Domov Koliba Richtárka

Koliba Richtárka

10% ZĽAVA na jedlá a nápoje z jedálneho lístka

 

Zľava je poskytnutá z celého účtu. Liptov Region Card je potrebné preukázať pri objednávke, pred platbou.

Koliba Richtárka je najväčšia drevenica v areáli U dobrého pastiera v Čutkovskej doline. Disponuje priestrannou štýlovou reštauráciou, výnimočným detským kútikom, dobovou krčmou pre 45 ludí, veľkou vonkajšou terasou a banketovou miestnosťou. V objekte sa nachádza domáca pekáreň, predajňa domacich výrobkov a štýlový wellness a pivný kúpeľ. Ponúka tradičnú slovenskú kuchyňu, kde jedlá sú pripravované podľa regionálnych receptov starých mám. Richtárka je situovaná v areáli, ktorý pripomína tradičnú dedinu – drevenice, kaplnka, humno, studňa, prekryté ohnisko či prameň vody s drevenou strieškou, tradičné hospodárstvo s množstvom domácich zvierat a pasúce sa ovce na lúke.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

  1. dobrý deň …prosím vás ako máte otvorené 2. 1, 2020…. chceme prísť na obed ,,,, ak sa dá objednať , aj stôl pre 4 ľudí na 12.00 hod…. dakujem …a pekný silvester ….

  2. Dnes, 30.8.2019, sme po veľmi skvelej túre k Jeleniemu vodopádu po ceste späť trochu zmokli. Prišli sme až z Košíc, aby sme sa v Kolibe dobre najedli a napili. Sme mladá rodinka s maličkým synčekom, jeho pohodlie a nadšenie pre pokojný pobyt vo Vašej kolibe boli skvelé. Halušky a žinčica na MEGA výbornú. Aj napriek technickým problémom, po ktorých sme trochu čakali na jedlo bola obsluha mimoriadne slušná, usmiata, humorná a zhovorčivá, či páni alebo dámy. Kroje, hudba a aj pocity na vysokej úrovni. Vrelo odporúčam každému, kto sa chce dobre najesť a aj skvelo sa cítiť a byť obslúžený s ľudskosťou. Zlatý klinec celého dňa ako ospravedlnenie za čakanie na jedlo nám dali sami od seba zľavu a SKVELÚ žinčicu ani neúčtovali. Z ich strany nesmierne profesionálne, aj keď sme to vôbec neočakávali, pretože poznám, čo je to obsluhovať tak plnú kolibu. Určite sa tešíme nabudúce, na skvelé posedenie, ústretových ľudí a samozrejme krásnu prírodu. Rodinu aj známych určite dotrepem živých či mŕtvych 🙂 Ďakujeme krásne.

  3. Boli sme tam na svadobnej hostine a bol to naozaj zážitok – skvelé jedlo, veľmi milí a ochotní personál, krásne prostredie aj interiér aj exteriér… Určite sa tam radi vrátime tentokrát s detičkami aspoň na víkend ??

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov