Domov Marina Liptov – lodenica, požičovňa vod. potrieb

Marina Liptov – lodenica, požičovňa vod. potrieb

U nás máte zľavu s Liptov Region Card!

10 % ZĽAVA na služby v lodenici:

  • vyhliadkové plavby
  • člny
  • elektrolode
  • kajaky
  • paddleboardy

Vyberte si loďku a zažite dobrodružstvo na vlnách Liptovskej Mary s panoramatickým výhľadom na Vysoké a Nízke Tatry. V Marine Liptov si môžete požičať elektroloď, kajak, či paddleboard, alebo si vychutnať vyhliadkovú plavbu na katamaráne s kapitánom. Okrem toho, Marina Liptov ponúka skvelé občerstvenie priamo na móle a obedové menu v štýlovej reštaurácie s terasou. Pre deti je pripravené detské ihrisko.

V ponuke na prenájom máme motorové člny na benzínový alebo dnes veľmi obľúbený elektrický pohon. Svaly na rukách si určite vyrysujete v jednomiestnom alebo dvojmiestnom kanoe alebo v kajaku. Stabilitu si môžete trénovať na populárnych paddleboardoch a pre partie kamošov sme pripravili Jumbo SUP (stand up paddleboard) s kapacitou 6-8 osôb. Nezabudli sme ani na adrenalínových  nadšencov. Do našej ponuky pribudli tri skútre, na ktorých sa môžu do sýtosti vyšaňtiť. A romantické chvíle si môžete užívať na plachetnici, stačí mať už iba správny vietor.

Ak uprednostňujete kľudnú plavbu alebo chcete len tak preskúmať krásy Liptovskej Mary, myslíme aj na vás. K dispozícii máme kvalitné hliníkové člny značky Linder so závesným motorom, elektrolodekanoe a pramice s veslami. V prípade, ak si chcete vychutnávať iba výhľady a čo-to sa dozvedieť o Liptovskej Mare a jej okolí, tak určite využite ponuku našej vyhliadkovej plavby na lodi katamarán s vlastným kapitánom.

čítať viac skryť

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov