Domov Koliba Fatranka a Piváreň URSUS

Koliba Fatranka a Piváreň URSUS

10% ZĽAVA na jedlá a nápoje z jedálneho lístka.

 

Zľava je poskytnutá z celého účtu. Liptov Region Card je potrebné preukázať pri objednávke, pred platbou.

Koliba Fatranka je súčasťou areálu U dobrého pastiera v Čutkovskej doline. Ponúka príjemné a jednoduché posedenie kde máte osobitnú možnosť ochutnať domáce remeselné pivá z Prvého Ružomberského pivovaru URSUS. K výnimočnému pivu z čutkovskej vody ponúkajú pivné syrové a mäsové špeciality a najmä domáce zemiakové podplamenníky, ktoré pečú priamo v kolibe.

URSUS, 1. ružomberský pivovar sa nachádza v malebnom prostredí Čutkovskej doliny, v centre dolného Liptova, mestskej časti Ružomberka. Vznikol na základoch úspešne sa rozvíjajúceho areálu „U dobrého pastiera“, ktorý už mnohé roky prináša v štýle tradičnej Liptovskej dediny, kulinárske či turistické zážitky domácim návštevníkom ako aj hosťom z ďaleka. Pivovar URSUS dopĺňa ponuku služieb areálu o pravé remeselné pivo varené so srdcom.

Precízne ladené drevené stavby v Čutkovskej doline a koncepčne vyberaný účel ich využitia vytvárajú príjemné prostredie pre oddych v duchu starej tradičnej drevenej dediny. Drevenice, kaplnku a humno dopĺňa studňa, prekryté ohnisko či prameň vody s drevenou strieškou a oproti na lúke sa pasú ovce.

Prehliadky remeselného pivovaru

Pivovar Ursus ponúka nahliadnuť do svojich útrob. Moderovaný sprievod vám poodhalí proces výroby tohto zlatého moku. Súčasťou prehliadky je degustácia aktuálne navarených pív.

  • Prehliadka je pre minimálne 3 osoby a maximálne 15 osôb.
  • V cene ochutnávka pív 3 x 0,3l piva na osobu.
  • Dĺžka prehliadky do 60 minút.
  • Cena: 75€ za prehliadku + 5€ za každú osobu.

Prezentácia je možná počas celého roka na objednávku. Rezervácia termínu a času po dohode s kontaktnou osobou prostredníctvom e-mailu prehliadky@pivovarusus.sk alebo telefonicky na čísle +421 917 980 151.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov