Domov 15%

Zažite Veľkú Fatru v sedle ebajku a objavujte krásy Liptova. Vyberte si bicykel a vyrazte za dobrodružstvom. Ak potrebujete istotu a chcete využiť znalosti miestneho prostredia, pracovníci požičovne vás budú radi sprevádzať. Požičovňa vám okrem bicyklov ponúka možnosť spoznať krásy Veľkej Fatry so skúseným sprievodcom. Výber trasy je podľa vašich preferencií a zručností. Objavte ukryté klenoty liptovskej prírody a vychutnajte si nádherné výhľady z Jánošíkovej kolkárne, Malina Brda, alebo z hrebeňa Veľkej Fatry.

BURGER KING® je kráľom chuti a nájdete ho už aj v Liptovskom Mikuláši!.

 BURGER KING® ponúka kvalitné výrobky za nízke ceny, 100 % hovädzie mäso grilované priamo na ohni. Burgery sú vyrábané z vysoko kvalitných, čerstvých a chutných ingrediencií.

Navštívte novootvorenú prevádzku na Kamennom poli v Liptovskom Mikuláši a vychutnajte si tú pravú chuť burgrov BURGER KING®.

Horský Hotel Mních*** sa nachádza v krásnej prírode za dedinkou Bobrovec, kde svojim návštevníkom okrem ubytovania, reštaurácie a klziska ponúka pestré možnosti aktívneho využitia voľného času.

Požičovňa skialpov a bežiek v hoteli Mních ponúka kompletné skialpové výstroje značky Scott. Pre nadšencov bežkovania je tu možnosť zapožičania si bežkárskeho vybavenia. K dispozícii sú sety značky Fischer (bežky, topánky a palice).

Ak chcete zažiť večer v príjemnej atmosfére rodinnej reštaurácie a vychutnať si dobré jedlo, s bohatým výberom slovenských a zahraničných vín, navštívte Reštauráciu Penziónu Drak v Demänovej. Reštaurácia sa špecializuje na prípravu jedál najmodernejšou technológiou varenia „sous-vide“. O to viac, produkty na prípravu jedál sú najmä slovenského pôvodu.

Reštaurácia

Príjemné štýlové prostredie reštaurácie, jedinečná srdečná atmosféra tvorenú ochotným, pozorným, prajným a diskrétnym odborným personálom príjemnou hudbou, horiacou sviečkou na stole a sálajúcim teplom z horiaceho ohňa v krbe.

Kulinárske špeciality pripravené podľa individuálnych želaní skúsenými kuchármi  s medzinárodnou praxou.

Kaviareň

Vynikajúce talianske espresso z kávy Lavazza, čerstvé dezerty, jedinečné destiláty v príjemnej atmosfére sálajúceho tepla z ohňa v krbe a starostlivo vybranej príjemnej tichej hudbe, s čerstvou dennou tlačou alebo obľúbenou knihou.

Wellness

Harmony Spa

  • Harmonizačná masáž Drak
  • Thajská masáž
  • Klasická masáž celotelová
  • Reflexná masáž chodidiel
  • Magnetoterapia

Wellness Spa

  • Saunovanie vo Fínskej saune
  • Parný bylinkový kúpeľ
  • Masážny vírivý bazén HotSpring

Aquashop patrí do siete tatranských obchodov Aqua Motion. Nachádza sa v Tatralandii a vo Vodnom parku Bešeňová. Vďaka tomuto obchodíku sa môžete ísť kúpať, aj keď ste si zabudli tie najdôležitejšie veci ako sú plavky, osuška, plážové šľapky, či plávacie a kúpacie potreby. Ak by ste si radi odniesli, okrem nezabudnuteľných zážitkov aj suveníry, určite sa pri odchode zastavte v Aqua shope a vyberte si z množstva spomienkových predmetov ako sú magnetky, ceruzky a perá, hrnčeky, kľúčenky či pohľadnice.

Outdoorová predajňa Adam Sport sa zaradila medzi top outdoorové športové obchody na Slovensku a stala sa populárnou a obľúbenou aj vďaka e-shopu adamsport.eu medzi priaznivcami outdoor aktivít. Zameriava sa na segment horolezectva, kempingu, behu a via ferraty. Najširšia outdoor ponuka za najvýhodnejšie ceny, kde si vyberie každý.

ADAMSPORT.EU ponúka pre svojich zákazníkov Outdoorovú požičovňu:

Je tu pre všetkých, ktorí si chcú zažiť ferraty, zobrať svojho „krpca“ na hory alebo v zime vyskúšať skialpinizmus s potrebnou lavínovou výstrojou. Za férovú cenu si všetko môžete požičať na predajni v Ružomberku alebo InterSki Hrabovo.

V kamennej predajni ADAMSPORT Ružomberok poskytujú zákazníkom prvotriedny servis skialpinistického vybavenia. Servis sa špecializuje na nasledovné služby:

SKIALP SERVIS je možné realizovať výhradne len na predajni.

Plánovač Liptov