Domov Liptov to rozbalil

Liptov to rozbalil

25. 7. 2016

(Liptovský Mikuláš, 24. 07. 2016) – Druhý ročník podujatia Liptov Fest v Liptovskom Mikuláši prekonal očakávania organizátorov. Podujatie 23. 7. 2016 prilákalo do Areálu vodného slalomu Ondreja Cibáka viac ako 5800 návštevníkov. Liptáci zaknihovali Slovenský rekord v klobúkovom tanci a všetkých účastníkov presvedčili, že dovolenka na Liptove je určite správna voľba.

Liptov je továrňou na zážitky. Podujatie Liptov Fest uplynulú sobotu predstavilo to najlepšie čo región ponúka na jednom mieste. Festival výbornej zábavy, skvelého jedla a mora zážitkov zaujal všetky vekové kategórie. Od rána do nočných hodín sa bavilo na Liptov Feste viac ako 5800 návštevníkov. Niekto strávil na podujatí hodiny, iní sa bavili a užívali si Liptov počas celého dňa a dopriali si skutočne pestrý program namiešaný z toho najlepšieho čo región pod Tatrami ponúka.

„To čo charakterizovalo Liptov Fest 2016 bol úsmev. Od malých detí, ktoré si užili atrakcie, divadlo, kúzelníka aj tvorivé dielne, až po dospelých ktorí ocenili aj správne namiešaný mix tradície a moderny v kompaktný celok. Na Liptove nájde dovolenkár všetko, netreba ďaleko cestovať a užije si vodu, adrenalín, výhľady, podzemné krásy, históriu, kultúru, tradície, výborné jedlo, zábavu – nám sa všetko podarilo priniesť na jedno miesto. Navyše až deväťdesiatka tanečníkov a návštevníkov podujatia vytvorila Slovenský rekord v klobúkovom tanci,“ povedala riaditeľka Oblastnej organizácie cestovného ruchu REGION LIPTOV Darina Bartková.

Liptov Fest uplynulú sobotu moderovala obľúbená Didiana. Z programovej ponuky mal najväčší úspech koncert kultovej liptovskej kapely Ploštín Punk, deti aj rodičov doslova uchvátil vtipný kúzelník Wolfi a milovníkov kvalitnej kuchyne, zaujala gastro show najobľúbenejších liptovských šéfkuchárov, ktorá využila tradičné liptovské suroviny v modernom prevedení. Všetci si pochutnávali na liptovskom grilovanom oštiepku, miešaných nápojoch z Demänovky a originálnom liptovskom pive. Región ukázal že je živý, hravý a ponúka neskutočne veľa zážitkov na jednom mieste. Návštevník na jednom mieste zažije Liptovských zbojníkov, penovú párty aj adrenalínové športy a zábavu.

Liptov uplynulý víkend jednoznačne zabodoval a každý kto prišiel nebanoval.

Fotogaléria z Liptov Festu tu: https://goo.gl/YPVivw

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Nezabudnite si prečítať aj ďalšie články

všetky články

Viac informácií o Liptov region karte aj v našich Liptov News

Plánovač Liptov