Domov Outdoor Strelnica Liptov

Outdoor Strelnica Liptov

10 % ZĽAVA na základný a prémiový strelecký balík.

Atrakcia je určená pre osoby staršie ako 12 rokov.

Športová streľba je o precíznej sebakontrole, zručnosti a zábave. K dispozícii máte 9 profesionálne vybavených strelísk, viac ako 32 rôznych zbraní a kalibre streliva až po tie svetovo najväčšie. Nemusíte byť profi strelec, nemusíte mať zbrojný preukaz ani vlastnú zbraň. Stačí, ak máte viac ako 12 rokov a o všetko ostatné sa postarajú naši certifikovaní inštruktori. Strelnica sa nachádza v prekrásnej prírode s panoramatickým výhľadom na celý Liptov a je 100% ekologická. Viete čo to znamená? Príďte a dozviete sa.

POZOR: Táto ponuka nie je len o zbraniach a streľbe! Je o zážitku, precíznej sebakontrole a o zručnosti. „Lovecká sezóna“ na zážitky u nás trvá každoročne od apríla do novembra.

Prosím, pre zobrazenie videa, akceptujte cookies pre marketing.

BROKOVÁ STRELNICA – automatický (americký) TRAP

Tvorená výstavbou 6 streleckých stanovíšť amerického trapu (krytých prestrešením t.j. s možnosťou streľby aj počas nepriaznivého počasia). Jej podstatou je tzv. plávajúca vrhačka 15 m vzdialená od uvedených stanovíšť, ktorej vrhacie rameno sa pohybuje v stanovenom obmedzení vodorovných a zvislých uhlov. Vrhanie terčov (hlinených holubov) bude zabezpečené elektro-mechanicky a akusticko-mechanicky (phono sadou) vyhotovené talianskymi olympijskými zariadeniami značky F.A.B.

Strelnica Liptov - Skeet

BROKOVÁ STRELNICA – SKEET (oblúkové strelisko)

Strelisko pre skeet pozostáva z dvoch veží (vysokej a nízkej) a ôsmich streleckých stanovíšť, rozmiestnených na úseku polkružnice. Strelec postupne prechádza všetky stanovištia, z ktorých má možnosť strielať sólo a dvojstrelna pohyblivé hlinené terče (holuby). Vypúšťanie terčov bude zabezpečené vrhačkami a riadiacoujednotkou značky F.A.B. s oneskoreným časovačom 0-3 sekundy, v zmysle pravidiel ISSF.

Strelnica Liptov - Trap 2

BROKOVÁ STRELNICA – DOUBLE TRAP (nadstavba oblúkového streliska)

Strelisko pre double trap pozostáva z piatich streleckých stanovíšť, rozmiestnených na vrcholepolkružnice (obdobne ako pri disciplíne skeet). Strelec postupne prechádza všetky stanovištia, z ktorých strieľa dvojstrel na pohyblivé hlinené terče (holuby). Vypúšťanie terčov bude zabezpečené vrhačkami a riadiacou jednotkou značky F.A.B. bez oneskorenia.

Strelnica Liptov - Dlhe zbrane

GUĽOVÉ STRELISKO – dlhé zbrane (100m, 260m)

Strelisko pre dlhé guľové zbrane, stolica pre nastavenie optiky zbrane. Pri tejto streleckej disciplíne máte možnosť strielať z poľovných ako aj športových zbraní do kalibru 338 Lapua na vzdialenosť 100m alebo 260m- odstrelovačka.

Strelnica Liptov - Kratke Zbrane

GUĽOVÉ STRELISKO – krátke zbrane (pištolové)

Strelisko pre krátke guľové zbrane do 25m mierená streľba z palebnej čiary. Pri tejto streleckej disciplíne máte možnosť strielať z krátkych zbraní rôznych kalibrov na kovové aj papierové terče.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Kde sa ubytovať v blízkosti:

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov