Domov Kolobežky Ľubochňa

Kolobežky Ľubochňa

Od roku 2021 nájdete na Liptove v obci Ľubochňa na začiatku Ľubochnianskej doliny požičovňu elektrických kolobežiek a elektrobicyklov. Ľubochňa je vstupnou bránou do najdlhšej Slovenskej doliny, Ľubochnianskej doliny, ktorá sa nachádza v národnom parku Veľká Fatra a meria až 25 kilometrov.

Zaujímavosťou je mierny sklon celej doliny, krásna príroda, kryštálovo čistá rieka Ľubochňanka, ktorá preteká celou dĺžkou doliny a jazero Vyšný Tajch, ktoré je v podstate hlavným cieľom väčšiny z Vás.

Elektrické kolobežky a elektro bicykle predstavujú ideálny spôsob, ako si vychutnať krásy tejto 25 kilometrov dlhej doliny a jej okolia nielen pre turistických nadšencov, ale aj rodiny s deťmi alebo teambuilding. Do ponuky požičovne patria elektrické kolobežky, elektrobicykle značky CUBE a e-babety avšak ponuku sa neustále rozširuje.

Na kolobežkách alebo elektrobicykloch nemusíte ísť len do doliny,  Ľubochňa  a jej okolie samo o sebe je veľmi pekné, alebo sa cestou v doline môžete zastaviť na pár pekných miestach vhodných na oddych, piknik alebo opekanie. Viac typov na výlet nájdete na našej stránke, alebo Vám poradia priamo na mieste. Ebajky si možete v prípade záujmu aj požičať a odviesť kam chcete, alebo Vám ich po dohode privezieme my. Naopak je zakázané chodiť mimo vyznačených cyklotrás.

Požičovňa tiež ponúka možnosť prenajať kolobežky alebo elektrobicykle na rôzne team buildingové akcie. Podmienka je minimálne 4 kusy.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov