Domov Squash a bowling – Motel Ranč

Squash a bowling – Motel Ranč

20 % ZĽAVA na squash a bowling.

 

Odporúčaná rezervácia na recepcia@motelranc.sk alebo telefonicky na +421 905 864 285.

Motel Ranč sa nachádza v srdci dolného Liptova, kde sa stretávajú pohoria Liptovskej kotliny, s Chočskými vrchmi, Veľkou Fatrou a Nízkymi Tatrami. Okrem ubytovania, Motel Ranč disponuje pestrou ponukou športových aktivít pre deti aj pre dospelých, ako sú squash, bowling, biliard, stolný tenis a sauna. Všetky tieto športové aktivity sú v jednej veľkej miestnosti, v ktorej je možné pripraviť švédske stoly a tabuľu pre firemné a rodinné akcie a posedenia.

Nachádza sa v Ružomberku v blízkosti cestného ťahu Bratislava – Košice.
Je vstupnou bránou do Ružomberka v smere od Žiliny. Je umiestnený v historickej dedinke Černová – miestna časť Ružomberok.

Motel Ranč má dobrú polohu a dobrú nadväznosť na dopravnú infraštruktúru – križovatku ciest východ (Poprad, Tatry, Košice), západ (Žilina, ČR), sever (Dolný Kubín, Poľsko), juh (B. Bystrica, Budapešť).
Výborná poloha motela umožňuje ľahkú a rýchlu dostupnosť k najatraktívnejším miestam Liptova – Ski & bike family park Malinô Brdo Ružomberok, Vlkolínec, Lipt. Mara, Vodný park Bešeňová, Aquapark Tatralandia, Demänovská dolina, Oravský Podzámok.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov