Domov Kalendár podujatí Turistika ENVIRO DEŇ NA LIPTOVE 2020
Toto podujatie sa už skončilo

ENVIRO DEŇ NA LIPTOVE 2020

… vyčistime spoločne okolie Liptovskej Mary

Letná sezóna 2020 bude pre reštart Liptova kľúčová a to najmä preto, čo nás všetkých priklincovalo doma od 13. marca. Teraz prišiel čas sa poriadne nadýchnuť, tráviť viac času von a našej prírode, s príchodom leta, pomôcť a vyčistiť ju.

Aj preto nás čaká ďalší enviro deň na Liptovskej Mare.  Pridajte sa, stačí si zobrať rúško, rukavice a vrecia na odpad zabezpečíme a vašou odmenou bude dobre vykonaná práca aj výborný guláš v Kolibe Gréta v Liptovskej Sielnici pri brehoch našej „Mary“.

Pre záujemcov sme zabezpečili aj bezplatný autobus.

REGISTRÁCIA UKONČENÁ.

Registrácia je nutná, aby sme vám vedeli zabezpečiť obed a dopravu. Registráciu vykonajte online, najneskôr v nedeľu 17. mája.

Neváhajte so sebou zobrať aj vaše deti, ak chcú byť užitočné a radi by pomohli dobrej veci… Samozrejme je nutné dodržiavať nariadenia Vlády SR o zhromažďovaní, dodržiavať potrebné rozostupy a používať ochranné rúško.

Strávte príjemné dopoludnie v prírode a pomôžte dobrej veci. Odvoz odpadu zabezpečíme.

DOPRAVA:

  • Odjazd autobusu z L. Mikuláša – zastávka Okoličné o 9:00 hod.
  • Odjazd autobusu z L. Mikuláša – hlavná stanica o 9:20 hod.
  • Odjazd autobusu z Bešeňovej – hotel Galéria o 9:20 hod.
  • Zvoz na obed bude prebiehať od cca 11:30 hod.
  • Po obede je plánovaný koordinovaný odjazd autobusov.

Ďakujeme každej ruke, ktorá pomôže, aby bol Liptov o čosi krajší a pripravenejší na návštevníkov. V prípade, že vám vaše povinnosti nedovolia prísť na organizované čistenie, tak sa môžete zapojiť aj individuálne a kdekoľvek na Liptove. Nazbieraný odpad zoberte domov, aby sa nehromadil v prírode či okolí kontajnerov.

Podujatie ENVIRONMENTÁLNY DEŇ na Liptove spolu s partnermi organizuje Oblastná organizácia cestovného ruchu REGION LIPTOV a použije na jeho realizáciu aj prostriedky z dotácie Ministerstva dopravy a výstavby SR.

besenova logo

S koordináciou podujatia Čistenie brehov 2020 pomáhajú:

Dovoľte nám upozorniť Vás, že priebeh podujatia bude dokumentovaný a môže byť použitý na propagačné účely. Budú sa vyhotovovať fotografie, audiovizuálne, či iné záznamy, ktoré Vás môžu zaznamenať. V prípade, ak si neželáte byť zaznamenaný, prosím nezúčastňujte sa spoločných fotení, ak je to možné vyhnite sa priestoru, kde sa vyhotovujú fotografie, audiovizuálny, či iný záznam a označte sa nálepkou „NO PHOTO“, ktorú nájdete v autobuse, alebo na Kolibe Gréta, aby sa predišlo  zaznamenávaniu Vašej osoby, alebo ďalšiemu spracúvaniu Vašich osobných údajov na fotografiách, audiovizuálnych, či iných záznamoch. Doplňujúce informácie o spracúvaní osobných údajov sú dostupné na https://www.visitliptov.sk/gdpr/

Kde sa ubytovať v blízkosti:

Plánovač Liptov