Domov Lodenica a požičovňa – MARINA Liptov

Lodenica a požičovňa – MARINA Liptov

Zažite dobrodružstvo na vlnách Liptovskej Mary s panoramatickým výhľadom na Vysoké a Nízke Tatry. V rezorte MARINA LIPTOV si môžete vychutnať privátnu vyhliadkovú plavbu na katamaráne alebo lodi PEDRO s kapitánom. Kapitán vám porozpráva o histórii vzniku Liptovskej Mary a prevedie vás k zatopenému kostolíku Panny Márie, k priehradnému múru a k okolitým zátokám. Okrem toho, Marina Liptov ponúka skvelé občerstvenie priamo na móle a obedové menu v štýlovej reštaurácie s terasou. Pre deti je pripravené detské ihrisko.

Využite služby požičovne lodí a centra vodných športov MARINA LIPTOV a urobte z obyčajného dňa na suchu výnimočný deň na vode. Ak ste priaznivcom vodných športov a baví vás paddleboard alebo kajak, požičovňa je správnym miestom, kde si prenajmete všetko potrebné. K dispozícii sú jednomiestne aj dvojmiestne kajaky, paddleboardy pre 2 osoby či JUMBO paddleboard pre 6 osôb.

V ponuke na prenájom máme motorové člny na benzínový alebo dnes veľmi obľúbený elektrický pohon. Svaly na rukách si určite vyrysujete v jednomiestnom alebo dvojmiestnom kanoe alebo v kajaku. Stabilitu si môžete trénovať na populárnych paddleboardoch a pre partie kamošov sme pripravili Jumbo SUP (stand up paddleboard) s kapacitou 6-8 osôb. Nezabudli sme ani na adrenalínových  nadšencov. Do našej ponuky pribudli tri skútre, na ktorých sa môžu do sýtosti vyšaňtiť. A romantické chvíle si môžete užívať na plachetnici, stačí mať už iba správny vietor.

Ak uprednostňujete kľudnú plavbu alebo chcete len tak preskúmať krásy Liptovskej Mary, myslíme aj na vás. K dispozícii máme kvalitné hliníkové člny značky Linder so závesným motorom, elektrolodekanoe a pramice s veslami. V prípade, ak si chcete vychutnávať iba výhľady a čo-to sa dozvedieť o Liptovskej Mare a jej okolí, tak určite využite ponuku našej vyhliadkovej plavby na lodi katamarán s vlastným kapitánom.

čítať viac skryť

Energiu dobijete aj vo vynikajúcej reštaurácii Marina Liptov. Ubytovať sa môžete v jedinečných glampingových stanoch, ktoré ponúkajú úžasný zážitok luxusného stanovania v srdci Liptova s jedinečným výhľadom na Západné či Nízke Tatry.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov