitu dvojposchodovému priestoru dodávajú aj 3 bary a veľkoplošné plátna.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov