Domov Nákupné centrum RGB Liptov

Nákupné centrum RGB Liptov

RGB Liptov

RGB Liptov nájdete v Liptovskom Mikuláši, časť Kamenné pole. V nej sa nachádza moderné obchodno-zábavné centrum RGB Liptov, ktoré sa stalo obľúbeným miestom stretávania medzi domácimi obyvateľmi, návštevníkmi Liptova a Nízkych Tatier, ale aj obchodnými cestujúcimi.

RGB Liptov slúži ako nákupné centrum, miesto relaxu a zastávka oddychu na obchodných cestách. Nájdete tu široký výber módnych značiek, oblečenia a obuvi, bižutérie, šperkov, nábytku, kníh i hračiek. Príjemné miesta na posedenie pri obede aj káve, detský kútik a prvé digitálne multikino GOLDEN APPLE CINEMA. To všetko spolu s panoramatickým výhľadom z terasy na tatranskú prírodu si môžete vychutnať v obchodno-zábavnom centre. Zastavte sa aj VY na nákupy s rodinou, kávu s priateľmi, popoludnie s deťmi alebo si odpočiňte na vašej ceste kamkoľvek.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Dostupnosť

Príjazd autom
Obchodno zábavné centrum RGB Liptov nájdete jednoducho – po odbočení z diaľnice D1 smer Liptovský Mikuláš na príjazdovej ceste odbočte na 1. svetelnej križovatke vpravo. Veľkokapacitné parkovisko je pre návštevníkov centra k dispozícii bezplatne.

Príjazd linkou MHD – Autobus zdarma
Do obchodno zábavného centra RGB Liptov vás dovezie pravidelná bezplatná linka č. 14 zo sídliska Podbreziny a linka mestskej dopravy č. 5 z autobusovej stanice do prímestskej časti Demänová-Bodice.

Parkovanie

Veľkokapacitné parkovisko – viac ako 800 miest – je pre návštevníkov centra k dispozícii bezplatne.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov