Domov TATRY MOTION Jasná

TATRY MOTION Jasná

TATRY MOTION Jasná Nízke Tatry- požičovňa, škola

Značka TATRY MOTION® je synonymom trendových predajní, profesionálnych požičovní, servisov, test centier, špičkovej lyžiarskej, snowboardovej a freeridovej školy a mnohých ďalších aktivít. Predajne sa nachádzajú na Bielej Púti, Záchradkách a v Hoteli Grand.

Mountain káry

Mountain káry sú zábavné a hlavne jednoduché na ovládanie. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie, od 12 rokov až po dôchodcov. V Jasnej máte možnosť zjazdu na káre s prevýšením až 662 m a zároveň si užívať panoramatický výhľad na Nízke Tatry. Jednoducho zábava pre každého.

Požičovňa zimnej výstroje

TATRY MOTION ponúkajú lyže všetkých kategórií – economy, performance aj top. Môžete si zapožičať SNB výstroj, či kompletnú skialpinistickú výstroj. Taktiež máte možnosť zapožičania testovačiek lyží DPS, ktoré patria medzi najvyspelejšie značky lyží na trhu.

Vo freerideovom test centre si môžete zapožičať aj kvalitné freerideové vaky, dostanete freeride manuál, ktorý bude váš podrobný sprievodca pri spoznávaní nízkotatranských žľabov. Užite si skvelú zábavu na horách.

Na Biele Púti máte možnosť zapožičania funtools ako sú sánky, snowscooty, snowbiky či Skki Trikke. Služby požičovne dopĺňa kompletný denný profesionálny servis nastavenia výstroje priamo na mieru. Ako každá požičovňa v Jasnej má aj úschovňu – depot, kde si uschováte lyže a lyžiarky a na druhý deň ráno začínate lyžovačku v suchých a vydezinfikovaných lyžiarkach priamo na svahu.

Servis lyží a snowboardov
Lyžiarska škola

Lyžiarska škola zastrešuje individuálne, skupinové, freeridové lekcie a lyžiarsku škôlku MAXILAND.

Lyžiarska škola Tatry Motion Nízke Tatry zabezpečuje v stredisku Jasná kvalitnú výučbu lyžiarov a snowboardistov od začiatočníkov až po expertov, pre všetky vekové kategórie pre deti od troch rokov až po dôchodcov, pretože vek je u nás len relatívnou veličinou.

Výučba lyžovania a snowboardingu je vedená certifikovanými inštruktormi, podľa platnej metodiky vypracovanej akreditovanými vzdelávacími zariadeniami na Slovensku a v zahraničí.

Klienti si na našich lekciách osvoja a zlepšia správnu lyžiarsku a snowboardovú techniku a naučia sa zásady bezpečnosti a správania sa na zjazdových tratiach.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov