Toto podujatie sa už skončilo

Chopok chutí 2024

Netradičný večer plný prekvapení, ktorý pohltí všetky vaše zmysly.

Rozprávkový večer, ktorý zažijete len raz za život. V zimnej rozprávkovej krajine na Chopku v nadmorskej výške 2024 m n.m.
Nechajte sa uniesť alebo uneste tých, na ktorých vám záleží, mimo realitu. Nad oblaky, nad vrcholky hôr. Na miesto, kde nič nie je skutočné. Preneste sa do rozprávky a zažite nečakané. Do sveta fantázie vás vyvezie najmodernejšia lanovka na Slovensku. Privezie vás do úplne inej reality zimnej krajiny na Chopku. Čarovná noc v nadmorskej výške cez 2000 m môže začať!
Nechajte sa strhnúť netradičnými chuťami, vôňami a krásou raja uprostred hôr. Viac vám neprezradíme. Možno len toľko, že na tento večer budete ešte dlho spomínať.
Magický zážitkový večer potrvá približne 4 hodiny. Užiť si ho môžete v dobrej spoločnosti alebo ho darujte tým, ktorí majú radi neopakovateľné zážitky. Vianočný darček, darček k výročiu či k narodeninám, odmena za pracovné úspechy.

Dátum:

  • 3.2.2024
  • 17.2.2024
  • 2.3.2024
  • 30.3.2024
Cenník
TERMÍN Online limitovaný predpredaj* Online predaj bežná cena Offline predaj
03. 02. 2024 VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ
17. 02. 2024 VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ
02. 03. 2024 VYPREDANÉ VYPREDANÉ VYPREDANÉ
30. 03. 2024 86 € 95  € 99  €

*limitovaný predpredaj pre prvých 20 ks

Vývoz sa uskutočňuje v čase 18:00 len zo severnej strany Jasnej (Biela Púť). Stretnutie na večeru sa uskutočňuje v Crystal bare, kde je potrebné byť 15 minút pred časom odchodu lanovky.

Garantujeme 100% vrátenie peňazí v prípade, že služba nebude môcť byť prevádzkovateľom poskytnutá z dôvodu aktuálne platných epidemiologických opatrení UVZ SR. Platí počas priaznivých poveternostných podmienok, právo na zmeny vyhradené. Pri požiadaní vopred je možné menu prispôsobiť dietnym špecifikám (vegetariánske, bezlepkové, bezlaktózové a pod.)

Viac informácií v Infocentre Biela Púť: +421 907 88 66 44, info@jasna.sk.

Podmienky podujatia
  • Konanie akcie v závislosti od počtu prihlásených (Minimálny počet osôb na konanie akcie je 40 a maximálny 80).
  • Cena zahŕňa: welcome drink v Crystal bare, vývoz lanovkou z Bielej púte na Chopok a späť, 6-chodové menu + welcome drink)
  • Dĺžka trvania akcie je približne 4 hodiny vrátane času na prepravu, a gastronomického zážitku
  • Vývoz sa uskutočňuje v čase 18:00 len zo severnej strany. Stretnutie na večeru sa uskutočňuje v Crystal bare, kde je potrebné byť 15 minút pred časom odchodu lanovky.
  • Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeny určených dní a/alebo časov pre využívanie služby Chopok chutí, ako aj zrušenie poskytovania služby Chopok chutí, v určitých dňoch alebo celosezónne, a to kedykoľvek počas zimnej sezóny 2023/24, a vrátane dňa, v ktorom sa má služba Chopok chutí, v termíne do 12:00 hod. daného dňa z dôvodu nenaplnenia minimálnej kapacity a/alebo z akýchkoľvek prevádzkových dôvodov.
  • Poskytnutá služba je zo strany objednávateľa po uhradení nestornovateľná. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za náklady, spojené zo zrušením služby.

Prosím, pre zobrazenie videa, akceptujte cookies pre marketing.

Kde sa ubytovať v blízkosti:

Plánovač Liptov