Domov Marina Liptov

Marina Liptov

Športovo – rekreačné stredisko MARINA LIPTOV sa nachádza v malebnej obci Bobrovník, v objatí Chočských vrchov, Západných a Nízkych Tatier a krásnej zátoky Liptovskej Mary.

Vďaka svojej polohe ponúka dokonalé možnosti pre všetkých milovníkov letných aj zimných aktivít. A preto, či už máte radi prechádzky prírodou, vysokohorskú turistiku, cyklistiku, lyžovanie alebo je vašou vášňou voda a holdujete jachtingu, windsurfingu, paddleboardu, veslovaniu, kajaku či dobrej rybačke, u nás si určite prídete na svoje.

Ubytovanie
  • mobilné domy
  • rekreačné vily
  • apartmány
Prístavisko

Kotvenie lodí

U nás zakotvíte, či ste kapitán, jachtár, vodný skútrista, rybár, alebo len milovník vody. Marina Liptov je Váš prístav.

Máte loď, či jachtu? Využite skvelú ponuku a prenajmite si kotviace miesto v našom prístavisku so službami a členstvom v Marina Boat Club.

 

Jachting

Jachting nie je vyhradený len pre oceány a pobrežia – jachting na jazere prináša úplne iný a zaujímavý zážitok. Jazerá predstavujú tiché útočisko, kde sa môžete pohybovať bez obáv z veľkých vĺn a prílivov. Jachting na jazere ponúka pokojné prostredie, ktoré je ideálne pre začiatočníkov ale aj skúsených jachtárov.

Autocamping

ATC Marina Liptov je jedinečné miesto na kemping situované na návrší moderného rekreačného strediska Marina Liptov cca 300m od brehu Liptovskej Mary. Vychutnajte si 360 stupňový výhľad na hladinu Liptovskej Mary, Západné a Nízke Tatry, Chočské vrchy a okolité lúky a pasienky. Oceníte úžasnú polohu s privátnou atmosférou a zažijete skvelú dovolenku.

Gastronómia

Reštaurácia MARINA LIPTOV je jedinečné miesto, ktoré pohladí všetky vaše zmysly zaujímavým interiérom, nádhernými výhľadmi a poctivou kuchyňou. Vaše chuťové poháriky si prídu na svoje vďaka poctivým jedlám našej kuchyne, ktoré ulahodia aj mlsným jazýčkom. Naši kuchári sa zameriavajú na prípravu jedál z domácich čerstvých surovín, na rybacie špeciality a pravidelne spolupracujú s lokálnymi farmami.

V lete je veľmi obľúbený Bufet u Bobra na móle, kde si pochutíte na hamburgeroch, pizzy, hot-dogoch či hranolkách. K dispozícii je vonkajšie sedenie na móle so stojanmi na bicykle.

Služby
  • požičovňa
  • vyhliadkové plavby
  • wellness
  • fitness
  • detské ihrisko

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov