Liptovfest
online

Domov Liptovfestonline

Koncert pozeraj na streame


Nový rok začína:

#liptovfestONLINE

PRVÝ ONLINE FESTIVAL NA LIPTOVE BUDE NAJVÄČŠIA PECKA


O projekte

Milí hudobní fanúšikovia, milovníci prírody a Liptova,

Liptovfest po piatich ročníkoch mení svoju tvár. Tento rok bude na piatich miestach na Liptove počas celého leta a okrem skvelej hudby si užijete aj krásne výhľady na to najlepšie, čo na Liptove máme.

Zábavu vám prinesieme priamo domov prostredníctvom YouTube a Facebook alebo si ju môžete vychutnať kdekoľvek ste, možno práve aj počas vašej dovolenky na Liptove vďaka online živému vysielaniu, úplne zadarmo.

Preneste sa s nami na krásne miesta Liptova a užite si fantastické kapely, kopec zábavy a ešte aj niečo extra. Ale o tom viac už na samotnom koncerte…


NASLEDUJÚCE KONCERTY


Koncerty

BILLY BARMAN

12. 06. 2020 20:00 Chopok, Jasná Nízke Tatry

o kapele

Slovenská alternatívna rocková kapela, ktorá vznikla v roku 2008 okolo Juraja Podmanického a Jozefa Vrábla. Päť-členná skupina je rekordérom v počte ocenení Radio_Head Awards od Rádia_FM, kedy postupne získala 7 cien vo viacerých kategóriách, počnúc nováčikom a zároveň koncertnou kapelou roka 2009 až k oceneniam skladieb roka 2015, 2016 2019.  V roku 2020 vydali nový album “Zlatý vek”, na ktorom skupina pracovala takmer rok a pol. Momentálne je jednou z najpopulárnejších slovenských skupín.

Chopok, Jasná Nízke Tatry

Letná dovolenka v stredisku Jasná neponúka len čistý čerstvý vzduch, horské slnko, relax a tie najkrajšie výlety na Slovensku, ale aj možnosť získať kondičku hneď niekoľkými spôsobmi. Pohyb na čerstvom vzduchu si určite užije celá rodina! Jasná je jedinečným miestom s modernými športovými možnosťami pre každého.


KORBEN DALLAS

3. 7. 2020 20:00 Lúčanský vodopád

o kapele

Bratislavská kapela Korben Dallas vznikla v roku 2010. Jej debutový album Pekné cesty (2011), ktorý vznikol ako živá nahrávka z koncertu, bol nominovaný na Radio_Head Awards v kategórii album roka – cena kritikov. Výraznejšie sa kapela presadila s druhým albumom Karnevalová vrana, ktorý vyšiel v roku 2013 vo vydavateľstve Slnko Records. Kapela natočila klipy k trom skladbám z albumu: Otec, Zlatý jeleň a Beh. Výraznejšie sa kapela presadila s druhým albumom Karnevalová vrana, ktorý vyšiel v roku 2013 vo vydavateľstve Slnko Records. Kapela natočila klipy k trom skladbám z albumu: Otec, Zlatý jeleň a Beh.

Lúčanský vodopád

Lučanský vodopád v kúpeľnej obci Lúčky neďaleko Veľkého Choču patrí medzi 5 vodopádov na Slovensku, ktoré boli vyhlásené za Národnú prírodnú pamiatku.Veľkosťou a mohutnosťou Slovensko a jeho vodopády obzvlášť nevynikajú. Môžeme sa však pochváliť početnosťou, nakoľko evidovaný počet vodopádov u nás presahuje dve stovky. Vzhľadom k rozlohe Slovenska je to určite unikát. 


BALKANSAMBEL

24. 7. 2020 Liptovský Mikuláš

o kapele

Balkansambel – originálne zoskupenie slobodomyseľných muzikantov zbláznených do balkánskej hudby a všetkých hudobných prejavov zaváňajúcich ethno hudbou. …písal sa rok 2009…na počiatku všetkého bol istý festival srbského filmu…. Marek Pastírik a Martin Noga dostali za úlohu postaviť k tejto príležitosti kapelu schopnú odohrať repertoár balkánskych dychoviek. Pravdupovediac, sami v úspech tohto nápadu príliš neverili…ale keď prítomní Srbi odmietali uveriť, že nie sú ich rodáci, stúplo im to do hlavy a kapela bola na svete…. 🙂

Mesto Liptovský Mikuláš

Pre návštevníkov je najatraktívnejšie historické centrum mesta Liptovský Mikuláš, kde aj Vy môžete objaviť jeho 12 NAJ zaujímavejších miest. Neprehliadnuteľnou dominantou a najväčšou ranogotickou stavbou mesta je Kostol sv. Mikuláša, ktorý je zároveň aj najstaršou stavebnou pamiatkou mesta. Určite nevynechajte návštevu Múzea Janka Kráľa, ktoré dokumentuje bohatú históriu mesta, synagógu  či tretiu najstaršiu galériu Slovenska – Liptovskú galériu P. M. Bohúňa. Galéria Kolomana Sokola  je poctou životu a dielu významného grafika a maliara Kolomana Sokola.


MEDIAL BANANA

15.8.2020 14:00 Aquapark Tatralandia

o kapele

“Ikona slovenského reggae”, aj tak býva označovaná bratislavská šestica muzikantov, združujúcich sa pod názvom Medial Banana. Inšpirovaní hlavne reggae vplyvmi, ich hudobný podpis zahŕňa pestrú zmes ska, dancehallu, dubu, pop-u až po jazz a funk. Ich tvorbu zahraničné aj domáce weby prirovnávajú k francúzskym hviezdam Dub inc a vďaka stále narastajúcemu záujmu fanúšikov sú tak právom považovaní za vychádzajúce hviezdy stredoeurópskej reggae scény. Popri oslavách 10-teho výročia založenia kapely vzniká aj ich tretí štúdiový album s názvom “Nedotknuteľní” a kapela pokračuje na jeseň 2020 so svojou tour s legendou slovenskej ska scény, kapelou Polemic, s ktorou natočila aj úspešný singel “ Staré Časy”, ktorý aktuálne vyšiel aj limitovanej edícii na zberateľskom 7″ vinyle.

Aquapark Tatralandia

Tatralandia je areálom vodnej zábavy s ubytovaním a zároveň jediným, kde si môžete vyskúšať surfovanie na divokých vlnách Surf Waves Tatralandia. Objavte toto miesto plné dobrodružstva a zábavy, ktorého súčasťou je Aquapark Tatralandia, s celoročným prímorským rajom Tropical Paradise aj ubytovacím komplexom Holiday Village Tatralandia.


HRDZA

4.9.2020 20:00 Ružomberok

o kapele

Prešovská skupina HRDZA pôsobí na scéne world music od roku 1999. Silné hlasy, špičkoví hudobníci a šikovne spracované piesne miešajú staré s novým do príjemného zvuku.

Ružomberok

Miestna časť Ružomberka – Biely Potok je východiskom do jednej z najnavštevovanejších slovenských osád Vlkolínec. Obec Vlkolínec zapísali 11. novembra v roku 1993 do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Zapísanie do zoznamu potvrdzuje výnimočnosť a univerzálnu hodnotu kultúrnych alebo prírodných lokalít, ktoré vyžadujú ochranu v prospech celého ľudstva. Obec Vlkolínec, ktorá sa po prvý raz spomína v roku 1376, ako jediná obec na Slovensku nie je narušená novou výstavbou.


ARCHÍV KONCERTOV

odohraté

Billy Barman

12.06.2020 / 20:00

odohraté

Korben Dallas

03.07.2020 / 20:00

odohraté

Balkansambel

24. 7. 2020 / 20:00

odohraté

Medial Banana

15. 08. 2020 / 14:00

odohraté

Hrdza

4. 9. 2020 / 20:00