Liptovský plánovač zážitkov

27. 7. 2021
Domov Liptovský plánovač zážitkov

(Liptovský Mikuláš, 27. 7. 2021) – Celý mesiac bezpečných prázdnin na Slovensku láka na dovolenky. Kam ísť v auguste a ako si vybrať správne? Liptáci na leto pripravili dovolenkárom inovatívnu pomôcku. Online plánovač dovolenky rýchlo poradí a systém vygeneruje letný program, ktorý si dovolenkár pošle na mail, Facebook, WhatsApp alebo si ho vytlačí. Ak príde zmena počasia alebo chuť robiť niečo iné, plánovač opäť pomôže.

Počasie praje, na horách sú teploty oveľa príjemnejšie a polovica prázdnin stále pred nami. Situácia s covidom sa v dovolenkových destináciách v zahraničí bohužiaľ postupne komplikuje.  Slovensko je stále bezpečné a z dôvodu výpadku Poliakov a Čechov slovenské hory ponúkajú aj nebývalý výber kapacít.

Cestujete s rodinou alebo ste pár, máte radi vodu lebo adrenalín, chcete večerať každý deň inde, máte chuť si zašportovať? Toto sú jedny z najčastejšie kladených otázok pri plánovaní dovoleniek. Vďaka plánovaču dovolenky môže byť posledný prázdninový mesiac na Slovensku naozaj pestrý a pritom stále bezpečný.

„Poznáte to, doba je rýchla, informácií je pretlak a dobre naplánovať dovolenkový program si vyžaduje čas.  Aj to bol dôvod prečo sme už v minulom roku začali vyvíjať čo najjednoduchší systém, klientsky priateľský, ktorý ponúkne dovolenkárom riešenie ako si dobre naplánovať program a to pri zohľadnení čo najviac parametrov. Podarilo sa a na našom regionálnom webe máme plánovač dovolenky. Je priamo prístupný cez špeciálnu ikonu na hlavnej stránke nášho webu visitliptov.sk aj cez hlavné menu. Výhodou nášho plánovača je, že si výsledok dovolenkár podľa preferencií pošle na mail alebo cez WhatsApp, facebook, pošle si link či vytlačí plán v tlačiarni. No a keď sa rozhodne svoj zámer náhodou zmeniť alebo mu program zmenia okolnosti, tak si jednoducho svoj program preplánuje,“ povedala riaditeľka Oblastnej organizácie cestovného ruchu REGION LIPTOV Darina Bartková.

Čím viac údajov do systému dovolenkár vloží, tým bude mať program presnejší a detailnejší. Základom pre výstup je výber dátumu a ďalšie parametre sú lokalita pobytu a rádius v jeho okolí, aktivity podľa záujmu, to či dovolenkár cestujete individuálne alebo ako rodina, skupina, pár. Tiež či má alebo nemá záujem o stravovanie. Ak sa klientovi niečo v odporúčanom programe nepáči, nie je problém to s programu vyhodiť a systém ponúkne iný tip. Program pracuje s množstvom dát o atrakciách a miestach záujmu, ktoré priamo web regiónu obsahuje.

Oblastná organizácia cestovného ruchu REGION LIPTOV financovala plánovač dovolenky v roku 2020 a 2021 aj z dotácie Ministerstva dopravy a výstavby SR vo výške 13 000,- eur.

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Nezabudnite si prečítať aj ďalšie články

všetky články

Viac informácií o Liptov region karte aj v našich Liptov News

Plánovač Liptov