Domov 5%

Prijmite naše pozvanie do Bešeňovej a užívajte si relax a zábavu vo Vašom obľúbenom termálnom vodnom parku

Bešeňová je miesto príjemného oddychu, relaxu a miesto, kde načerpáte pozitívnu energiu. Termálna voda hnedočervenej farby obsahuje veľké množstvo minerálnych látok a blahodarne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, má priaznivé kozmetické účinky a pozitívne vplýva aj na psychiku. Vaše oko pohladí majestátny výhľad na Malú Fatru a Chočské vrchy.

Vodný park Bešeňová je zasadený do prírodných scenérií dolného Liptova poteší každého člena rodiny. Tí skôr narodení nájdu úľavu od ubolených kĺbov v bazénoch s geotermálnou vodou. Ak patríte ku generácii s malými deťmi, relax vám poskytne hala s veľkým relaxačným bazénom s chŕličmi vody a ďalšími vodnými atrakciami. Nechajte deti vyblázniť v detskom bazéne kde zažijú malý raj na Zemi.

Nezabudnuteľný relax precítite v bazénovom bare Cosmopolitan. Pritom ako si vychutnávate miešaný nápoj, blahodarne na vás pôsobí liečivá termálna voda. Navyše, nachádzajú sa v nej masážne trysky, ktoré sa postarajú o rôzne časti vášho tela. Toto spojenie vám ponúka naozaj nevšedný zážitok. Na regeneráciu a zotavenie poslúžia aj rôzne vodné atrakcie ako podvodné lavice a ležadlá po okrajoch bazénov, vodný hríb či vodná čaša. Zabudnite na starosti a načerpajte energiu aj v centre Wellness & SPA Vodný park Bešeňová s bohatou ponukou masáží a služieb.

Celoročné termálne bazény

Vodný park BEŠEŇOVÁ je vybudovaný na báze horúcich prameňov termálnych vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5°C. Blahodarne pôsobia na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, majú priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne vplývajú aj na psychiku človeka.

Relaxačný bazén

Najteplejší bazén v areáli. Termálna voda s vysokým obsahom liečivých prvkov a masážne trysky uvoľnia stuhnuté svalstvo vášho tela.

Teplota vody: 36 – 40 °C
Hĺbka vody:  1,3 m
Otvorené: celoročne

Relaxačný bazén s aquabarom Cosmopolitan

Popri relaxácii na vodných masážnych bublinkových ležadlách môžete popíjať drink z aquabaru COSMOPOLITAN.

Teplota vody: 30 – 36 °C
Hĺbka vody:  1,1 m
Otvorené: celoročne

Rekreačný bazén

Zaplávate si v termálnej vode rekreačného bazéna s dvomi plaveckými dráhami. Otužíte sa tak po horúcom kúpeli z relaxačných bazénov.

Teplota vody: 28 – 30 °C
Hĺbka vody:  1,1 m
Otvorené: celoročne

Relaxačný bazén s čašou

Termálny oddychový bazén s perličkovým kúpeľom na podvodných sedadlách. Voda z čaše padá na plecia a tým masíruje šiju, ramenné a chrbtové svalstvo.

Teplota vody: 36 – 40 °C
Hĺbka vody:  0,90 m
Otvorené: celoročne

Celoročné vnútorné bazény

Rekreačný bazén

Vnútorný bazén s čírou vodou, masážnymi tryskami, perličkovým kúpeľom, chrličmi a vstupom ku Striebornému toboganu.

Teplota vody: 26-30°C
Hĺbka vody: 1,3 m
Otvorené: celoročne

Relaxačný bazén

Krytý relaxačný bazén s chrličmi, bublinkovými podvodnými sedadlami a masážnymi tryskami. V prostriedku tiež vyviera bublinkový prameň.

Teplota vody: 36-38 °C
Hĺbka vody: 1 m
Otvorené: celoročne

Fontána

Tento krytý bazén s fontánkou robí radosť aj tým najmenším deťom. Deti sa môžu zahrať s hračkami do vody a spustiť sa po vodnej šmýkačke.

Teplota vody: 30-34°C
Hĺbka vody: 0,2 m
Otvorené: celoročne

Strieborný bazén

Menší antikorový špirálový tobogan môžu skúsiť aj väčšie deti. Nachádza sa rovno pri bazénoch, a tak nemusíte odchádzať s deťmi ani od obľúbených relaxačných bazénov.

Obtiažnosť: stredná
Dĺžka toboganu: 42,6 m
Otvorené: celoročne

Stan zábavy Bešeňová
Detský bazén
Vodné vedierka, šmýkačky, striekačky, vodopád a iné detské vodné aktakcie sú pripravené pre tú najlepšiu detskú radosť a vodnú zábavu. Teplota vody: 33 °C
Hĺbka vody: 0,3 m
Otvorené: celoročne

Bazén s vlnami

Vlnky v bazéne s pozvoľným vstupom pripomínajú skutočný šum mora.

Teplota vody: 28 – 30 °C
Hĺbka vody: 0 – 1,8 m
Otvorené: celoročne

Tobogany

Vstup do najväčšej toboganovej veže so šiestimi toboganmi vedie cez Stan zábavy po ľavej strane. Môžete si užiť jazdu v najdlhšom tobogane na Slovensku, alebo sa spustiť v niektorom z farebných toboganov.

Denné saunové rituály

Pretože vieme ako milujte relax, rozhodli sme sa premeniť naše saunové rituály na dennú prevádzku a to znamená, že kedykoľvek prídete k nám, zažijete výnimočné saunovanie ako nikdy predtým.

Čo sú to Saunové rituály?

Ide o výnimočné spestrenie saunovania, ktoré pre vás pripraví skúsený saunamaster. Ten pomocou vírenia horúceho vzduchu a rozpúšťaním ľadu s aromatickou zložkou, dostáva saunovanie na úplne inú dimenziu než ste kedy zažili.

Čím sú saunové rituály výnimočné?

Saunamaster polieva kamene, a tak zvyšuje vlhkosť vzduchu, a tým cítite viac tepla. Kedže saunamaster používa na vírenie vzduchu aj rôzne iné nastroje ako je uterák alebo iné zaujímavosti, má to na vás nie len blahodárny účinok, ale zažijete aj zaujímavú kultúrnu lekciu saunovania.

Pre koho je tento druh sauny určený?

Ak sa bojíte, či je tento druh saunovania vhodný pre vás, určite to skúste, priemerne trvá celá procedúra 10 minút. Po nej dostanete dostatočne veľa času na oddych a osvieženie, napríklad drinkom u nás.

Noc saunových rituálov

Pod rúškom noci sa náš areál mení na magické miesto preplnené pocitom relaxu a pohody. Ak poznáte saunové rituály a zažili ste ich počas dňa, garantujeme, že počas noci je zážitok znásobený a to hlavne o atmosféru ticha a pokoja v celom areáli. Počet vstupov na naše magické noci je obmedzený a preto neváhajte a rezervujte si svoj vstup.

Tobogány
 • 6 letných tobogánov (od 15 m do 83 m s rôznou obtiažnosťou)

Červená šmýkačka – Obtiažnosť (ľahká)-15,4 m
Žltý tobogan – Obtiažnosť (ťažká) – 18,1 m
Modrý tobogan – Obtiažnosť (stredná) – 74,1 m
Žltý tobogan – Obtiažnosť (ťažká) – 25 m
Červený tobogan – Obtiažnosť (stredná) – 54 m
Farebný tobogan – Obtiažnosť (stredná) – 83 m

 • 7 celoročných tobogánov (od 121 m do 212 m s rôznou obtiažnosťou)

Strieborný tobogán – Obtiažnosť: stredná – 42,6 m
Zelený tobogan – Obtiažnosť: ľahká –  208 m
Žltý tobogan – Obtiažnosť: ťažká – 149 m
Modrý tobogan 1 – Obtiažnosť: ľahká – 206 m
Modrý tobogan 2 – Obtiažnosť: ľahká – 206 m
Červený tobogan – Obtiažnosť: ťažká – 121 m
Čierny tobogan – Obtiažnosť: stredná – 212 m

Letné bazény

Relaxačný bazén

Oddýchnete si v jemnom bublinkovom kúpeli, vymasírujete si chrbát masážnymi tryskami, uvoľníte si stuhnuté krčné a ramenné svalstvo padajúcou vodou.

Teplota vody: 34 – 38 °C
Hĺbka vody:  1,1 m
Otvorené: Letná sezóna

Detský bazén

Detský anitikorový bazén s fontánkou a malým vodným ježkom. Deti sa v ňom zahrajú s vodnými nafukovacími hračkami alebo si zaplávajú s kolesom či rukávkami.

Teplota vody: 30 – 34 °C
Hĺbka vody:  0,45 m
Otvorené: Letná sezóna

Plavecký bazén

Plavecký antikorový bazén s dĺžkou 20 m a so šiestimi plaveckými dráhami. Plavci si môžu zmerať sily alebo sa len príjemne schladiť počas horúcich letných dní.

Teplota vody: 22 – 26 °C
Hĺbka vody:  1,6 m
Otvorené: Letná sezóna

Divoká rieka

Neplavecký antikorový bazén. Kto sa ešte nekúpal počas leta v rieke môže sa skúsiť nechať unášať prúdmi divokej rieky vodného parku, alebo si zaplávať proti jej prúdu.

Teplota vody: 24 – 28 °C
Hĺbka vody:  1,1 m
Otvorené: Letná sezóna

Dopadový bazén

Ak v lete využijete vonkajšie tobogany, tento bazén bude vašim bezpečným dopadovým miestom.

Teplota vody: 24 – 28 °C
Hĺbka vody:  1,1 m
Otvorené: Letná sezóna

Letné atrakcie

Raftovanie 
Nasadnite na nafukovací raft spolu s priateľmi a plavte sa dolu riekou okolo lode. Preplavte sa bez zrážky popod drevený mostík a cez úzku jaskyňu.

Teplota vody: 30-34°C
Hĺbka vody: 1,1 m
Otvorené: Letná sezóna

Bublina

Bublinu môžete preliezať, odrážať sa z nej, vyliezť na jej vrchol a skĺznuť sa do záchytného bazéna. Je mäkká a klzká vďaka padajúcej vode z jej vrcholu.

Teplota vody: 35-38 °C
Hĺbka vody: 0,4 m – 1,02 m
Otvorené: Letná sezóna

Vodná sopka                                                                                     

Jedna z najlepších letných, detských atrakcií v Bešeňovej, z ktorej vrcholu chrli voda. Detičky môžu na ňu vyliezť a následne sa spúšťať. Okrem iného môžu striekať vodu z vodného dela.

Teplota vody: 35-38 °C
Hĺbka vody: 0,4 m
Otvorené: Letná sezóna

Detský svet a zvieratkovo      

Detský svet s množstvom zábavy pre deti. Skákacie hrady, trampolíny, šmýkačky, pieskovisko a letné animácie. Len na skok sa nachádza ďalšia novinka – zvieratkovo, kde vás čakajú mláďatá domácich či exotických zvierat ako papoagáje, emu, korytnačky, kozy, sliepky a mnoho iných.

vám ponúka 14 bazénov, 28 šmýkačiek a toboganov, zábavné atrakcie a podujatia, reštaurácie, wellness a iné.

Tatralandia je areálom vodnej zábavy s ubytovaním. Nachádza sa v regióne Liptov – oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom, ktorú obklopujú najväčšie slovenské hory – Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Chočské vrchy.

Objavte toto miesto plné dobrodružstva a zábavy, ktorého súčasťou je vodný park Tatralandia, s celoročným prímorským rajom Tropical Paradise aj ubytovacím komplexom Holiday Village Tatralandia.

Na to, aby ste si užili Tatralandiu naplno, jeden deň nestačí. Je totiž ideálnym miestom na letnú aj zimnú dovolenku pre všetky vekové kategórie.

Počas letnej sezóny si na svoje prídu malí aj veľkí v 14 bazénoch s morskou, termálnou aj čírou vodou a nudiť sa určite nebudete vďaka 28 toboganom a šmýkačkám, atrakciám, celodennému programu s animačným tímom či letným eventom.

A keby náhodou pršalo, tak sa stretneme pod priehľadnou strechou celoročného Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Letom sa však zábava v Tatralandii nekončí. Počas celého roka sa okrem slnenia pod palmami môžete vyšantiť na 6 toboganoch, zrelaxovať v 10 bazénoch, užívať si blahodárne účinky thalasso terapie, zregenerovať svoje telo v Keltskom saunovom svete a načerpať stratené sily vďaka masážam, zábalom a kúpeľom vo Wellness Centre.

Tí, ktorí túžia užívať si pravú zimu, len nasadnú do skibusu, ktorý ich pohodlne prepraví do najvychytenejšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku, do Jasnej.

Jednoducho zábava, relax a dobrodružstvo 365 dní v roku na jednom mieste. V Tatralandii.

Pre rodiny

Užite si leto v Tatralandii s celou rodinou. Deti do 6 rokov majú vstup zdarma.

Tatralandia je ideálna voľba na deň plný zábavy a dobrodružstva pre celú rodinu

Poďte stráviť chladné dni plné tropických teplôt, nezabudnuteľných zážitkov, dobrodružstva a srandy k nám do Tatralandie. Rodičia si so svojimi ratolesťami užijú každý deň naplno vo vnútorných bazénoch či na krivoľakých toboganoch aj šmýkačkách a aj mimo leta nás budú baviť animácie. Pre tých úplne najmenších s mamičkami máme pripravené tiché a pokojné miesto.

Deti do 6 rokov majú vstup grátis

Pre najmenších je vstup úplne zdarma. Všetky detičky do 6 rokov majú vstup do aquaparku Tatralandia grátis. Urobte radosť svojim ratolestiam aj sebe a príďte do Tatralandie. Nudiť sa u nás určite nebudete.

Tobogany a šmýkačky pre deti

Pre deti je počas školského roka k dispozícii 6 toboganov a šmýkačiek, a to je zaručená zábava počas celého dňa. S doprovodom rodiča sa môžu na toboganoch spúšťať deti s výškou už od 90 cm.

Detské bazény

V našich detských bazénoch si zaplávajú v teplej čírej vode aj najmenšie detičky. Jeden nájdete vo vnútornej časti Karibik pod názvom Detský bazén pirátov (Poll of Pirates) a ďalší bazén, kde sa dá šnorchlovať a pozorovať rybičky, Snorkeling pool – šnorchlovací bazén, nájdete v Tropical Paradise za veľkou pirátskou loďou.

Baby Silent Zone

Pre detičky od 0 do 3 rokov nájdite na hornom poschodí Tropical Paradise tichú, intímnu zónu Baby Silent Zone → . Rodičia s najmenšími návštevníkmi tu nájdu priestor na hygienu, odpočinok a prípravu jedál počas dňa plného zábavy.

Detský kútik

V časti Karibik, na druhom poschodí, hneď nad detským bazénom pirátov, sa nachádza detský kútik, kde sa do sýtosti zabavia deti od 3 do 12 rokov pod dohľadom svojich rodičov. Pre rodičov je tu zas pripravená bohatá ponuka nápojov Tiki baru nachádzajúceho sa na skok od detského kútika.

Pre najmenších

Mysleli sme aj na tých najmenších, a preto sme v areáli umiestnili niekoľko prebaľovacích pultov, ako aj vstupy pre rodiny s kočíkmi. V areáli Tatralandie sa tak môžete pohodlne pohybovať s vlastným kočíkom.

Celoročné bazény

Ponorte a zabavte sa v 10 celoročných bazénoch so slanou, termálnou aj čírou vodou.

White lagoon

Slaná voda vo vnútornom bazéne White Lagoon má takmer identické zloženie ako voda v Jadranskom mori. Má teplotu 34 – 36 °C a jej minerály na pokožke kryštalizujú, čím ju vyhladia a upokoja. Kúpanie v slanej vode aktivuje regeneračný a revitalizačný proces v bunkách, a zvyšuje koncentráciu železa v krvi. Slaná voda je okrem toho prirodzene antiseptická. Užite si skutočnú terapiu slanou vodou (thalasso therapy).

  • Plocha: 128 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 15 x 8 m
  • Objem vody: 141 m3

Bubble pool

Bubble Pool je ďalší vnútorný bazén s unikátnou slanou vodou a s teplotou 34 – 36°C. Slaná voda podporuje detoxikáciu a imunitu vášho organizmu. Celé telo si nechajte vymasírovať vodnými tryskami na masážnej lavici, masážnymi ležadlami alebo vzduchovým gejzírom. Thalsso therapia pomáha tiež pri problémoch s pleťou, reume či športových zraneniach, zlepšuje krvný obraz a prejavy celulitídy.

  • Plocha: 146 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 15 x 11 m
  • Objem vody: 161 m3

Paradise pool

V bazéne s čírou a teplou (34 – 36 °C) vodou sa vaše telo dokonale uvoľní. Ležadlá, trysky a masáže sú súčasťou vodnej relaxačnej cesty. Priamo z bazéna máte výhľad na repliku španielskej Galeony – lode, ktorú často využívali piráti. Tropickú atmosféru dokonale doplní vychladený drink vo vodnom bare Barbados.

  • Plocha: 149 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 20 x 8 m
  • Objem vody: 164 m3

Tropical pool

Bazén s čírou vodou ponúka oddych na vzduchových sedadlách, masážnej lavici alebo vzduchových gejzíroch, kde si môžete vymasírovať zadnú časť tela, chrbát ale aj nohy. V príjemne teplej vode (34 – 36 °C) sa uvoľníte a v tieni veľkej pirátskej lode definitívne zabudnete na každodenné problémy.

  • Plocha: 159 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 12,7 x 12 m
  • Objem vody: 175 m3

Thermal pool

Thermal pool je vonkajší bazén s termálnou vodou rozdelený na športovú (36 ˚C) a relaxačnú časť (40 ˚C). Termálna voda, ktorá blahodarne pôsobí na pohybové aj dýchacie ústrojenstvo, je privádzaná z hĺbky viac ako 2,5 km. V tejto hĺbke má teplotu 60,7 ˚C a obsahuje vody z paleogénneho mora, ktoré sa na území Liptovskej kotliny nachádzalo pred 40 miliónmi rokov. Pocit úplného relaxu umocnia vzduchové masážne ležadlá, sedadlá či vyvieračka.

 • Plocha: 433,8 m2
 • Hĺbka: 110 cm
 • Rozmery bazéna: 35,2 x 14,2 m
 • Objem vody: 432 m3

Niagara pool

Vonkajší bazén Niagara pool s teplotou vody 30 °C je vám k dispozícii počas celého roka. Zdravie si utužíte nielen vďaka plaveckým dráham ale aj blahodárnym účinkom termálnej vody na pohybové a dýchacie ústrojenstvo.

  • Plocha: 399,6 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 33,3 x 12 m
  • Objem vody: 440 m3

Snorkeling pool

Dobrodružstvo a zábavu zažijú malí aj veľkí pri skúmaní života pod morskou hladinou v šnorchlovacom bazéne. Komu by sa málilo skúmanie rybičiek a koralov, určite si príde na svoje pri vodných hrách a hľadaní strateného pokladu. V bazéne je číra voda s teplotou 34 – 36 °C.

  • Plocha: 42 m2
  • Hĺbka: 120 cm
  • Rozmery bazéna: 9,3 x 6 m
  • Objem vody: 50 m3

Ocean pool

V krytom bazéne s čírou vodou s teplotou 32 °C si vychutnáte vodné masáže, postele, chrliče, bublinkovače, masážne trysky ale aj plaveckú časť s protiprúdom. Atmosféru pokoja príjemne dotvára podvodné osvetlenie.

  • Plocha: 202 m2
  • Hĺbka: 120 cm
  • Rozmery bazéna: 11 x 18,4 m
  • Objem vody: 243 m3

Detský bazén pirátov

Bazén pre najmenších v krytej časti v Karibiku má príjemných 32 °C a číru vodu. Nechajte svoje deti sa vyšantiť na Jumbo hrade, vo vodnej priekope so šmýkačkami alebo s exotickými zvieratkami a palmami. Rodičia môžu svoje ratolesti sledovať a odpočívať na ležadle pri bazéne.

  • Plocha: 90,5 m2
  • Hĺbka: 30 cm
  • Rozmery bazéna: 8 x 11,3 m
  • Objem vody: 27 m3

Tower pool

Celoročný dojazdový bazén s čírou ohrievanou vodou. Slúži ako dojazd k celoročným toboganom Jungle Raft, Black & White, Rapido a Monkey Slide. Poďte zažiť adrenalín na toboganoch.

 • Plocha: 65,32 m2
 • Hĺbka: 30 cm
 • Rozmery bazéna: 9,2 x 7,1 m
 • Objem vody: 20 m3
Letné bazény

Pool 21 atractions

Letný bazén, v ktorom vás okrem vody s teplotou od 28 do 32 °C čaká 21 atrakcií ako napríklad detské šmýkačky, vodné hojdačky, vodný dáždnik, umelý dážď, vzduchové gejzíry, sedenia a lehátka, chŕliče, clony, masážne státia, masáže chrbta a nôh.

  • Plocha: 312,5 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 25 x 12,5 m
  • Objem vody: 344 m3

Amazonia

Bazén Amazonia poskytne najmenším návštevníkom osvieženie a zábavu počas horúcich letných dní. Tropický hrad s palmami, hadom, šmýkačkou Amazonia a vodou s teplotou 30 – 33 °C, je detský vodný raj letnej Tatralandie.

  • Plocha: 300 m2
  • Hĺbka: 30 cm
  • Rozmery bazéna: priemer 19 m
  • Objem vody: 90 m3

Swimming pool

Keď sa nasýtite letnej zábavy v Tatralandii, je najvyšší čas zašportovať si. Ideálny priestor vám pripraví 25 m dlhý klasický plavecký bazén s plaveckými dráhami a s teplotou vody 24 – 26 °C.

  • Plocha: 312,5 m2
  • Hĺbka: 140 cm
  • Rozmery bazéna: 25 x 12,5 m
  • Objem vody: 437,5 m3

Raftaria pool

Letný bazén s čírou ohrievanou vodou slúži ako dojazd k letným toboganom Crazy River, Rollercoaster, Tripple Splash, Double Bubble, Double Fall a Free Fall.

  • Plocha: 380 m2
  • Hĺbka: 110 cm
  • Rozmery bazéna: 20 x 12 m
  • Objem vody: 264 m3
Tobogány

Rýchla jazda, trochu adrenalínu, teplá voda, zábava s priateľmi – to je dovolenka v obľúbenom Aquaparku Tatralandia.

Využite Tatralandiu na maximum! Nájdete tu 28 rôznych spôsobov ako zažiť adrenalín, pretože máte k dispozícii 28 tobogánov a šmýkačiek – z toho 22 letných a 6 v prevádzke počas celého roka. Využite Photopointy a odfoťte sa pri svojej adrenalínovej jazde na toboganoch Tornado a Boomerang Raft Ramp.

CELOROČNÉ TOBOGÁNY:

TORNÁDO – Vezmite svojich priateľov na bláznivú jazdu na rafte vo dvojici. Vyštartujte z veže vysokej 12 metrov, naberte rýchlosť a vyskúšajte let vo vodnej smršti, ktorá strhne každého. Tobogan tvarom pripomína lievik a je v ňom nainštalovaný photopoint – môžete si odniesť svoju foto →

RAPIDO – Vyskúšajte hranice svojej odvahy a spustite sa v modro-fialovom tobogane Rapido, ktorý určite prekoná predstavy aj tých najnáročnejších nadšencov bláznivej rýchlej jazdy.

MONKEY SLIDE – Otestujte svoju odvahu! Naskočte na strhujúci prúd vody a vychutnajte si jedinečný pôžitok z voľnosti a hry farieb na 100 m dlhom tobogane Monkey Slide.

JUNGLE RAFT – Dajte sa do pohody na raftovacích kolesách pre dvoch a vychutnajte si jazdu na rodinnom tobogane Jungle Raft. Hor sa na kolesá užívať si džungľu plnú zábavy!

BLACK & WHITE – Biela a čierna sú stále v móde – nezáleží na ročnom období. Tak naskočte na raft a po voľnejšom začiatku si môžete užiť nespútanú jazdu v bielo-čiernom tobogane Black & White

WOOD SPLASH – V krytej hale Karibik nájdu svoj raj najmä najmenší návštevníci na detských šmýkačkách v bazéne s Jumbo hradom. A rodičia si môžu oddýchnuť na ležadlách alebo sa občerstviť v Tiki bare.

LETNÉ TOBOGÁNY:

DELPHIN – Spustite sa zákrutami z výšky 17,16 m a zažite na U-rampe pocit voľného pádu. Na dráhe širokej 2,8 m si zajazdíte na bezpečných veľkých raftoch až pre 4 osoby a k tomu sa o váš komfort a obrie rafty postará výťah, ktorý rafty vyvezie späť na začiatok toboganu.

4FAMILY – 4Family je rodinný tobogan pre zábavnú a pokojnejšiu jazdu pre deti už od 4 rokov. Obrovské rafty pre 4 osoby a farebné zákruty zaručia, že každá jazda bude výnimočná. Výťah rafty vyvezie späť na začiatok toboganu.

TRIO – Jedinečný tobogan na Slovensku ponúka zábavu tebe a dvom ďalším osobám súčasne. Počas jazdy sedíte oproti sebe a vychutnávate si jazdu nie len smerom dole, ale aj točenie, ktoré závisí len od vašej šikovnosti.

BOOMERANG RAFT RAMP – Nasadnite na raft pre dve osoby a užite si poriadny adrenalín na bláznivej raftovacej U-rampe. Z jazdy si môžete odniesť na pamiatku foto vašej jazdy →

CRAZY RIVER – Zábavný zjazd na nafukovacom kolese na „bláznivej rieke” so sklonmi, turbulentnými prúdmi a malým jazierkom v strede. Vytvorte s kamarátmi reťaz a vychutnajte si fantastický zážitok zo spoločnej crazy party na raftoch.

ROLLER COASTER – Otvorený raftovací tobogan s jazdou na nafukovacích kolesách pre dve a tri osoby. Hustá žlto-modrá jazda plná ostrých zákrut.

TRIPLE SPLASH – Predstavujeme našu super rýchlu trojdráhovú šmýkačku. Zoberte podložky do ruky a pripravte sa na poriadne preteky v trojici. Poďme na to!

DOUBLE BUBBLE – Naskočte na dvojmieste rafty, pustite sa dole vlnitou dvojdráhovou šmýkačkou a zmerajte si sily s kamarátmi.

FREE FALL – Áno, aj na tomto tobogane môžete zažiť pocit voľného pádu. Vyskúšajte si na vlastnej koži jeden z najstrmších toboganov v Tatralandii.

DOUBLE FALL – Dvojnásobný adrenalín môžete zažiť na tobogany Double Fall, ktorý je dvakrát zlomený do strmhlavých dráh.

ANAKONDA – Naskočte a okúste pocit voľnosti v takmer nekonečnom tobogane Anakonda.

TWISTER – Krúti sa, kľučkuje a zatáča. Stačí kúsok odvahy a poriadna osviežujúca jazda sa môže začať.

BLACK HOLE – ČIERNA DIERA – Tobogan, ktorý prekoná vaše predstavy. Stĺpy vody vás prevedú tmou až k vytúženému svetlu.

KAMIKADZE  – Štyri poschodia hore a za 3 sekundy dole – odtiaľto už niet návratu. Len si okúsiť pocit z rýchlosti voľného pádu.

NIAGARA – Trojdráhová šmýkačka, to je výzva byť rýchlejší ako dvaja protihráči. Ľahni si na podložku hlavou dole a hurá do súťaženia. Zápolenie hlava pri hlave. Kto bude víťaz?

BANANA FUN – Adrenalínová strašidelná jazda na trojrafte so svetelnou show.

LITTLE NIAGARA – Originálna trojdráhová šmýkačka pre deti v bazéne 21 Pool Atractions.

AMAZONIA – Osobitý tobogan pre najmenších, ktorý nájdete v interaktívnom hrade letného detského bazéna.

SKI, SUN & FIRE SLIDE – 3 šmýkačky pre deti s dopadom do celoročného bazéna Thermal pool, prispôsobené pre malých návštevníkov Tatralandie.

Animácie

Zimná dovolenka či jarné prázdniny?

Máte už plány ako ich strávite? Ľahnite si na lehátko s osviežujúcim nápojom v ruke alebo si užite adrenalínovú jazdu na tobogane. Či už preferujete pokojné chvíle relaxácie alebo vzrušenie z divokej jazdy, neváhajte a vezmite rodinu či priateľov a príďte sa zabaviť na animácie v Tatralandii. Každý deň od utorka do nedele v termíne od 19.1. do 17.3.2024 budete cvičiť, riešiť kvízy či tancovať na najznámejšie párty hity.

 

Svetová Tatralandia!

Čas Program
13:30  Kondičný aquagym
14:00 Liptovský biatlon
15:00 Liptovský triatlon
15:30 Minidisco s maskotom
16:00 Dynamická aquazumba
17:00 Záhada zlatej trofeje
18:00 Svetové tance a lá Tatralandia

 

Z rozprávky do rozprávky

23.1. – 26.1.2024

Čas Program
13:30  Aquagym morských víl
14:00 Mimoni
15:00 Nebojsa
15:30 Minidisco s postavičkou
16:00 Aquabella aquazumba
17:00 Kvíz bratov Grimmovcov
18:00 Ja tak rád trsám…

27.1. – 31.1.2024*

Čas Program
13:30  Aquagym morských víl
14:00 Mimoni
15:00 Nebojsa
15:30 Minidisco s postavičkou
16:00 Aquabella aquazumba
17:00 Hľadá sa Nemo
18:00 Ja tak rád trsám…

* okrem 29.1.2024Zabávajte sa v slaných, termálnych aj čírych vodách Tatralandie. 28 toboganov a šmýkačiek a 14 bazénov! Užite si celodenný vstup na bazény a tobogány a relaxujte 3 hodiny v saunovom svete! Nechajte sa hýčkať v Keltskom saunovom svete v komplexe s 21 parnými, vodnými a masážnymi kúpeľmi, saunami a procedúrami. Relax tela
aj mysle a miesto, kde dobijete stratenú energiu.

Dôležité upozornenie

V prípade zakúpenia 3-hodinového vstupu mimo letnej sezóny vám počas masáží, kúpeľov, zábalov a ostatných procedúr zastavíme čas a po ich absolvovaní vám čas opäť spustíme.

Pobyt v saune, vodných, parných a masážnych kúpeľoch je prameňom mladosti. Spočíva v striedaní pobytu v horúcom a studenom prostredí a následnom ochladení v studenej vode. Má predovšetkým výborný preventívny účinok. Pravidelné saunovanie sa v krátkom čase prejaví vytvorením odolnosti predovšetkým proti viróznym infekciám dýchacích ciest, uvoľňuje telo a dušu, nervové napätie, prináša psychickú a fyzickú relaxáciu a prispieva k zhromaždeniu síl.
Jednotlivé procedúry v Keltskom saunovom svete sa absolvujú bez plaviek (pri návšteve budete mať k dispozícii naše balneo plachty).

Nechoďte do saunového sveta nalačno, ale ani príliš nasýtený a tekutiny dopĺňajte i počas procedúr (Voda života je vám k dispozícii). Striedajte horúce a studené procedúry, po každej horúcej procedúre sa dôkladne ochlaďte.
Návšteva saunového sveta sa neodporúča ľuďom so strachom z uzavretého priestoru, ľuďom trpiacim chronickými ochoreniami, so srdcovou chorobou, náchylným na krvácanie.

Keltský saunový svet ponúka

Bio sauna

 • Doba pobytu: 20 min
 • Teplota: 40 – 60 ° C
 • Vlhkosť: 20 %

Tatranská sauna

 • Doba pobytu: 15 minút
 • Teplota: 60 – 80 °C
 • Vlhkosť: 25 – 35 %

Slnečný kúpeľ – whirpool

 • Teplota: 36 – 38 °C

Studňa odvahy

 • Teplota: 15 °C

Keltská soľná sauna

 • Doba pobytu: 20 min
 • Teplota: 44 °C
 • Vlhkosť: 50%

Tatranské jazero

 • Teplota: 15 – 30 °C

Keltské oppidum

 • Doba pobytu: neobmedzená
 • Teplota: 30 °C
 • Vlhkosť: 40%

Zlatá štôlňa

 • Doba pobytu: 20 min
 • Teplota: 30 °C
 • Vlhkosť: 50 %

Energia svetla

 • Doba pobytu: 15 min
 • Teplota: 44 – 55 °C
 • Vlhkosť: 20%

Liptovská sauna

 • Doba pobytu: 20 min
 • Teplota: 30 °C
 • Vlhkosť: 50 %

Soľná sauna

 • Doba pobytu: 15 minút
 • Teplota: 45 °C
 • Vlhkosť: 100 %

Parný kotol

 • Doba pobytu: 15 – 20 minút
 • Teplota: 45 °C
 • Vlhkosť: 100%

Hviezdny kúpeľ

 • Doba pobytu: 10 minút
 • Teplota: 37 °C

Oheň a ľad

 • Doba pobytu: 3 okruhy
 • Teplota: 12 °C / 38 °C

Ľadové vedro a skok

 • Teplota: 9 – 12 °C

Tatranský ľad

Búrka bohov

Masážna sprcha príjemne pohladí i prekrví pokožku tela centimeter po centimetri. Poskytne celkové prekrvenie pokožky, stimuláciu krvného obehu a zmierni prejavy celulitídy.
 • Teplota: 12 / 25 / 35 °C

Letný dážď

Vychutnajte si svieže dotyky kvapiek letného dažďa. Ich sila a energia povzbudí a uvoľní celé telo, osvieži vášho ducha a pomôže pri psychickej záťaži.
 • Teplota: 12 / 25 / 35 °C

Tuatha

 • Doba pobytu: 20 min.
 • Teplota: 37 °C
 • Vlhkosť: 60 %

Voda života

 • Teplota: 12 °C

Plánovač Liptov