Domov Malinô Brdo ski & bike family park

Malinô Brdo ski & bike family park

Malinô Brdo sa nachádza len 1 km od centra mesta Ružomberok. Nachádza sa v krásnom prostredí Veľkej Fatry v nadmorskej výške 545 až 1209 m.n.m. Je vyhľadávaným miestom oddychu nielen pre domácich, ale aj zahraničných turistov. V Hrabovskej doline zaparkujete hneď vedľa lanovky a na Malinô Brdo sa pohodlne vyveziete 8-miestnou kabínkovou lanovkou.

V lete tu nájdete relax pri vode, výlet lanovkou na hory na Malinô Brdo, zábavné aktivity pre malé deti, akčnú jazdu na terénnej kolobežke či káreadrenalín na bajku v bikeparku. V zime poskytne stredisko skvelú lyžovačku pre celú rodinu. Po skvelej lyžovačke sa môžete zahriať v Aprés-ski bare alebo si môžete vychutnať skvelé jedlo priamo pri zjazdovke na chate Dária. Pre začiatočníkov je k dispozícii Ski škola a požičovňa lyží, ktorú nájdete pri pokladniach v údolnej stanici lanovky.

V areáli sú dostupné aj trasy pre skialpinistov a môžete si vychutnať nielen panoramatické výhľady z Malinného, ale môžete pokračovať trasou po hrebeni na Smrekovicu a užiť si rozprávkovú zimnú krajinu Veľkej Fatry. Podľa snehových podmienok v stredisku pripravujeme aj bežkárske trasy. 

 

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov