Domov Kalendár podujatí Turistika Zelený Chopok 2024
Toto podujatie sa už skončilo

Zelený Chopok 2024

ZMENA TERMÍNU AKCIE!

Z dôvodu nepriaznivého počasia sa akcia Zelený Chopok presúva na 3. 5. 2024. Potvrdené registrácie účastníkov platia ako na predošlý termín. Ďakujeme za pochopenie.

Milovníci hôr sa môžu tešiť už na TRINÁSTE pokračovanie obľúbeného čistenia zjazdoviek a sadenia stromčekov na svahoch v Jasnej, ktoré sa uskutoční v piatok 3.5. 2024 v stredisku Jasná.

Vychutnajte si deň v pohybe na čerstvom horskom vzduchu, stretnite ľudí, ktorí milujú hory a zabavte sa v priateľskej atmosfére. Počas dňa sa budú čistiť zjazdovky a okolie strediska od skál a odpadkov. Tak ako vždy sa do Zeleného Chopka môžu zapojiť dobrovoľníci zo severnej aj južnej strany Chopku.

Na severnej strane sa ráno stretneme pri registrácii na Bielej púti na námestí pod Happy Endom. Následne Vás vedúci skupín rozdelia do menších skupiniek a rozdelia sa jednotlivé úlohy. Na obed sa všetci stretneme v reštaurácii Happy End.

Na južnej strane prebehne ranná registrácia v lokalite Krupová. Odtiaľ budú dobrovoľníci postupovať zberom odpadkov smerom na Kosodrevinu, kde si  vychutnajú spoločný obed a nádherné výhľady z terasy na Kosodrevine.

Pre každého účastníka ZADARMO:

  • Obed v reštaurácii Happy End Biela Púť/ Kosodrevina Juh
  • Jednodňový lístok  na lyžovačku 
Registrácia

Registrovať sa môžete na mailovú adresu: marketing@jasna.sk, kde uvediete MENO, PRIEZVISKO, VEK, MIESTO NA KTORÉ PRÍDETE (SEVER: Biela púť, JUH: Krupová)

Na podujatí Zelený Chopok sa môžu zúčastniť len vopred zeregistrovaní účastníci.  Kapacita podujatia je limitovaná.  Ďakujeme za pochopenie.

Program
  • 08.00 – 09.00  registrácia účastníkov na námestí pod Happy Endom Biela Púť (Chopok Sever) / Krupová (Chopok Juh)
  • 09.00 – 12.00  čistenie priestorov strediska, sadenie stromčekov
  • 12.00 – 14.00  obed v reštaurácii Happy End/ Kosodrevina

Kde sa ubytovať v blízkosti:

Plánovač Liptov