Domov Koliba Richtárka

Koliba Richtárka

U nás máte zľavu s Liptov Region Card!

10% ZĽAVA na jedlá a nápoje z jedálneho lístka

Zľava je poskytnutá z celého účtu. Liptov Region Card je potrebné preukázať pri objednávke, pred platbou.

Nový samostatne stojaci komplex je súčasťou areálu U dobrého pastiera, nachádzajúci sa v prekrásnom prostredí Čutkovskej doliny. Svojim hosťom ponúka príjemnú atmosféru, ako aj gastronomický zážitok tradičných jedál. Koliba Richtárka disponuje štýlovou reštauráciu, veľkou vonkajšou terasou, banketovou miestnosťou a tak je vhodným miestom pre Vaše rodinné či firemné posedenia s možnosťou uzavretej spoločnosti.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  1. dobrý deň …prosím vás ako máte otvorené 2. 1, 2020…. chceme prísť na obed ,,,, ak sa dá objednať , aj stôl pre 4 ľudí na 12.00 hod…. dakujem …a pekný silvester ….

  2. Dnes, 30.8.2019, sme po veľmi skvelej túre k Jeleniemu vodopádu po ceste späť trochu zmokli. Prišli sme až z Košíc, aby sme sa v Kolibe dobre najedli a napili. Sme mladá rodinka s maličkým synčekom, jeho pohodlie a nadšenie pre pokojný pobyt vo Vašej kolibe boli skvelé. Halušky a žinčica na MEGA výbornú. Aj napriek technickým problémom, po ktorých sme trochu čakali na jedlo bola obsluha mimoriadne slušná, usmiata, humorná a zhovorčivá, či páni alebo dámy. Kroje, hudba a aj pocity na vysokej úrovni. Vrelo odporúčam každému, kto sa chce dobre najesť a aj skvelo sa cítiť a byť obslúžený s ľudskosťou. Zlatý klinec celého dňa ako ospravedlnenie za čakanie na jedlo nám dali sami od seba zľavu a SKVELÚ žinčicu ani neúčtovali. Z ich strany nesmierne profesionálne, aj keď sme to vôbec neočakávali, pretože poznám, čo je to obsluhovať tak plnú kolibu. Určite sa tešíme nabudúce, na skvelé posedenie, ústretových ľudí a samozrejme krásnu prírodu. Rodinu aj známych určite dotrepem živých či mŕtvych 🙂 Ďakujeme krásne.

  3. Boli sme tam na svadobnej hostine a bol to naozaj zážitok – skvelé jedlo, veľmi milí a ochotní personál, krásne prostredie aj interiér aj exteriér… Určite sa tam radi vrátime tentokrát s detičkami aspoň na víkend 😊👍

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov