Domov Plážové kúpalisko

Plážové kúpalisko

Na pláži (plážovom kúpalisku so záchrannou službou) na Vás čaká požičovňa vodných športových potrieb, ktoré vám zaručia deň plný zábavy a adrenalínu (vodné skútre, motorový čln, kajaky, vodné bicykle a veľa iných…)

Kúpalisko sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá je najväčšou vodnou nádržou na Slovensku. Je obľúbeným miestom pre milovníkov vodných i outdoorových športov. Ponúka dokonalé podmienky pre jachting a windsurfing, možnosť rybolovu, vyhliadkovej plavby loďou, cyklotúry, turistiku a veľa ďalších možností.

MARA CAMPING ponúka aj areál plný bezpečnej zábavy pre vaše ratolesti. Nájdete tu bazén s lodičkami, trampolínu či nafukovací hrad. Novinkou tejto sezóny je aj bungee trampolína, ktorá zabaví malých aj veľkých. Medzi obľúbenú šporovú aktivitu patrí aquazorbing, ktorý u nás vyhľadávajú nielen deti, ale aj dospelí. V areáli sa nachádzajú aj preliezky, hojdačky a šmýkačky.

S MaraFun si pobyt pri vode zamilujete! Ako v jedinom kempe na brehu Liptovskej Mary u nás nájdete plážové kúpalisko so záchrannou službou, adrenalínové zážitky, ale aj pohodou naplnené chvíle na vodných bicykloch.

Pre všetkých športových nadšencov je k dispozícii profi ihrisko na plážový volejbal, stolný tenis, a požičovňa športových potrieb (bicykle, bedminton, futbalová a volejbalová lopta). Na pláži na Vás čaká požičovňa vodných športových potrieb, ktoré Vám zaručia deň plný zábavy a adrenalínu – vodné skútre, kajaky, vodné bicykle a veľa iných. Príďte a vychutnajte si zážitok z rýchlej jazdy na jet boat- motorovom člne s fantastickým výkonom 515 koní.

Celý areál kempingu je uzatvorený, oplotený, strážený kamerovým systémom a bezpečnostná služba na vrátnici dohliada na bezpečnosť kempu 24h/7 dní v týždni. Vstup majú povolený len ubytovaní a kempujúci. V areáli je k dispozícií Free Wi-Fi Zone, práčka, potraviny a požičovňa športových potrieb. Bezbariérový prístup je samozrejmosťou.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

  1. Dobrý deň mam dotaz chystáme sa k vám na pláž je možne vziať so sebou psíka?

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov