Domov Villa Betula Resort

Villa Betula Resort

Dovolenkové stredisko pre rodiny s deťmi Villa Betula Resort pri Liptovskej Mare Vám ponúka množstvo relaxačných, zábavných, športových aj adrenalínových atrakcií. Súčasťou strediska je zvieracia farma a jazdecká aréna, najväčšie detské ihrisko a detská zábavná hala Babyland s desiatkami atrakcií pre deti a dospelých.

Počas letných prázdnin organizujeme pre všetky deti každodenný animačný program so skúsenými animátorkami. Raz sa deti ocitnú v krajine pirátov, kovbojov alebo olympionikov. Viac informácii o programe nájdete na stránke tu.

Babyland

Priamo uprostred nádhernej liptovskej prírody objavíte skutočné detské kráľovstvo – Babyland Villa Betula – najväčšie a najlepšie vybavené detské ihrisko na Liptove. Obklopení desiatkami zábavných, športových a adrenalínových atrakcií pre deti, tínedžerov aj dospelých zabudnete na starosti a prenesiete sa do rozprávky, ktorá nikdy nekončí

Viac informácií

Zimné atrakcie
  • detský lyžiarsky vlek s umelým osvetlením a zasnežovaním
  • snowtubingová dráha
  • požičovňa sánok, bobov a lopárov na spúšťanie
Reštaurácia

Presvedčte sa, že povestná slovenská pohostinnosť v kombinácii s kulinárskym majstrovstvom a kuchárskym fortieľom majstrov šéfkuchárov sú tou najlahodnejšou symfóniou, ktorá pohladí Vaše chuťové poháriky.

Reštaurácia vo Villa Betula si potrpí na čerstvosť a kvalitu používaných surovín, a flexibilitu pri príprave jedál pre alergikov. A navyše, všetko baby friendly.

Reštauráciu s obľubou vyhľadávajú hostia, ktorí už z ich excelentných špecialít ochutnali. No vďaka dobrým chýrom, ktoré šíria do celého sveta, sa neustále rozrastá aj počet nových návštevníkov.

Autocamping

Najlepšie vybavený kemp široko ďaleko. Kompletné vybavenie kempu pre plný komfort, 14 000 m2, rezort s detským zábavným svetom v exteriéri ale aj interiérová zábavná hala s rozlohou 500 m2, reštaurácia, kaviareň, zvieracia farma a množstvo ďalšieho nájdete len u nás.

Viac informácií

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov