Domov FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota

FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota

FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota

FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota sa svojou veľkosťou síce radí medzi menšie lyžiarske strediská na Liptove, ale určite prekvapí svojou rodinnou atmo­sférou.

Nie je nič krajšie, ako zimná dovo­lenka na horách. Ak má byť aj neza­bud­nu­teľnou pre celú rodinu, príďte na Liptov. Vo FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota si určite zaly­žujete bez čakania v dlhých radoch vy ale aj vaše deti. Lyžiarske stre­disko sa nachádza pri vstupe do Demä­novskej doliny, v obci Pavčina Lehota. Okolie jednej z najk­rajších liptov­ských dolín ponúka široké možnosti ubyto­vania na Liptove. Nájdete tu chaty na prenájom rôznej kapacity, vyba­ve­nosti a ceny. Priamo v Pavčinej Lehote sú apartmány (staršie aj novšie), ktoré sú prav­de­po­dobne najvy­hľa­dá­va­nejšie ubyto­vanie na Slovensku počas zimy.

FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota momen­tálne ponúka lyžo­vačku na 3 zjaz­dových tratiach o celkovej dĺžke 1 130 m. Každo­ročne sú v prevádzke 2 lyžiarske vleky, pričom v detskej lyžiarskej škôlke sa nachádza 1 lanový vlek. Najmenší návštevníci stre­diska sa naučia lyžovať v lyžiarskej škôlke a postupne svoje lyžiarske zruč­nosti zdoko­naľujú na hlavnej zjaz­dovke. Skúsení lyžiari sa môžu vyviezť až na úplný vrch kopca, kde si okrem krásneho výhľadu užijú aj nároč­nejšiu lyžovačku.

POŽIČOVŇA

Ste vášnivým nadšencom lyžo­vania, ktorý každo­ročne netr­pezlivo očakáva, kedy už napadne prvý sneh? Alebo patríte medzi lyžiarov, ktorých na lyže dostane len zimná dovo­lenka na Slovensku s rodinou alebo priateľmi?

Ak patríte do druhej skupiny, je pre vás poži­čanie lyžiarskej výstroje ekono­micky výhod­nejšie. Mnoho začí­na­júcich, ale aj pokro­čilých lyžiarov volí pred kúpou lyží a lyžiarok, radšej ich poži­čanie. V dnešnej dobe sú lyžiarske poži­čovne vybavené tým najmo­der­nejším lyžiarskym vyba­vením. To je pravi­delne obmieňané v 1-3r. inter­valoch, čo zabez­pečuje, že sa vždy stretnete s tým najlepším. Ak netrávite na lyžiach značnú časť zimy, je pre vás kúpa komplet výstroje zbytočná.

Poži­čovňa v FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota je vybavená lyžami a lyžiarkami svetových značiek ako Elan, Atomic, Rossignol a iné. Pre snowbo­ar­distov sú v ponuke dosky Burton. Myslíme aj na najmenších lyžiarov, pre ktorých sú pripravené lyže a lyžiarky rôznych dĺžok a veľkostí.

CENNÍK 

FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota
FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia