Domov Demänová rezort – aquapark

Demänová rezort – aquapark

Za vodou a tobogánmi nemusíte z Demänovej veľa cestovať. Priamo v Demänová rezorte pre vás vybudovali detský aquapark FUN water! Poriadne sviežu letnú zábavu budete mať naozaj priamo pod nosom. Len si predstavte ako sa deti bláznia vo vode, zatiaľ čo vy si pri bazéne vychutnávate orosený koktail. Hotové trópy, no ešte o niečo vylepšené – všade naokolo sa pozeráte na krásne hory. 

Nezáleží, koľko rokov majú vaše deti, každý si nájde svoje. Vo veľkom 20m bazéne sa to bude hemžiť športovými výkonmi – v strede sa nachádza volejbalová sieť, basketbalisti si zase vycibria svoju presnosť hádzaním na kôš. Okrem toho vás naučíme chodiť po vodnej hladine! V nafukovacej guli v aquazorbing bazéne to zvládnete so smiechom, uvidíte. 

Deti bude určite lákať vodná džungľa plná šmýkačiek. Treba si však dávať pozor na piráta, ktorý to tam má všetko pod palcom! Jediné, čo ho odmäkčí, je detský smiech – a o ten veru nebude núdza. Dupľom, keď si deti môžu spraviť preteky na dvojšmýkačke. Tie najmenšie zlatíčka sa vyhrajú v detskom bazéne s polmetrovou hĺbkou.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov