Domov Koliba Likava

Koliba Likava

V príjemnom štýlovom prostredí ľudovej liptovskej architektúry Vám koliba ponúka 80 miest na sedenie, ktoré sú v letnej sezóne rozšírené o terasu s kapacitou 50 miest. K dispozícii je samozrejme detské ihrisko a kútik, ktoré Vaše ratolesti zaiste zaujmú a Vy si môžete nerušene vychutnávať kvalitnú liptovskú ale aj medzinárodnú kuchyňu.

Návštevníkov si prostredie hneď získa atmosférou slovenského vidieka, vôňou dreva a nevtieravou ľudovou hudbou. Interiéry sú zariadené klasickým ručne vyrobeným dreveným nábytkom a kozubom, z ktorého sa šíri teplo horiaceho dreva. Toto všetko poskytuje dostatočné možnosti pre relax a rýchle načerpanie nových síl. Pocit pohody znásobuje aj personál v ľudovom oblečení, ktorý je tu predovšetkým pre spokojnosť hosťa.

Neodeliteľnou súčasťou gastronómie sú kačacie a husacie hody, ktoré sú každoročne vyhľadávané množstvom spokojných klientov. Zariadenie takisto ponúka možnosť rodinných osláv, firemných večierkov a iných príjemných udalostí, ktoré sú podmienené včasnou rezerváciou. Koliba ponúka aj ubytovanie.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov