Domov eBIKEpoint – predajňa a požičovňa

eBIKEpoint – predajňa a požičovňa

Najväčší výber eBIKe -ov na Liptove v eBIKE point Ružomberok

Naplánuj si svoju cestu na LIPTOV a zaži neprekonateľný zážitok, nové dobrodružstvo a nové možnosti aktívneho oddychu.

VŠETKO ČO POTREBUJETE NÁJDETE NA JEDNOM MIESTE

Budúcnosť cyklistiky je v eBiku. V eBIKEpoint-e je pre Vás pripravený fantastický výber, tých najlepších eBikov od najlepších producentov na trhu. Viac ako 50 eBikov na predajni a množstvo modelov v požičovni a test centre.

SHOPpoint – eBIKE pre každého. Je jedno či si chcete vyvetrať hlavu len tak za mestom, alebo pokoriť Smrekovicu a užiť si parádny zjazd v najkrajšom regióne na Slovensku.

RENTpoint – každý, kto raz skúsi eBIKE neodolá. A tí neistí majú možnosť vyskúšať si na vlastnej koži pocit slobody a voľnosti.

SERVICEpoint – poradenstvo. Nechajte sa presvedčiť a naplňte svoje očakávania.

eBIKE ZNAČKY

FOCUS

Smart performance Bikes

Správny typ elektrickej asistencie pre každého z vás. Kompaktné a integrované pre maximálny pôžitok z jazdy. Vždy používame to najlepšie pre vaše dobrodružstvo. Potrebujeme si byť istí, že vaše potešenie bude na prvom mieste.

KTM

Made in Austria. Made for you. Since 1964.

Sme dobrí vo výrobe motoriek už dlhé roky. Teraz sme svoje dlhoročné skúsenosti preniesli zo sveta motoriek do sveta bicyklov. S týmto sa vaše jazdenie posúva na kompletne novú úroveň.

HAIBIKE

We are ePerformance.

Naše e-biky sú úplné nová trieda s charakteristickými znakmi, s vlastnými dodanými hodnotami a vlastnou kultúrou. Dodajú vám silu, harmóniu a neskutočnú slobodu. Človek a náš eBike formujú naturálnu a zdravú rovnováhu.

LAPIERRE

One name, three generations, the same passion. Since 1946.

Už viac ako 60 rokov Lapierre kombinuje technologickú inováciu, estetiku, dôraz pre detail a skúsenosti z najdôležitejších závodov, aby ponúkol najkrajšie a najefektívnejšie náradie pre milovníkov bicyklov.

 

ROCKY MOUNTAIN

Ride more, further, faster.

Jazdite viac, ďalej a rýchlejšie. Do našej predajne v Ružomberku sme priniesli kanadskú legendu. Tieto eBIKY prinášajú špičkový výkon, trošku agresivnejšiu cyklistiku a otvárajú dvere v teréne pre každého.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov