Domov ALGY SPORT

ALGY SPORT

ALGY SPORT je špecializovaná predajňa zameraná na bežecké lyžovanie v zime a v letnej sezóne sa zameriava na predaj kolieskových lyží. Tu si máte možnosť vybrať všetko čo potrebujete na to, aby ste si užili zážitky v zasneženej stope na bežkách. V ponuke je k dispozícii celú výstroj ako sú bežecké lyže „bežky“, topánky na bežky, palice na bežky, viazania na bežky, vosky na servis bežeckých lyží, kolieskové lyže, palice na kolieskové bežky, oblečenie a omnoho viac. Všetko na jednom mieste. Či ste pretekár, športový zanietenec, alebo beh na lyžiach beriete ako spôsob oddychu v prírode a na čerstvom vzduchu. Poradia vám z vlastných skúseností a odporučia to najvhodnejšie práve pre vás.

Odborným poradcom je dlhoročný pretekár v bežeckom lyžovaní a biatlone Ľuboslav Palguta, ktorý sa aj v súčasnosti zúčastňuje pretekov na Slovensku, ale aj v zahraničí. Vedie športový klub bežeckého lyžovania a biatlonu Ružomberok.

V ALGY SPORT je prioritou venovať sa každému zákazníkovi individuálne a každému vyskladať výstroj podľa osobitých potrieb a očakávaní. Dohodnite si telefonicky vašu návštevu a navštívte ju osobne. Predajňa nemá pevné otváracie hodiny, vie sa prispôsobiť každému zákazníkovi aj vo večerných hodinách, prípadne cez víkend.

POZOR!!! Návštevu našej predajne si vždy dohodnite dopredu telefonicky 0910 761 818.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov