Domov 15%

Horský Hotel Mních*** sa nachádza v krásnej prírode za dedinkou Bobrovec, kde svojim návštevníkom okrem ubytovania, reštaurácie a klziska ponúka pestré možnosti aktívneho využitia voľného času.

Požičovňa skialpov a bežiek v hoteli Mních ponúka kompletné skialpové výstroje značky Scott. Pre nadšencov bežkovania je tu možnosť zapožičania si bežkárskeho vybavenia. K dispozícii sú sety značky Fischer (bežky, topánky a palice).

Ak chcete zažiť večer v príjemnej atmosfére rodinnej reštaurácie a vychutnať si dobré jedlo, s bohatým výberom slovenských a zahraničných vín, navštívte Reštauráciu Penziónu Drak v Demänovej. Reštaurácia sa špecializuje na prípravu jedál najmodernejšou technológiou varenia „sous-vide“. O to viac, produkty na prípravu jedál sú najmä slovenského pôvodu.

Reštaurácia

Príjemné štýlové prostredie reštaurácie, jedinečná srdečná atmosféra tvorenú ochotným, pozorným, prajným a diskrétnym odborným personálom príjemnou hudbou, horiacou sviečkou na stole a sálajúcim teplom z horiaceho ohňa v krbe.

Kulinárske špeciality pripravené podľa individuálnych želaní skúsenými kuchármi  s medzinárodnou praxou.

Kaviareň

Vynikajúce talianske espresso z kávy Lavazza, čerstvé dezerty, jedinečné destiláty v príjemnej atmosfére sálajúceho tepla z ohňa v krbe a starostlivo vybranej príjemnej tichej hudbe, s čerstvou dennou tlačou alebo obľúbenou knihou.

Wellness

Harmony Spa

  • Harmonizačná masáž Drak
  • Thajská masáž
  • Klasická masáž celotelová
  • Reflexná masáž chodidiel
  • Magnetoterapia

Wellness Spa

  • Saunovanie vo Fínskej saune
  • Parný bylinkový kúpeľ
  • Masážny vírivý bazén HotSpring

Aquashop patrí do siete tatranských obchodov Aqua Motion. Nachádza sa v Tatralandii a vo Vodnom parku Bešeňová. Vďaka tomuto obchodíku sa môžete ísť kúpať, aj keď ste si zabudli tie najdôležitejšie veci ako sú plavky, osuška, plážové šľapky, či plávacie a kúpacie potreby. Ak by ste si radi odniesli, okrem nezabudnuteľných zážitkov aj suveníry, určite sa pri odchode zastavte v Aqua shope a vyberte si z množstva spomienkových predmetov ako sú magnetky, ceruzky a perá, hrnčeky, kľúčenky či pohľadnice.

Ski Niňaj disponuje sieťou 8 prevádzok, ktoré sú pripravené vás i vaše deti vybaviť lyžiarskou, snowboardovou, bežkárskou a skialpovou výstrojou. Zakladajú si na maximálnej spokojnosti zákazníkov, preto majú v ponuke výber vybavenia od renomovaných značiek vo všetkých ponúkaných dĺžkach a veľkostiach. Ponúkajú kvalitný servis a nastavenie lyží a snowboardov profesionálnym personálom. Spoľahnite sa na 26-ročnú tradíciu služieb pre zimné športy a užite si váš čas na horách.

Na Liptove sa nachádza viacero prevádzok celý zoznam nájdete TU

Outdoorová predajňa Adam Sport sa zaradila medzi top outdoorové športové obchody na Slovensku a stala sa populárnou a obľúbenou aj vďaka e-shopu adamsport.eu medzi priaznivcami outdoor aktivít. Zameriava sa na segment horolezectva, kempingu, behu a via ferraty. Najširšia outdoor ponuka za najvýhodnejšie ceny, kde si vyberie každý.

ADAMSPORT.EU ponúka pre svojich zákazníkov Outdoorovú požičovňu:

Je tu pre všetkých, ktorí si chcú zažiť ferraty, zobrať svojho „krpca“ na hory alebo v zime vyskúšať skialpinizmus s potrebnou lavínovou výstrojou. Za férovú cenu si všetko môžete požičať na predajni v Ružomberku alebo InterSki Hrabovo.

V kamennej predajni ADAMSPORT Ružomberok poskytujú zákazníkom prvotriedny servis skialpinistického vybavenia. Servis sa špecializuje na nasledovné služby:

SKIALP SERVIS je možné realizovať výhradne len na predajni.

Plánovač Liptov