Liptov Aréna – Multifunkčná športová hala

Zdieľať túto stránku

pointer 031 01 Liptovský Mikuláš / pozrieť na mape phone + 421 915 297 271 email info@liptovarena.sk web http://www.liptovarena.sk/

Liptov Aréna je nová, moderná a multifunkčná, kultúrno-športová hala s výbornou lokalitou. Nachádza sa v nádhernom prostrední v blízkosti Aquaparku Tatralandia a Liptovskej Mary. Veľmi ľahko je dostupná aj priamo z Liptovského Mikuláša a zo všetkých turisticky obľúbených stredísk v Nízkych a v Západných Tatrách.

Svojou hracou plochou o rozlohe 1 900 m2, podlahovým kúrením, centrálnym ozvučením a plne klimatizovanými priestormi spĺňa Liptov Aréna všetky moderné požiadavky na prevádzkovanie širokého spektra halových športov. Na svoje si prídu najmä priaznivci kolektívnych športov, ako je tenis, basketbal, volejbal, nohejbal, sálový futbal, bedminton, florbal a stolný tenis. Výhodou Liptov Arény je, že ponúka možnosť celoročného využívania troch hracích ihrísk súčasne.

Okrem obľúbeného športoviska sa Liptov Aréna vyznačuje kvalitným zázemím v podobe čistých a priestranných šatní s uzamykateľnými skrinkami a sociálnymi zariadeniami, ktoré sa nachádzajú na viacerých miestach v areáli haly. Multifunkčná športová hala je vďaka svojej vynikajúcej polohe, špičkovej vybavenosti a bezbariérovým prístupom ideálnym miestom na realizáciu veľkých športových podujatí, turnajov, firemných akcií, koncertov a rôznych spoločenských udalostí. V ponuke je možnosť prenájmu priestorov vhodných na catering a moderná kongresová miestnosť pre 50 osôb, ktorá je vybavená dataprojektorom, plátnom a TV prijímačom. Celková kapacita Liptov Arény je 230 miest na sedenie na hlavnej tribúne a 700 miest na sedenie na prenosnej tribúne. Všetkým návštevníkom Liptov Arény je k dispozícií bezplatné parkovisko s kapacitou až 600 parkovacích miest.

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí