Chopok chutí

Netradičný večer plný prekvapení, ktorý pohltí všetky vaše zmysly.

Rozprávkový večer, ktorý zažijete len raz za život. V zimnej rozprávkovej krajine na Chopku v nadmorskej výške 2024 m n.m.
Nechajte sa uniesť alebo uneste tých, na ktorých vám záleží, mimo realitu. Nad oblaky, nad vrcholky hôr. Na miesto, kde nič nie je skutočné. Preneste sa do rozprávky a zažite nečakané. Do sveta fantázie vás vyvezie najmodernejšia lanovka na Slovensku. Privezie vás do úplne inej reality zimnej krajiny na Chopku. Čarovná noc v nadmorskej výške cez 2000 m môže začať!
Nechajte sa strhnúť netradičnými chuťami, vôňami a krásou raja uprostred hôr. Viac vám neprezradíme. Možno len toľko, že na tento večer budete ešte dlho spomínať.
Magický zážitkový večer potrvá približne 4 hodiny. Užiť si ho môžete v dobrej spoločnosti alebo ho darujte tým, ktorí majú radi neopakovateľné zážitky. Vianočný darček, darček k výročiu či k narodeninám, odmena za pracovné úspechy.

Dátum:

  • 3.2.2024
  • 17.2.2024
  • 2.3.2024
Cenník

TERMÍN Limitovaný predpredaj* Online predaj bežná cena Offline predaj
03. 02. 2024 86 Eur 95 Eur 99 Eur
17. 02. 2024 86 Eur 95 Eur 99 Eur
02. 03. 2024 86 Eur 95 Eur 99 Eur

* Prvých 20 vstupov na každý termín za zvýhodnenú cenu 86 Eur.

Vývoz sa uskutočňuje v čase 18:00 len zo severnej strany Jasnej (Biela Púť). Stretnutie na večeru sa uskutočňuje v Crystal bare, kde je potrebné byť 15 minút pred časom odchodu lanovky.

Garantujeme 100% vrátenie peňazí v prípade, že služba nebude môcť byť prevádzkovateľom poskytnutá z dôvodu aktuálne platných epidemiologických opatrení UVZ SR. Platí počas priaznivých poveternostných podmienok, právo na zmeny vyhradené. Pri požiadaní vopred je možné menu prispôsobiť dietnym špecifikám (vegetariánske, bezlepkové, bezlaktózové a pod.)

Viac informácií v Infocentre Biela Púť: +421 907 88 66 44, info@jasna.sk.

Podmienky podujatia
  • Konanie akcie v závislosti od počtu prihlásených (Minimálny počet osôb na konanie akcie je 40 a maximálny 80).
  • Cena zahŕňa: welcome drink v Crystal bare, vývoz lanovkou z Bielej púte na Chopok a späť, 6-chodové menu + welcome drink)
  • Dĺžka trvania akcie je približne 4 hodiny vrátane času na prepravu, a gastronomického zážitku
  • Vývoz sa uskutočňuje v čase 18:00 len zo severnej strany. Stretnutie na večeru sa uskutočňuje v Crystal bare, kde je potrebné byť 15 minút pred časom odchodu lanovky.
  • Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeny určených dní a/alebo časov pre využívanie služby Chopok chutí, ako aj zrušenie poskytovania služby Chopok chutí, v určitých dňoch alebo celosezónne, a to kedykoľvek počas zimnej sezóny 2023/24, a vrátane dňa, v ktorom sa má služba Chopok chutí, v termíne do 12:00 hod. daného dňa z dôvodu nenaplnenia minimálnej kapacity a/alebo z akýchkoľvek prevádzkových dôvodov.
  • Poskytnutá služba je zo strany objednávateľa po uhradení nestornovateľná. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za náklady, spojené zo zrušením služby.

Kde sa ubytovať v blízkosti:

Plánovač Liptov