TS_Hotel KUBO priniesol na Liptov nové kapacity

10. 5. 2018
Domov TS_Hotel KUBO priniesol na Liptov nové kapacity

(Lúčky, 9. 5. 2018) – Do rodiny liptovských hotelov pribudol siedmeho mája nový člen. Hotel KUBO v KÚPEĽOCH LÚČKY. Nový kúpeľný hotel je kategorizovaný ako trojhviezdičkový, ale službami a prístupom personálu spĺňa aj náročnejšie požiadavky. Využívať ho budú kúpeľní hostia, ale aj rodiny s deťmi, nakoľko záujem o pobyty v kúpeľoch narastá aj u zdravých ľudí.

Kúpeľníctvo na Slovensku zažíva v posledných rokoch nebývalý rozmach. Stále viac ľudí si totiž uvedomuje potrebu dopriať telu niečo viac, ako len výdatný spánok a občasné športové vyžitie. Dopyt po odbornej starostlivosti a špičkových procedúrach pocítili aj na Lúčkach, ktoré sa pýšia unikátnou minerálnou vodou. Odpoveďou na rastúci záujem zo strany verejnosti o pobyty v KÚPEĽOCH LÚČKY je aj nový rodinný hotel KUBO. Rodiny v ňom nájdu všetko čo je pre tento typ ubytovania samozrejmosťou. Rodinné izby, apartmány aj rodinné štúdio. Nechýba detský kútik a odkladacie priestory v zime pre lyžiarov a v ostatnej časti roku pre cyklistov a turistov.

„Stavať sme začali  v úvode minulého roka. Bolo to náročné obdobie, ale 7. mája 2018 sa naše sny stali skutočnosťou a hotel sme pokrstili. U KUBA teraz nájdu kúpeľní hostia i rodiny s deťmi pohodlie a pokoj. Zároveň to majú len na skok od všetkých dôležitých súčastí kúpeľov. Uvedomujeme si, že budúcnosťou kúpeľníctva už nie sú len pacienti s rozvinutými ochoreniami, klienti hľadajúci pomoc pri rehabilitácii či rekonvalescencii po operáciách, ale všetci, ktorým záleží na zdraví. Preto chceme našim hosťom poskytnúť všetko, aby si dosýta užili dovolenku alebo liečebný pobyt. Kapacita hotela je 120 lôžok a veríme, že nám napomôže uspokojiť vysoký dopyt po našich službách,“ odhaľuje riaditeľ Kúpeľov Lúčky Martin Beňuch.

nový hotel

Nový hotel KuboIzba na hoteli Kubo

 

 

 

 

 

Pri stavbe hotela boli použité moderné materiály, ktoré sú umne kombinované s drevom a kameňom, čím nevtieravo hosťom prezentujú liptovské tradície a korešpondujú s ľudovým názvom hotela. Izby v hoteli majú priestranné balkóny s bonusom výhľadu na kúpele v objatí Chočských vrchov. Súčasťou lúčanskej novinky je príjemný lobby bar aj útulná jedáleň so širokou ponukou zdravých jedál, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších. V KUBOVI návštevníci nájdu aj unikátnu galériu remesiel približujúcich tradície a remeslá z Liptova a Oravy. Ide o trvalú expozíciu viac ako piatich desiatok umeleckých fotografií, ktoré vznikli v spolupráci s organizátormi prvého ročníka podujatia MISS Liptov.

„Veríme, že si cestu do nového hotela nájdu aj návštevníci Liptova, pre ktorých je prioritou turistika, lyžovanie, prípadne návšteva tunajšieho AQUA VITAL PARKU či ďalších liptovských akvaparkov. Hostia počas pobytu na vlastnom tele spoznajú silu jedinej liptovskej liečivej minerálnej vody. Práve voda na Lúčkach má totiž dokázané pozitívne účinky na ľudské zdravie či už zvnútra na pitie alebo formou kúpeľov a rôznych terapií,“ povedala riaditeľka Oblastnej organizácie cestovného ruchu REGION LIPTOV Darina Bartková.

Na Lúčkach bolo v minulom roku takmer stotisíc prenocovaní, väčšinu tvorili práve hostia v KÚPEĽOCH LÚČKY. Najväčší rast zaznamenali klienti zo zahraničia. Medziročne narástli až o 11 %. Každoročne pribúda nielen pacientov, ktorým hradí pobyt alebo liečbu poisťovňa, ale aj samoplatcov a takisto klientov, ktorí rovnako ako liečenie vyhľadávajú možnosti kvalitného oddychu v prekrásnom horskom prostredí regiónu Liptov.

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Nezabudnite si prečítať aj ďalšie články

všetky články

Viac informácií o Liptov region karte aj v našich Liptov News

Plánovač Liptov