Domov Jasná RENTAL Biela Púť

Jasná RENTAL Biela Púť

Požičovňu e-bikov a horských bicyklov Rock Machine nájdete v časti Biela Púť priamo pri nástupnom mieste na novú lanovku A6 Biela Púť – Priehyba. Požičovňa ponúka e-bike značky Rock Machine Blizz E70. Novinkou letnej sezóny je možnosť využiť služby sprievodcu pre vybrané cyklotrasy na Liptove. Služby požičovne dopĺňa kompletný profesionálny servis.

Možnosť rezervácie cez gopass účet so zľavou. Pri online nákupe je potrebná rezervácia deň vopred. Nenechajte nič na náhodu a rezervujte si bicykle deň vopred na tel. čísle: +421 911 389 476 v čase od 9:00 – 17:00.

Tip na cyklovýlet:

Zadné vody – Vrbické pleso – Repiská – Lúčky – Široká dolina – Biela púť

Vyskúšajte túto stredne náročnú cykloturistickú trasu v celkovej dĺžke 25km v prekrásnom prostredí centrálnej časti Demänovskej doliny a objavte jej krásy. Preskúmajte Zadné vody a panorámu Derešov, potom pokračujte cestou k ľadovcovému Vrbickému plesu a popri potoku Zadná voda až k malebnému hotelu Repiská. Odtiaľ sa vrátite hlavnou cestou na Lúčky ku parkovisku a môžete zabočiť do Širokej doliny alebo pokračovať cestou cez Záhradky až na Bielu púť k jazierku a hotelom. Výlet môžete zakončiť na terase v Crystal bare alebo reštaurácií Happy End.

Prosím, pre zobrazenie videa, akceptujte cookies pre marketing.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Kde sa ubytovať v blízkosti:

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov