Domov Detské ihrisko VTÁČIK

Detské ihrisko VTÁČIK

Máte chuť nadýchať sa čerstvého horského vzduchu, vychutnať si nádherné výhľady a nenáročnú prechádzku? Vrbické Pleso je pre Vás ako stvorené! Nádherné miestečko je pritom vzdialené len 5 minút od parkoviska pri Wellness hoteli Grand. Turistický chodník okolo Vrbického plesa je dostatočne široký a vhodný aj pre mladé rodinky s  kočíkmi.

Ideálna prechádzka pre rodiny s deťmi alebo seniorov. V okolí Vrbického plesa nájdete priestranné lavičky z masívu, s nápisom Demänovská dolina, na ktorých si môžete oddýchnuť počas nenáročnej prechádzky.

Na brehu plesa nájdete jeho skalné obyvateľky kačky, ktoré tvoria jeho neodmysliteľnú súčasť. Sú veľmi pokojné, nebojácne a privítajú takmer všetkých návštevníkov jazera.

Počas prechádzky okolo Vrbického plesa, na jeho brehu, natrafíte na unikátnu preliezačku s podobizňou vtáka.

 

V náručí krásnej tatranskej prírody pristal tento obrovský vták v roku 2015.  Malým návštevníkom Demänovskej Doliny ponúka kopec zábavy.

Nová detská prírodná preliezačka, v blízkosti Vrbického plesa, materiálom a prevedením zapadá do koloritu okolia. Preliezačka je vyrobená  z kvalitného agátového dreva, spĺňa bezpečnostné normy a je certifikovaná.

Tvorcom tejto eco-friendly, jedinečnej a bezpečnej preliezky je akademický sochár Jozef Kliský. Realizácii drevených detských ihrísk sa venuje už od roku 1993. Jeho ihriská ponúkajú deťom priestor na hranie, zábavu, objavovanie nepoznaného a množstvo dobrodružstiev. Každé jeho ihrisko je špecifické a originálne. Za cieľ si kladie nielen ponúknuť deťom bezpečný priestor na hru a rozvoj pohybových aktivít, ale aj podnietiť vývoj ich estetického vnímania.

Detské ihrisko vtáčik je jednoducho jedinečné. 

DETSKÉ IHRISKO VTÁČIK JE:

  • bezpečné – spĺňajú technické normy STN EN 1176:2009 a STN EN 1177
  • ekologické – vyrobené z kvalitných prírodných materiálov
  • originálne – navrhnuté umelcom, žiadne prefabrikované zostavy, je jednoducho jedinečné
  • zábavné – overte si to u detí 🙂

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov