Domov Kalendár podujatí Kultúrne podujatie Cestou necestou: Čriepky a perličky zo života na Ďalekom východe
Toto podujatie sa už skončilo

Cestou necestou: Čriepky a perličky zo života na Ďalekom východe

Prostredníctvom každodenných scenérií a predmetov nám náš hosť – Dominika Sakmárová predstaví kultúrne špecifiká a zaujímavostí Kórei, Číny aj Taiwanu.

Dominika, lokálpatriotka s folklórnym srdcom, si jedného dňa zbalila kufre a z východného Slovenska sa vybrala do východnej Ázie, konkrétne do Číny a Taiwanu. Nečakajte ale žiadne uveličené opisy najobľúbenejších a najnavštevovanejších turistických miest. Zato sa však pripravte na zaujímavé a vtipné príbehy z bežného života obyčajných ľudí, ktoré je možné zažiť iba na Ďalekom východe. Navyše, Dominika po návrate pozvala svojich taiwanských a čínskych kamarátov na Slovensko – východné, samozrejme. Tušíte správne, že o vtipné momenty opäť nebola núdza.

Tieto príbehy nám pootvoria pomyselné okno do života na druhej strane zemegule, často nesmierne odlišného od toho nášho. Možno dostanete chuť cestovať, možno vás niečo nové naučíme (lebo na takom Taiwane sa človek veľa naučí dokonca aj na toalete), asi vás čosi i pobúri a možno nakoniec budeme predsa len radi, že žijeme na úžasnom Slovensku

VSTUPENKY
2,90€ v predpredaji
3,90€ na mieste

Plánovač Liptov