Domov FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota

FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota

FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota sa svojou veľkosťou síce radí medzi menšie lyžiarske strediská na Liptove, ale určite prekvapí svojou rodinnou atmo­sférou.

V stredisku  si určite zaly­žujete bez čakania v dlhých radoch vy ale aj vaše deti. Lyžiarske stre­disko sa nachádza pri vstupe do Demä­novskej doliny, v obci Pavčina Lehota.

V stredisku si užijete:

  • 3 zjaz­dové trate o celkovej dĺžke 1 130 m
  • každo­ročne sú v prevádzke 2 lyžiarske vleky
  • v detskej lyžiarskej škôlke sa nachádza 1 lanový vlek

Okolie jednej z najk­rajších liptov­ských dolín ponúka široké možnosti ubyto­vania na Liptove. Nájdete tu chaty na prenájom rôznej kapacity, vyba­ve­nosti a ceny. Priamo v Pavčinej Lehote sú apartmány (staršie aj novšie), ktoré sú prav­de­po­dobne najvy­hľa­dá­va­nejšie ubyto­vanie na Slovensku počas zimy.

Požičovňa

Poži­čovňa v FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota je vybavená lyžami a lyžiarkami svetových značiek ako Elan, Atomic, Rossignol a iné. Pre snowbo­ar­distov sú v ponuke dosky Burton.

Lyžiarska škola

Nezáleží na tom, či sa chcete naučiť lyžovať vy, alebo vaše dieťa. Lyžiarska škola Žiarce naučí všetkých. Možno to bude pre vašu ratolesť prvá zimná dovo­lenka na Liptove, ktorú strávi na lyžiach. Veríme, že sa v lyžiarskej škole zabaví a hlavne bude brať lyžo­vanie s úsmevom.

Štandardná vyučo­vacia lekcia v škole trvá 1 hodinu a 20 minút. Tento čas je dosta­točný nie len na rozcvičku, ktorou pred­chá­dzame možnému zraneniu, ale aj na kvalitnú výučbu. Po lekcii si zosu­ma­rizujete čo všetko ste sa naučili, ako sa vám to páčilo a čo sa bude cvičiť na ďalšej hodine. Ku každému klientovi sa pristu­puje indi­vi­duálne a výučba je prispôsobená jeho fyzickým schop­nostiam.

Pri kúpe 2 lekcií za sebou je cena výučby 50€ a trvá 110minút!!

Za lyžiarsky lístok sa neplatí!

FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota
FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov